AIDUS: BLOCKCHAİN TABANLI KÜRESEL FONLAMA PLATFORMU

İnsanların yaşam standardı ve hayat kalitesi gelişen teknolojiyle beraber devamlı olarak gelişiyor ve daha da kolaylaşıyor. Gerçek dünyanın yanında artık birde dijital dünyamız var artık. Bu dijital dünyada neredeyse bütün işlemlerimizi yapar hale geldik. Alışverişlerimizi, bankacılık ve finans işlemlerimizi, iletişim ve bilgi paylaşımı gibi bütün işlerimizi bu ortamda rahatlıkla yapabiliyoruz. Yatırım ve bankacılık işlemlerimizi ise neredeyse tamamını dijital ortamda yapıyoruz. Çünkü dijital ortamda sınırlar olmadığından ülke sınırları dışına da yatırım yapıp kazançlarımızı arttırabiliyoruz. Büyük zorluklar ile yaptığımız birikimlerimizi yatırım yapmak istediğimizde çok dikkatli davranırız. Kişisel verilerimiz ve dijital varlıklarımız için yeterli güvenlik önlemleri alınan finans kurumları ya da şirketlerin aracılığı ile güvenle ülke dışına yatırım yapma imkanına sahip olduk.

Bilgi depolama, bilgi güvenliği ve paylaşımı alanında son zamanlarda çok çalışmalar yapıldı. Bu alanda en büyük katkıyı sağlayacak teknolojide Blockchain teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor. Blockchain teknolojisi sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapısı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlardan dolayı pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda bizlere yatırım alanında değişik alternatifler sunuyor. Bizlere aracısız yatırım yapma imkanı sağlayan bu kripto paraların piyasası da devamlı gelişiyor. Şimdi sizlere bu piyasanın gelişmesinde katkı sağlayacak yeni bir projeden bahsetmek istiyorum. Bu projenin adı AIDUS, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://aidus.io/ internet adresinden ya da https://d2ao5bnwtor39o.cloudfront.net/pdf/White_Paper_PDF/AIDUS_White_Paper_eng.pdf teknik incelme raporundan ulaşabilirsiniz.

Aidus, küresel yatırımcıların ve varlık yönetim şirketlerinin Blockchain teknolojilerini ve Smart Sözleşmelerini güvenli ve şeffaf bir şekilde oluşturmak ve çözümlemek için kullanabilecekleri profesyonel bir varlık yönetimi platformudur. İleri seviyede yatırım araçları olan uluslararası fonlara yatırım, forex gibi kaldıraçlı işlemlere yatırım yapanlara oluşturulan smart kontratlar ile çözüm sunan uzman ekip üyeleri ile desteklenen bir çözüm platformu oluşturuldu.
Dünya çapında finans uzmanlarının ve yöneticilerin Blockchain gelişmelerini ve Smart Sözleşmelerini güvenli bir şekilde kullanabilmeleri için kaynak tahsisi ve P2P (Peer to Peer) destek önerilerini kolaylaştırır. Yerleşik rezerv iadeleri ile ilgili farklı veriler Blockchain düzeninde listelenecek ve sürekli olarak Oracles Agent aracılığıyla yenilenecektir.

AIDUS Küresel D-Fon Platformunun Faydaları

Yatırımcılar için

Çeşitli dillerle fon bilgilerine kolayca erişin.
Yabancı yatırımlar için değişim yapmaya gerek yok.
Yatırım döneminin vadesinde veya orta vadesinde bir itfa ve yeniden yatırım talebinde bulunmadan zahmetsizce talep edilir.
Yüksek getirili yabancı portföylere yaklaşımda daha fazla fırsat.
Birden fazla varlık yönetimi portföyüne katılmak ve bilgi için yüksek güvenlikli mahremiyet elde etmek için bir kerelik kayıt.

Varlık yönetimi şirketleri için

Sadece fon portföy bilgisini hazırlayın.
Dünya çapında binlerce potansiyel yatırımcıya sahip olan fon platformuna ücretsiz erişim.
Daha fazla yatırımcı çekebilme ve işi yüksek kârlı ve güvenli portföylerle genişletme becerisi.

Quant Trading System (QTS), varlık yönetim şirketinin ilk önce AIDUS platformu üzerinde sözleşmeli bir ilişki içinde olması gereken yapıya dayanmaktadır. QTS ise son 30 yıldaki büyük verileri toplayarak ve analiz ederek işletilen bir sistemdir. Ayrıca 15 yıl boyunca araştırılan ve geliştirilen, 3 yıl boyunca uygulanan, otomatik yönetim sistemidir ve varlık yönetimi şirketleri için sürekli ve güvenli bir getiri oranı yaratabilir.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token adı: AIDUS

Token Sembolü: AID
Toplam Tedarik: 20.000.000.000 AID
Satılık Token Sayısı: 2.000.000.000 AID
Fiyat: 1 AID = 0,06 USD
Kabul Edilen Para: ETH
Yumuşak Cap: 10.000.000 USD
Sert Cap: 100.000.000 USD

Özel Satış: 11 Ekim 2018 12:00 – 10. Aralık 2018 24:00

1.Ön Satış: 11 Aralık 2018 12:00 – 20 Aralık 2018 24:00

2.Ön Satış: 03 Ocak 2019 12:00 – 12 Ocak 2019 18:00
Kamu Satışı: 17 Ocak 2019 12:00 – 31 Ocak 2019 18:00 (GMT +0)

YOL HARİTASI:

TAKIM:


Yatırım yaparken uzman bilgisinin değerini hepimiz biliriz bunu bir de küresel ortamda olduğunu düşünürsek bunun değerini daha da iyi anlarız. Alanında ilk olan bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşıp devam eden ICO aşamasına katılma kararını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Website: https://aidus.io/
Whitepaper: https://d2ao5bnwtor39o.cloudfront.net/pdf/White_Paper_PDF/AIDUS_White_Paper_eng.pdf
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5074580
Telegram: https://t.me/aidusofficial
Facebook: https://www.facebook.com/AIDUSofficial/
Twitter: https://twitter.com/AIDUSofficial
Medium: https://medium.com/@AIDUSofficial
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCO49UEg0xY3K933dkcfhZEA
Reddit: https://www.reddit.com/user/AIDUSofficial

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186229
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir