AhrvoDEEX: BLOCKCHAIN TABANLI YAPAY ZEKA DESTEKLİ BORSA PLATFORMU

Yarınlarımızı daha güvende ve daha iyi şartlarda geçirebilmek için birikim yaparız. Bu birikimlerimizi de doğru alanlara yatırım yapmak isteriz. Bizler yatırım yaparken kendi bildiğimiz alanlara yatırım yapmayı tercih ederiz. Bazılarımız hisse senedi, faiz, bono, tahvil, döviz, altın gibi alanlara bazılarımızda ev, arsa, ofis, dükkan gibi taşınmaz varlıklara yatırım yaparız. Yatırımlarımızı finans sektörüne yapmak istediğimizde ya da Hisse senedi gibi borsa işlemlerinde de güvendiğimiz kurumlardan veya kişilerden komisyon ödeyerek profesyonel yardım da alabiliyoruz.

Günümüzde ülkeler artık ekonomik güçlerine göre sıralanıyor. Ekonomisi güçlü olan ülkeler her alanda ön sıralarda yer alıyor. Ülkelerin en büyük silahı da ekonomik yaptırımlar olarak karşımıza çıkıyor. Hatta şuanda dünyanın konuştuğu en büyük global kriz olabilecek konu da Ekonomi savaşları diyebiliriz. Başta Amerika ve Çin olmak üzere ülkeler arasındaki en büyük savaş Ekonomi alanında yaşanıyor.

Kişisel ya da genel olarak düşünürsek ekonomi hepimiz için çok önemli bir konu. Bankacılık ve finans sektörü son yıllarda teknolojik gelişmeler sayesinde dijital dünyayı çok kullanıyor. Dijital ortamda güvenlik ve şeffaflığı arttıracak Blockchain Teknolojisi de çok fazla avantajlar sağlıyor. Bu platform da geliştirilen projeler sayesinde pek çok soruna çözüm geliştirildi. Şimdi sizlere yatırımcıların çok fazla avantaja sahip olacağı yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı AhrvoDEEX, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://ahrvo.com internet adresinden ya da http://ahrvo.io/public/frontend/documents/Ahrvo-Whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

AhrvoDEEX, Blockchain güvencesi ile Yapay Zeka (AI) teknolojisi ile oluşturulmuş hisse senedi değişim platformudur. Neredeyse sonsuz sayıda kaynağa erişim sağlayarak, müşterileri otomatik hesap transfer sistemi (ACATS) aracılığıyla geleneksel aracılık hizmetleriyle entegre edebilir. Akıllı hisse senedi göstergeleri ve karar verme sürecini optimize ederek fiyat hedefleri oluşturmak için çok faktörlü sıralama sistemleri ve derin öğrenme algoritmaları kullanarak karlı hisse senedi alım satımını sağlayan, geliştirilmekte olan bir eşler arası merkezi olmayan borsadır.

AhrvoDEEX, yapay zeka teknolojisi kullanarak şirketlerin stoklarını alıp satmak için kullanıcıların amaçlarına uygun olarak yatırım yaparken karlı kararlar almasına yardımcı olan merkezi olmayan bir eşler arası platformdur. Akıllı sözleşme takas ve sektördeki maliyetlerin düşürülmesi yol açan ihtiyacını ortadan kaldırarak sonrası ticaret faaliyetlerini otomatik hale getirir.

Ahrvo, Mart 2017’de kurulmuş bir finansal teknoloji şirketidir. Ahrvo ve AhrvoScores ™ ‘in çok faktörlü sıralama sistemi, tüm geçmişlerden gelen yatırımcıların ve yatırımcıların borsa kazananlarını bulmalarına ve 8000’den fazla kişi arasında zamanında ve karlı yatırım kararları almalarına yardımcı olmak için üretilmiştir.

AhrvoDEEX, Bitcoin ve Ethereum işlemlerinden daha hızlı işlem hızları sunar. Hız, 1 ila 3 saniye gerektiren merkezi değişimlerle karşılaştırılabilir. Ethereum’daki işlemler 3 dakika sürer ve Bitcoin işlemleri genellikle 10 dakika veya daha fazla sürebilir. AhrvoDEEX’te işlem hızı yaklaşık 3-5 saniyedir.

 

AhrvoDEEX Platformu Özellikleri:

Komisyon yok, sıfır oran

Şeffaf saklama hizmetleri

Otomatik inşaat ve portföy yönetimi

Gerçek zamanlı yürütme ve tamamlama

Onchain sipariş eşleştirme ve tamamlama

Hesap mutabakatı için gerçek zamanlı muhasebe sistemleri

Yapay Zeka ve fiyat hedefleri tarafından yönlendirilen hisse senedi puanları

Daha kolay komisyoncu erişimi ABD’ye yabancı yatırımcılar için piyasaya

AhrvoDEEX’te işlem yapan (likidite yapan) kullanıcılar için Cryptocurrency ödülleri (Ahrvo jetonları)
Veriler değiştirilemeyen defterlerde saklandığından şeffaflık ve güvenlik

Beyaz etiket, API ve SDK çözümleri

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Toplam 500 Milyon Ahrvo Token olacak satış işlemleri için https://ahrvo.io/signup adresini ziyaret etmeniz yeterli olacak.

Token Adı: Ahvro

Token Simgesi: RVO

Yumuşak Kapak: 10 Milyon USD

Sert Kapak: 50 Milyon USD

Satılacak Token: 200 Milyon RVO

Özel Satışlar: 1 Mayıs – 15 Haziran (indirim% 20-25)

Ön satış: 15 Haziran – 30 Haziran (% 15-20 indirim)

Genel Satışlar: 1 Temmuz – 31 Temmuz (% 5-10 indirim)

Genel Satışlar: 21 Ağustos – 31 Ağustos (indirim% 0-5)

Yayın tarihi: ICO sona erdikten 1 yıl sonra

 

TAKIM:

DANIŞMANLAR:

YOL HARİTASI:

 

Doğru bilgiye aracı olmadan ulaşabilmenin önemini hepimiz çok iyi biliriz. Gereksiz ve hata içermeyen bilgiler ile komisyonsuz işlem yapabileceğimiz bu borsa platformunun Blockchain Teknolojisinin de yardımıyla bizlere çok faydalı olacak bir platform olacak. Projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşarak kendi araştırmalarınızı yapabilirsiniz. Yapacağınız araştırmadan sonra bu projeye katılma kararını kendiniz verebilirsiniz.

 

Wesite: https://ahrvo.com/

ICO: https://ahrvo.io/

Teknik İnceleme: http://ahrvo.io/public/frontend/documents/Ahrvo-Whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5125369

Telegram: https://t.me/Ahrvo

Twitter: https://twitter.com/AhrvoApp

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=xJeQr-IPuRE

Medium: https://medium.com/@ahrvo

Facebook: https://www.facebook.com/AhrvoInvestingApp/

Instagram: https://www.instagram.com/ahrvoscores/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/ahrvo

Github: https://github.com/AhrvoDEEX

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/ahrvo/id1272688904?ls=1&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stocks.ahvro&hl=tr

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir