Finans ve bankacılık sektöründe son yıllarda çok büyük gelişmeler yaşanıyor. Neredeyse bütün işlemleri dijital ortam da kolaylıkla yapılabiliyor. Gelişen teknoloji ve internet sayesinde bütün bu ilerlemeler gerçekleşiyor. Sınırların olmadığı dijital dünya da her alan da büyük imkanlar doğuyor. Dünyanın her yerindeki yatırımcılar birbirleriyle kolaylıkla iletişime geçebiliyor. Ülke sınırları dışına da kolaylıkla yatırım yapabiliyor ya da ürün satın alabiliyor ve ödeme yapabiliyorlar. Bizde deyim vardır Plastik para deyimi yani kredi kartı, bununla ödemeleri yapabiliyoruz. Dünya genelinde hakim olan reserv paralar da yatırım için olmazsa olmazıdır. Ülkeler arasında milli para değil reserv paralar geçerli olur.

Yaklaşık 10 yıldır hayatımızda olan Kripto paralar da finans sektöründe kendine çok büyük bir alan yarattı. Başta Bitcoin olmak üzere diğer kripto paralar dijital ortamda çok büyük işlem kolaylığı verdiği gibi büyük bir Pazar sahibi oldu. Bugün diğer Fiat para birimleri gibi kullanılmasın da bazı aksaklıklar yaşansa da her kes kabul ediyor ki geleceğin para birimi ve ödeme aracı olacağı kesin görülüyor. Blockchain Teknolojisinin sağladığı, tam şeffaflık, yüksek güvenlik ve merkezi olmayışı gibi avantajları ile oluşturulan projelerin varlıkları olan kripto para piyasası her geçen gün kendini geliştiriyor ve büyüyor.

Kripto paraların gündelik hayatta kullanılması ve kredi kartları ya da Fiat para birimleri gibi tanınması için çalışan projeler geliştiriliyor. Kripto para piyasasına güven kazandıracak ve ödeme şeklini geliştirecek yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı AIGO. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak için https://aigopay.tech/ internet sitesinden ya da https://drive.google.com/file/d/17K2inOew076KJ_iTKL3n4g0tDz8JXUf0/view teknik inceleme raporunda ulaşabilirsiniz.

AIGO, Blockchain tabanlı aradaki aracıları ortadan kaldıran yeni bir ödeme ağı oluşturan bir platform olarak adlandırabiliriz. Ödemlerde oluşacak aracı ve olumsuzlukları ortadan kaldıracak her iki tarafında güven içinde ödeme göndermesi ve ödeme alması garanti altına alacak. Hızlı ve kesintisiz bir ödeme sistemi olacak. AIGO sayesinde katılımcılar bazı yardımcı finansal geçitlerin yanı sıra ek bankacılık katmanlarına başvurmadan fonlarını değiştirebilecekleri ve onları para birimine çevirebilecekleridir.

AI Ödeme Ekosistemi tamamen AIGOPay Token işlevi etrafında inşa edilecektir. Amacımız bir “De-jure & De-Facto” standardı oluşturmaktır. Güçlü ekonomik belirteç desteği benimseyerek modern ödemeler için AI ödemeleri. Fiat para çekme işleminin (Crypto Card Bank) çözümünün üstesinden gelmeye yardımcı olabilecek ve ayrıca masrafsız faturalar ödemeye yardımcı olabilecek ATM Kartları dağıtılacak. AIGO platformunun kendi mobil cüzdanı ve Android üzerinde indirilmesi mümkün olan merkezi olmayan bir uygulaması vardır.

AIGO ödeme sisteminin sağladığı avantajlar:

Akıllı sözleşmelerin güvenli ticaret ve telif hakları

Uygun yönetim ve operasyonlar, yönetim ve tercih edilir.

İşlemci mevcut mevcut blok zinciri seçeneklerinden daha düşük

Artan veri güvenliği

Telif hakkı dağıtımı için zorlu akıllı sözleşmeler

Anında ve Şeffaf Muhasebe

Artan işlem hacmi ile ölçeklenebilirlik.

 

TOKEN ve IEO Bilgisi:

Token Adı: AIGO

Platform: Ethereum

Tipi: ERC-223

Toplam Token Sayısı: 1.000.000.000 AIGO

Ön Satış: IEO Vindax Exc

IEO Tarihi: 5 Temmuz 2019 – 20 Temmuz 2019

Fiyat: 1 AIGO = 0,002 USD

Satış Öncesi Arz: 200.000.000 AIGO

Softcap: 400.000 USD

Vindax Exchange’de Satış Öncesi IEO

Ana Satış 23 Temmuz 2019 – 31 Ağustos 2019

1 AIGO = 0,004 ABD doları

IEO-satış Arzı: 800.000.000 AIGO

TAKIM:

DANIŞMANLAR:

YOL HARİTASI:

Kasım 2018:
Başlangıç ​​Proje Geliştirme, Kurumsal Pazarlama Araştırması

Ocak 2019:
AIGO Tokens v1.0 (ERC-20), Blok Zinciri Araştırması

Ağustos 2019:
Yeni nesil blockchain’in test edilmesi, A-Wallet v1.0’ın test edilmesi (Android, iOS, Chrome)

Aralık 2019:
Son AIGO Blockchain Üretimi Başlat, A-Cüzdanı ve A-Mağaza’yı başlat v1.0

Aralık 2018:
Şirket tabanımıza göre projeye giriş yapın.

Haziran 2019:
AIGO Satış Öncesi ve IEO Satışları, Topluluk Kampanyaları

Kasım 2019:
SDK III – AI-Payment hizmetleri ve üçüncü taraf uzantıları, A-Store v1.0 testi ile entegrasyon sağlar

Klasik ödeme sistemlerinin yaşattığı sıkıntıları ve riskleri ortadan kaldıracak. Gereksiz aracıları ve işlem risklerini ortadan kaldırıp işlemler daha da hızlanacak. Güvenli, hızlı ve daha ucuz ödeme sistemi sayesinde kripto para piyasasının gündelik hayata uyumu da hızlanacak. Bu uyum süresi sonunda insanlar kripto para piyasasına güven artacak ve piyasa gelişecek. Bu projenin başarılı olması kripto para piyasasının büyümesi için çok önemli ve ben bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında aklınıza takılan bütün soruların cevabını aşağıdaki linklerden ulaşarak öğrenebilirsiniz. Yapacağınız araştırmadan sonra projeye katılma kararını kendiniz verebilirsiniz.

 

Website: https://aigopay.tech/
Teknik İnceleme: https://drive.google.com/file/d/17K2inOew076KJ_iTKL3n4g0tDz8JXUf0/view
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155901
Telegram: https://t.me/AIGO_Global
Twitter: https://twitter.com/aigopay
Facebook: http://facebook.com/aigopayment
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/aigopay
İnstegram: https://www.instagram.com/aigopay/
Github: https://github.com/aigo-dev
Medium: https://medium.com/@aigopay

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir