AIRSAVE TRAVEL: BLOCKCHAİN TABANLI SEYAHAT MASRAFLARIMIZI AZALTACAK PLATFORM

İnsanlar yaşamı boyunca başka insanların hayat tarzları ve yaşam çeşitliliği ile çok alakadar olmuştur. Gelişen teknoloji ile bu ilgi daha da artmış ve uluslararası bir seviyeye çıkmıştır. Şuanda internet sayesinde ulaşamayacağız bilgi ve ürün kalmadı diyebiliriz. Dijital dünyada sınırların da olmadığını düşünürsek bunu daha iyi anlarız. Başka coğrafyaları, kültürleri, yaşam tarzlarını, tatları, doğayı ve denizi hepimiz çok merak ederiz. Bu sebepten dolayı da ülkeler arası ya da kıtalar arası seyahat ederiz. Turistlik geziler ve seyahatler herkesin hoşuna gider. Hepimiz bütçemize göre bir seyahat programı yapar ve onu uygulamaya çalışırız. Seyahatlerimizin finansal boyutunu çok iyi değerlendirip harcamalarımızı buna göre yaparız. Gezmelerimizin sonunda öğrendiklerimiz ve kazandıklarımızın yanında harcamalarımızın bir kısmının birikmesi ya da geri dönmesi ise bizi daha da mutlu eder.

Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu en büyük yeniliklerden olan Blockchain teknolojisi de son yıllarda çok popüler durumda. Blockchain teknolojisinin sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlardan dolayı çok başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu platformda oluşturulan projeler sayesinde pek çok soruna çözüm geliştiriliyor. Bu başarılı projelerin dijital varlıkları olan Kripto paralarda son 10 yılda bizlere yatırım alanında değişik alternatifler sunuyor.

Seyahatlerimizin bizlere kazandırdıklarına ek olarak harcamalarımızın bir kısmının kripto varlık olarak tekrar kazanç sağlamak hepimizi çok heyecanlandırır. Bizlere bu ve bunun gibi birçok imkanlar sunacak olan blockchain tabanlı yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı AIRSAVE. Proje hakkında daha detaylı bilgiye http://www.airsavetravel.com internet adresinden ya da http://www.airsavetravel.com/doc/OnePager_AST.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

AIRSAVE, insanların uygun fiyatlarla seyahat etmesini sağlayan ve seyahatlerinde finansal kaynaklarını korumalarına yardımcı olan blockchain teknolojisiyle yeni bir platform oluşturmayı hedefliyor. Ayrıca tüm seyahatlerinizde para kazanmak için arkadaş ağınızı kullanabilirsiniz. Sistem, tüm kullanıcıların yönlendirmelerini ve kullanıcılara dört aylık aralıklarla ödenen seyahat gelirlerini etkin bir şekilde takip ediyor. Ayrıca gezginlerin seyahat masraflarını yönetmelerine ve platformdaki diğer avantajlardan yararlanmaları için AIRSAVE belirteçleri kazanmalarına yardımcı olur.

Airsave Travel uygulamasını indirdikten sonra, uygulama düzenli ödüller almaya başlamak için referans kodlarını arkadaşlarıyla paylaştığı sosyal ağlardaki kullanıcı hesaplarına bağlanır. Kullanıcıları çevrimiçi arkadaşları ve sosyal kişileriyle birlikte tasarruf etmeleri için teşvik eden yenilikçi bir sosyal tasarruf uygulamasıdır. Airsave Travel, DApp’in yenilikçi sosyal tasarruf bağlantısıdır, kullanıcıları seyahat tasarrufları için ödüllendirir ve çevrimiçi arkadaşlarıyla ve sosyal bağlantılarıyla.

Projenin Özellikleri:

Kazan ve kazan: Kullanıcılar ve arkadaşları, jeton veya para cinsinden kazanma şansına sahiptir.
Paylaş: Kullanıcılar arkadaşlarına Facebook arkadaş listesinden eriştiklerinde para kazanılabilir.
Ödüller: STA Travel biletlerinde kazancınızı ve kazancınızı kullanın.
Ücretsiz: Para biriktirme ve sanal para kazanma fırsatı ücretsizdir. Bu nedenle, ürün testi ile ilgili risk yoktur.
Kullanım kolaylığı: aylık tasarruflarınızı ve karınızı takip etme, kullanıcı dostu panolarda bulunur.

Airsave Travel bir seyahat acentesi değildir. İnsanların seyahat sırasında tasarruf etmelerini ve para kazanmalarını sağlamak için tasarlanmış bir sosyal tasarruf platformudur. Airsave Travel Coin (ASTC) ile, kullanıcılar daha iyi ademi merkeziyetçilik, şeffaflık, mahremiyet, maliyet verimliliği ve seyahatte tasarruf etmek ve para kazanmak için kartımızı kullanma becerisine sahip olabilirler.

Airsave ile aylık 20 £ tasarruf ettiğinizde (veya ASTC’nin eşdeğeri), kaydettiğiniz her kişi için ayda £ 5 kazanırsınız ve arkadaşlarınızı davet ettiğinizde ve tavsiye listenizi geliştirdiğinizde, Kayıtsız kazançlarınızın arttığını görebilir. Her dört ayda bir, tasarruflarınızı ve gelirinizi, yasal belgeler veya seçtiğiniz herhangi bir elektronik para birimiyle, seyahat belgeleri şeklinde ödenen tutarın en az yüzde ikisi ile çekebilirsiniz.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Belirteç Adı: Airsave Travel Coin
Token Simgesi: ASTC
Platform: Ethereum
Standart: ERC-20
Toplam gönderim: 125 milyon ASTC
Satılık simgesi: 117.500.000 ASTC
Token Fiyatı:
ICO 1’den önceki aşamada: 800 ASTC = 100 USD
ICO 2’den önceki aşamada: 500 ASTC = 100 USD
Ana ICO’da: 400 ASTC = 100 USD
Geçerli Para Birimi: ETH, BTC

TAKIM ve DANŞMANLAR:

Hem seyahat edecek hem de oluşturacağımız ağ ile kazanç sağlayacağız. Platforma katılan herkes yapılan harcamalar artmadan ekstra kazanç sağlanacak bir sistem oluşturacak bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve kendi araştırmanızı yaparak proje katılma kararınızı verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.airsavetravel.com
Teknik inceleme: https://www.airsavetravel.com/doc/Whitepaper_ASTC_Buy.pdf
ANN thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4949911.0
Telegram: https://t.me/joinchat/FZXBqw6RJG2DBYrs6Mq0oQ
Facebook: https://www.facebook.com/AirsaveTravel/
Twitter: https://twitter.com/airsave_travel

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir