BIRDCHAIN: SMS VE KRİPTO PARA BİRLİKTELİĞİ

İçinde bulunduğumuz zaman dilimi teknoloji çağı. Teknolojinin hayatımızda etkili olmadığı hiçbir alan kalmadı. Sanayiden otomotive, eğitimden tıbba, bilişimden iletişime ve daha birçok konu. İnsan hayatını kolaylaştırıcı ve hayat standartlarını yükseltici bu gelişmeler hepimizin yararına. Artık hayatımızın değişmez ihtiyacı olan mobil iletişimde bunların başında geliyor. Küresel çapta iletişim artık internetten yapılmaya başlandı bunun içinde mobil hatlar çeşitli kampanyalarla müşterilerine hizmet veriyor. Paketler halinde verilen hizmetler içinde konuşma, internet ve SMS oluyor. Kullanmadığınız ürün haklarınız yanar ama paketi aşarsanız ekstra ücret ödersiniz. SMS hakkı da bu şekilde kullanmadığınız SMS’ler diğer aya devredilmez ve yanar. Bu konuda çözüm üreten Blockchain Ekosistemi ile oluşturulan bir proje hakkında size kısaca bilgi vereceğim. Bu projenin adı BIRDCHAIN. Ama daha detaylı bilgiye https://www.birdchain.io/ internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Birdchain projesi, merkezi olmayan üstün şifreleme sistemiyle oluşturulan platform da SMS’ler artık kazanç sağlayacak. Firmalar müşterilerine ulaşmak ve bilgilendirmek için SMS kullanıyor ve bunun için bir bütçe oluşturuyor. Firmaların kullandığı SMS maliyetleri her geçen gün artıyor çünkü sistemlerine devamlı yeni müşteri eklemeleri işte burada devreye Birdchain devreye giriyor. Kullanmadığınız SMS haklarınız bu firmalara devrediliyor ve her iki tarafta avantajlı çıkıyor bu şekilde. Yani parasını ödeyip kullanmadığınız SMS’ler ihtiyaç sahibi firmalar ile eşleştirilerek değerlenecek. Birdchain, işletmelere daha ucuz ve daha iyi hizmet sunarak yardımcı olurken, insanların parasını ödeyipte kullanmadıkları üründen pasif bir gelir elde etmelerine de yardımcı olacak merkezi olmayan bir uygulamadır.

Litvanyanın önde gelen, bünyesinde birçok firma bulunduran ve alanında lider konumunda olan ve hatta 2015 yılında en hızlı büyüye ITT şirketi olan Vertex firmasının geliştirdiği bu proje ile satın alıpta boşa giden SMS lerimiz değerlendirip geri dönüşüm sağlayacağız. Vertex firması VertexSMS adı verilen A2P SMS toplama işini 2009 yılında başladı. Yaklaşık 9 yıldır, Western Union, SalesForce, TransferGo ve bunun gibi büyük iş ortakları ile çeşitli uluslararası markalar için dünya çapında 2.6 milyardan üzerinde SMS mesajı gönderdi. 2015 yılının başında Vertex, bilgi güvenliği yönetiminde ISO / IEC 27001 sertifikası sahibi oldu. Bu güçlü iş ortakları projenin ICO sürecinde sağlam referans olarak değerlendirilebilir. Ayrıca ICO sürecinden sonra takip edeceği aşamalarda bizlere güven sağlıyor.

Bu projenin sağladığı avantaj kullanılmayan SMS’leri değerlendirerek bizlere azda olsa gelir sağlayacak anketlere katılma, video seyretme, oyun ve hatta reklam da gelir kaynağı olabilecek faktörler arasında olacak.

Uygulamadaki tüm karşılıklı yerleşimler, kendileri için talep yaratacak ve maliyetlerini artıracak olan BIRD ‘lerin belirteçleri tarafından yapılacaktır.

BIRD Token, Ethereum platformuna dayanan ERC-20 standardını destekler. Bu nedenle, ICO sırasında Crypto para birimini satın aldıktan sonra, güvenli bir şekilde kendi Ethereum cüzdanınıza gönderilebilir ve orada saklayabilirsiniz. Birdchain, dünya çapında dağıtılacak ve değeri sürekli olarak büyüyecek güçlü bir Token yaratmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle BIRD Token şu özelliklere sahip olması planlandı. Kısaca sıralarsak

Düşük fiyat seçilmesinin sebebi, herkesin bildiği gibi, ICO sırasında kripto para için daha düşük bir fiyat, alacak kişler için daha büyük bir teşvik vermektedir.

Yüksek talep. Token’in gerçek bir talebi olacaktır, çünkü uygulama içindeki tüm karşılıklı yerleşim yerleri için kullanılacak, kullanıcıların ve hizmetlerin sayısı sürekli olarak artacaktır

Büyük Token bölünebilirliği. Token fiyatı yüzlerce binlerce kez arttığında, 18 ondalık basamak kadar küçük bir bölüm kullanmak mümkün olacaktır.

Ürün canlılığı, Başarılı bir Birdchain işletmesi elde etmek için yalnızca 100.000 kullanıcı yeterlidir.

İşletmeler, SMS kampanyalarına teklif vermek için BIRD Token kullanacaklardır. Temalar, SMS Kullanıcılara ulaşana kadar dondurulacak. Birdchain simgelerden komisyon fiyatını eksiltip Birdchain app kullanıcılarına BIRD simgeleriyle ödeme yapacaktır.

ICO VE Token bilgileri ise,

Token simgesi : BIRD

Kapalı ön satış (2018.01.01–2018.01.18)
Açık ön satış (başlangıç ​​2018.01.18)
Ana ICO olayı (TBD)

Yumuşak ve sert kap

ICO’nun yumuşak kapağı —  1,500 ETH
ICO’nun sert kapağı — 10,500 ETH

Token dağıtımı

Azami madeni para kaynağı 580.263.158
Toplam ICO dağıtımı 441.000.000
Takım ve kurucular 52.223.684
Kurumsal katkı sağlayanlar ve diğer harcamalar 87.039.474

Ön-ICO Reach% 400 Hedef Cap:

ETH Yükseltilmiş 176.70516
BIRD Dağıtılmış 11684550
Mevcut Bonus% 50

Bu projenin tecrübeli sağlam kadrosu ise,

Hepimiz için avantajlar sağlayacak bu başarılı bir şirket tarafından oluşturulan projeyi dikkate almanızı ve desteklemenizi öneririz. Kısaca anlattığımız bu proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşıp aklınıza takılan bütün soruları cevaplayabilirsiniz.

Website : https://www.birdchain.io/

Telegram: https://t.me/birdchainchat

Facebook : https://www.facebook.com/birdchain.io

Twitter: https://twitter.com/birdchain_io

Whitepaper : https://github.com/Birdchain/whitepaper-business

Youtube : https://www.youtube.com/channel/UC1y4z64J8G4Qaf6Pifed9Xg

Benim Bitcointalk URL : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Ether Adres : 0xd60Ee9b62F11EA6B2c5e40c5966A94e9078f10Cd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir