BITBOND: BLOCKCHAİN TABANLI KREDİ KULLANDIRMA PLATFORMU

Dijital dünyadaki gelişmeler ile bütün sektörler bu alanda kendini geliştiriyor. Alışveriş ve finans sektörleri bu alana çok hızlı uyum sağlayan ve kendini çok hızlı geliştiren sektörler olarak karşımıza çıkıyor. Finans ve bankacılık sektöründe neredeyse bütün işlemlerimizi dijital ortamda yapabiliyoruz. Durum böyle olunca da çok geniş bir ortamda sınırlar olmadan yatırım ve işlemler yapabiliyoruz. Gerekli güvenlik önlemlerini alan kurumlar ile işlem yaparak kişisel bilgilerimizin ve dijital varlıklarımızın güvenliğini de sağlamış oluyoruz. Finans sektöründeki gelişmelere paralel olarak bu alan ile bağlantılı bütün sektörlerde etkileniyor.

İşletme sahiplerinin işlerini geliştirmesi ve işletme kurmayı düşünen kişiler için en önemli unsur mali kaynaktır. Şuanda bu kaynağı firmalar ya da kişiler banka ya da finans kuruluşlarından temin eder. Bu işlemlerin ne kadar uzun zaman aldığını hepimiz çok iyi biliriz. Aynı zaman da istenilen evrakların ve teminatların çokluğu da insanların gözünü korkutur. Yani kredi işlemlerinin insanları korkutmasından ve yıldırmasından dolayı birçok insan kredi almaz böyle olunca da işlerini geliştirmezler. Kredi alamayan ya da sponsor bulamayan işletmeler ise sıkıntı yaşayabilir.

Yüksek güvenlikli ve şeffaf bir ortamda oluşturulan akıllı sözleşmelere dayanan Blockchain Teknolojisi pek çok başka konuya çözüm bulduğu gibi bu alanda da çözümler sunuyor. İşletmelerini geliştirmek isteyenler için kredi olanağı sağlayan ve şuanda aktif olarak çalışan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı BITBOND. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.bitbondsto.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.

BITBOND, Blockchain tabanlı kredi kullandırma ve kredi alma platformu olarak hizmet verecek bir platformdur. Kredi işlemlerinde maliyetleri düşüren aracısız bir sistem ile hizmet verecek bu platformun ekibi şuanda aktif bir şekilde çalışmakta. 2013 yılından bugüne kadar 13 Milyon Euro kredi kullandıran bu Bitbond Finance GmbH şirketinin merkezi Almanya Berlin’dedir. Faal olan bu şirket 80 ülkede 3000 den fazla işletmeye kredi kullandırdı. Bu şirket edindiği tecrübe ve alt yapıyı Blockchain platformu ve kendi kripto parası ile birleştirip hizmet ağını genişletmeyi düşünen yeni bir anlayışla karşımıza çıkıyor.

Bitbond, kredi vermede bazı endüstri liderleriyle ortaklıklara sahiptir. Bu da küresel finansmanı mümkün kılmaktadır. Otomatik kredi servisi sunulacaktır. Makine öğrenmesi ve yapay zekaya dayalı patentli bir algoritma sayesinde çok kısa bir zaman içinde kredi kararları verebilir.

Bitbond platformun avantajları;

Aracı Yok,
Kredi kullanımı esnasında kesinlikle sizin ve diğer taraf veya platform arasındadır yani işlem yaparken üçüncü bir tarafın hizmetlerine ihtiyacınız olmaz.

Küresel Erişim,
Sınır ötesi kredileri kolaylaştırır. Almanya’da kazandığı tecrübe ve alt yapısı sayesinde projenin belirtecine (BB1) bütün bölgelerden kolayca erişilebilir olacak. Aynı şekilde, Ana platformunun Bitbond’un aynı sektörde büyük başarılar kaydettiği gerçeği göz önüne alındığında, belirtecin de ölçekleneceğine şüphe yok.

Üst Düzey Güvenlik,
Pek çok blockchain tabanlı projenin, sektördeki düzenleyiciler tarafından tanınması için çaba sarf ettiği bir zamanda, bu projenin ve Avrupa ve Almanya’daki altı çizili simgenin çifte kabulü hakkında çıkacak bir şeydir. Bu, kripto yatırımlarınızın güvenli olduğu ve hiçbir düzenleyici tarafın tehdit altında olmadığı anlamına gelir.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Platform BB1 güvenlik belirteçleri sunar. Bu belirteç Stellar blok zincirine dayanmaktadır ve STO kullanılarak dağıtılacaktır. Belirteç, bu blok zinciri destekleyen tüm çevrimiçi cüzdanlar tarafından desteklenecektir, 08 Temmuz 2019 yılına kadar Token satışı devam edecektir

Token Simgesi: BB1

Token Türü: Güvenlik Tokeni

Platformu: Stellar

Fiyat: 1 BB1 = 1 EURO

Ön Satış: 11 Mart 2019 – 22 Nisan 2019

Yumuşak Kapak: 5 milyon EURO

Sert Kapak: 10 milyon EURO

Kabul Edilen Para Birimleri: XLM, Fiat, ETH, BTC

Ülke: Almanya

Kısıtlı Ülkeler: ABD ve Kanada

TAKIM:

PARTNERLER:

Küçük işletmeler için çok büyük bir kaynak yaratma platformu olan kredi sektörünün kullanımına sunulacak fonlar yaratacak yeni bir ekosistem yaratılıyor. Bu sisteme katılan herkes kazanacak ve işletmeler daha da büyüyecek. Almanya kökenli ve halen faal olan bir şirket tarafından geliştirilen bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Yapacağınız araştırmadan sonra projeye katılma kararınızı verebilirsiniz.

 

Website: https://www.bitbondsto.com

Btt ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5130337.0

Lightpaper: https://www.bitbondsto.com/files/bitbond-sto-lightpaper.pdf

Prespectus: https://www.bitbondsto.com/files/bitbond-sto-prospectus.pdf

Telegram: https://t.me/BitbondSTOen

Twitter: https://twitter.com/bitbond

Facebook: https://www.facebook.com/Bitbond/

YouTube: https://www.youtube.com/user/Bitbond

Instagram: https://www.instagram.com/bitbondofficial/

Medium: https://medium.com/bitbond

Reddit: https://www.reddit.com/r/BitbondSTO/

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Bitbond Ortaklık bağlantısı: https://www.bitbondsto.com/?a=NJDMXQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir