BCNEX: SORUNSUZ VE MÜŞTERİ ODAKLI MODERN KRİPTO PARA DEĞİŞİM PLATFORMU

İnsanlar yarınlarını daha iyi yaşamak ve olağanüstü durumlarda ihtiyaç duyacağını bildiği için birikim yapar. Birikimlerini de kendi anlayacağı alanlar başta olmak üzere yatırım yapar. Birikimlerinin değer kaybetmeden değer kazanması için de doğru alanlara yatırım yapmak isterler. Bazı insanlar taşınmaz varlıklara yani konut, işyeri, arsa, ofis gibi alanlara, bazı insanlarda hisse senedi, altın, döviz, tahvil, bono, faiz gibi alanlara yatırım yapar. Gelişen teknolojinin ve internetin yardımıyla da ülke sınırları dışına değişik emtiyalara ya da diğer yatırım alanlarına da yatırım yapabiliyor. Gerekli güvenlik tedbirlerinin alındığını düşündüğümüz kurumlar ya da bankalar sayesinde dünyanın başka bölgelerine de yatırım yapabiliyoruz. Finans ve bankacılık sektörleri son yıllarda dijital dünyayı en çok kullanan sektörleri olarak karşımıza çıkıyor.

Yaklaşık 10 yıl önce hayatımıza giren ilk kripto para olan Bitcoin ile dünya da reserv para olarak kullanılan FİAT para birimlerinin saltanatını yerinden oynattı. Güçlü bir teknolojiye sahip Blockchain Teknolojisi ile oluşturulan kripto paralar yatırım ve değişim platformunda kendine çok güçlü ve geniş bir Pazar oluşturdu. Blockchain teknolojisinin sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajları sayesinde geliştirilen projelerin dijital varlıkları olan kripto paralar finans sektörü için geleceğimizi yeniden şekillendirecek kadar başarılı olacağı düşünülüyor.

Gündelik hayatta da kullanılmaya başlayan kripto paralar dijital ortamda çok geniş kitleler tarafından kullanılıyor. Kripto paraların işlem yapıldığı platformların sayısı devamlı olarak artıyor. Bugün sizlere bu değişim platformlarının eksikliklerini giderecek ve güven duygusunu arttırarak ve katılımcıların haklarını koruyarak bu pazarın büyümesinde büyük katkı sağlayacak yeni bir kripto para değişim platformundan bahsetmek istiyorum. Sizlere anlatacağım bu platformun adı BCNEX, bu platform hakkında daha detaylı bilgiye https://www.bcnex.net/ internet adresinden ya da https://www.bcnex.net/docs/BCNEX_WP_ENG.pdfteknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

BCNEX, yüksek güvenlikli, büyük küçük demeden bütün yatırımcıların haklarını tam olarak koruyan yani müşteri merkezli bir kripto para alım, satım ve değişim platformudur. Diğer borsalardan farklı olarak tamamen müşteri haklarına odaklanan ve onların alım satım adına bütün ihtiyaçlarını gideren yüksek verimliliğe sahip bir borsadır. Güvenliğin ön planda olduğu, borsanın ya da üçüncü şahısları değil yatırımcıların dostu olan yüksek teknolojiye sahip bir borsa olarak piyasanın bütün sorunlarını çözecek mikro hizmetler sunacak bir platform geliştirildi.

Kendini geliştirmeyen ve katılımcılarına yeterli desteği vermeyen, yüksek işlem komisyonları alan, hatta sahte işlem hacmi yaratan, hız ve güven eksikliği yaratan pek çok kripto para borsası büyüyemedi hatta büyüyemediği gibi işlemlerine son verip kapandı. Bu ve bunlar gibi sorunları bilen bir ekip tarafından geliştirilen BCNEX değişim platformu bütün sorunları çözecek bir sistem ile bu piyasaya girecek.

Müşteri odaklı bir platform olan BCNEX borsasında 7/24 müşteri hizmeti desteği ile müşterilere kesintisiz hizmet sunulacak. Çok yüksek işlem hızına sahip sistem sayesinde saniyede 2.000.000 adet işlem yapılabilecek. Güvenlik seviyesi yüksek olacağından ortada bir güven sorunu olmayacak. Borsa işlemlerinde likidite sorunu yaşanmayacak, bunu ise bir yüksek oranda likidite arzı sayesinde gerçekleştirilecek. Değişik kripto paralar ile işlem yapabilme imkanı sağlamak için devamlı olarak güncelleme yapılacak. Bunu gerçekleştirecek olan Mikro hizmetlerin tüm mimarisi, sıcaktan soğuğa kadar farklı cüzdanların kombinasyonu ile tamamlanan stabilite sağlamayı amaçlıyor. Kötü niyetli saldırılardan korunmak için kripto varlıkların çoğu (% 98) soğuk depolarda saklanarak muhafaza altına alınacak kalan kısmı ise likidite sağlamak için borsa platformunda bulundurulacaktır.

Yatırımcıların BCNEX işlem platformunun keyfini çıkarması için, platform WEB, ANDROID ve IOS mobil uygulamaları sayesinde kullanıcıların işlemlerini daha kolay ve erişilebilir kılmak için zaman kısıtlaması olmadan günün her vakti kullanıcılara göre tasarlamıştır.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token adı: BCNX
Platform: Ethereum ERC223
Toplam token miktarı: 200,000,000 BCNX
Satılacak Token Sayısı: 100.000.000 BCNX
Soft cap: 2,000,000 USD
Hard cap: 15,000,000 USD
Token satış fiyatı: 0.15 – 0.45 USD
Minimum Yatırım: 100 USD
Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, BCN, USDT
Ülke: Singapur

TAKIM:

YOL HARİTASI:

İnsana yatırım yapan her zaman kazanır. BCNEX borsasında da ilk önce yatırımcı yani insan dikkate alınıp gerekli ilgi ve desteği vermeyi amaçlıyor. Kaliteli bir destek ve yardım ilkesiyle diğer bütün borsa işlemleri ile ilgili sorunları çözmeyi hedefliyor. Hız, güvenlik, komisyon, likidite, ve daha birçok konunun çözümünü getirecek yeni nesil bu borsa platformunun başarılı olacağını düşünüyorum. Aşağıdaki linkleri ziyaret ederek aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulup projeye yatırım yapma konusunda kendi kararınızı verebilirsiniz.

Website : https://www.bcnex.net/
Whitepaper : https://www.bcnex.net/docs/BCNEX_WP_ENG.pdf
Onepager : https://www.bcnex.net/docs/Onepage.pdf
Telegram : https://t.me/Bcnex_Official
Facebook : https://www.facebook.com/bcnex.net/
Twitter : https://twitter.com/bcnex_net
Reddit : https://www.reddit.com/user/Bcnex_Official
Instagram : https://www.instagram.com/bcnex/
Linkedin : https://www.linkedin.com/company/bcnexholdings/
Medium : https://medium.com/@bcnex

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir