BILLCRYPT: BLOCKCHAİN TEMSİLCİLİĞİ İLE SORUNSUZ GLOBAL ÇÖZÜM DÖNEMİ

Teknolojik gelişmeler hepimizin hayatını çok daha kolay bir şekle soktuğu noktasın da hepimiz hem fikirizdir. Her çıkan ürün ve eşya bizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Dijital ortamda pek çok işlemimizi yapabiliyoruz. İnternetin ve akıllı cihazların hayatımızda bu kadar yer tutacağını hiç birimiz tahmin bile edemezdik. En başta bankacılık ve finans sektörleri başta olmak üzere bütün sektörler teknolojinin sağladığı bütün imkanları kullanarak dijital ortamda bütün işlemlerini yapar duruma geldi. Kişisel bilgilerimizin ve dijital varlıklarımızın güvenli olduğunu bildiğimiz kurumlarda çok rahat bir şekilde işlerimizi yapabiliyoruz.

Son zamanlarda kullanılan yeni gelişmelerden olan Yapay Zeka (AI), Nesnelerin İnterneti (IoT), Robotik Teknoloji ve Blockchain Teknolojisi gibi gelişmelerde bizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Bunlardan Blockchain Teknolojisi sağladığı büyük avantajlardan dolayı pek çok alanda kullanılıyor. Yaklaşık 10 yıldır hayatımızda olan kripto paralarda bu teknoloji sayesinde oluşturuldu. Geleceğin finans sisteminin bel kemiğini oluşturacak kripto paralar bugün günlük hayatta kullanımı az olsa da yine de yüksek bir Pazar payına sahip.

Başta Bitcoin olmak üzere bütün kripto paralar bugün herkesin ilgi odağı durumuna geldi. Bu kadar ilgi olmasına rağmen yeterli büyümeyi sağlayamayan kripto para piyasasının yaşadığı sorunlardan kaynaklanıyor. Bu sorunların başında da insanların piyasa hakkında bilgi ve güven eksikliğinden kaynaklanan sorunlar ile işlemlerin karmaşıklığı geliyor. Bu sorunlara çözüm getirecek yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı BILLCRYPT. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.billcrypt.io/ internet adresinden ya da https://docs.wixstatic.com/ugd/2a8396_434624d0fe8246969f305fe7b0911ba3.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Billcrypt, kripto para piyasasının bütün tarafları yani ürün sahipleri, konusunda uzmanlar, kurum ve şirket temsilcileri, topluluklar gibi çok geniş kapsamlı bir evrensel topluluk oluşturmayı hedef olarak belirlemiş bir platformdur. Platform temel olarak tüm süreçleri için blok zinciri kripto belirteçlerinde profesyonellik ve işbirliğinin muazzam doğasını temsil ediyor. Blockchain projelerini karıştıran evrensel bir yatırım interblock zinciri altyapısının teknolojik ve ekonomik özelliklerinin yaratılmasıyla geliyor.

Platformun temelinde, çeşitli blok zinciri ağlarının teknolojik özelliklerini ve aralarındaki hızlı değişimlerini uyarlamak için bir ağ geçidi mimarisi inşa edilmiştir. Bu sayede girişimciler yeni ekonomik ve teknik iş modelleri ile çalışabilecekler. Uygulama rahat bir ortam yaratıyor ve ekonominin reel sektörünün işini yeni bir seviyeye taşıyor.

Blockchain Temsilciliği (BR), Billcrypt platformunda Blockchain Representation, dağıtıcı uygulamaların (DApp), BR sahipleri için standart formda, kabin kabini prensibi ile ilgili tüm eylem ve ayarları yerine getirdiği bir yazılım paketidir. Blockchain Ethereum ve diğer işbirliği idareleri için akıllı sözleşmeler sayesinde. Özellikle açık amaçlar için tasarlanan blok zinciri üzerindeki DApp, blok zinciri üzerinde değiştirilmiş eylemler gerçekleştirir.

BR, yazılım düzeyinde, platformdaki tutucunun blok zinciri kaynaklarına erişimi çeken ve şirketin kendi harici blok zinciri kaynaklarının (eğer gerekliyse) platformla ve sonrasında global blok zinciri ile birleştirilmesini sağlayan bir DApp kompleksidir.

Billcrypt’ın diğer bir kavramı da Sanal Resim Sayfası (VIR) Blockchain’de üretilir – sonuçta elde edilen sayfanın temsilidir, Blockchain’de depolanan verileri sürekli olarak teyit eder ve İşler, statü ve BR’nin sahibi itibarı. Bu veri BR sahibinin işletmesi için ek değer yaratır. Sanal bir görüntünün, BR sahibi tarafından sunulan iş, mal veya hizmetlerle ilgili blok zincirinde mevcut tüm bilgi sistemi tarafından analiz edilen grafiksel bir temsil olduğunu varsayalım.

Billcrypt tarafından getirilen en son kavram da İlk ViP Teklifi IVO. Bu, herhangi bir alanda veya üründe bir şirket veya uzman olup olmadığına bakılmaksızın, herhangi bir nesne veya konu hakkındaki bilgi güvenilirliğine karar vermek çok kolay değildir. Bu karar vermede zorluklarla karşılaşır.

BILLCRYPT projesinin amacı:

Yenilikçi, tamamen yeni bir ekonomik model oluşturmak,

Sezgisel bir arayüz ile bir blockchain temsilcilik ofisleri kurmak,

Blockchain teknolojilerinin anlaşılması kolay, uygun maliyetli ve herkes için kullanışlı olmasını sağlamak,

Global bir çok işlevli entegrasyon servisi oluşturmak

Entegre iç BR-2-BR platformu,

Dışarıdaki diğer blok zinciri projeleri, sistemleri ve hizmetleri ile entegrasyon sağlamak,

Çevrimdışı işletmeler, B2B, B2G segmentleri ile entegrasyon,

Diğer teknolojiler ile birlikte çalışmak,

Bitişik nişleri bağlayın ve onlarla etkili şekilde etkileşime geçer ve mevcut çözümleri geliştirmek için daha fazla inşa etmek.

 

TOKEN ve İCO Bilgisi:

 

Token sembolü:  BILC

Token tipi: ERC20

Toplam token miktarı: 152,000,000 BILC

Ön satış fiyatı: 1 BILC = 0,75 USD

Kamu satışı fiyatı: 1 BILC = 1 USD

Ticari Satış: 3 Temmuz 2019 – 30 Eylül 2019

Yumuşak kap = 10.000.000 USD = 50.000 ETH

Sert kap = 80,000,000 USD = 400.000 ETH

 

TAKIM:

YOL HARİTASI:

Blockchain Teknolojisinin ve kripto paraların yeni ve eski yatırımcılara en doğru şekilde anlatılabilmesinin önemini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu piyasadaki bütün olumsuz bilgi akışını sonlandırıp güncel ve doğru bilgileri yatırımcılara aktararak bir güven mekanizması çalışacak ve piyasa doğrudan etkilenecek. Bu sayede piyasadaki herkes kazanacak. Bu proje sayesinde kripto piyasası gerçek güvene kavuşacağına inanıyorum ve projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında aklınıza takılan bütün soruların cevabına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kendi araştırmanızı da yapıp devam eden ICO aşamasına katılma kararınızı verebilirsiniz.

 

Website: https://www.billcrypt.io/

Whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/2a8396_434624d0fe8246969f305fe7b0911ba3.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155242

Telegram: https://t.me/BILLCRYPTnews

Twitter: https://twitter.com/BILLCRYPT1

Medium: https://medium.com/@BILLCRYPT

Facebook: https://www.facebook.com/groups/BILLCRYPT/

Vkontakte: https://vk.com/billcrypt_community

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir