BitScreener : KRİPTO PARA PİYASASINA HAKİM OLUN

 

Bizler birikimlerimizi değerlendirmek için yatırım yapmak için çeşitli alanları araştırırız. Herkes yatırım yapmak için menkul ya da gayrimenkul alanlarında tercih yapar ve kendileri için en garanti olarak belirlediği alanları seçerek yatırım yapar. Altın, döviz, hisse senedi ya da faiz bunlar yatırım alanları olarak en başta gelir. Daha fazla risk alacak insanlar kaldıraçlı işlemleri de seçebilir. Günümüzde Blockchain ekosistemi ile finans sektöründe şeffaf yapısından ve yüksek güvenirliliğinden dolayı çok kullanılır hale gelmiştir. Finans sektöründeki bütün yenilikler bizler için yatırım yapma kolaylığı sağlayıp işlemleri kolaylaştırmaktadır. Hisse senedi ve kripto paralar alanında yeni bir proje olan BitScreener projesi de bizlere bu alanda büyük kolaylıklar sağlayacak şimdi bu platformu kısaca inceleyelim.

BitScreener, günümüzde market değeri yaklaşık 300 milyar dolar olan ve 2000 civarında sayıya ulaşan ve devamlı yeni eklenen kripto paralar ile genişleyen bu piyasanın takibindeki boşluğu dolduracak. Projenin ana hedefi, 1.000’den fazla paylaşım ve 2000 den fazla kripto parayla gerçek zamanlı veri sağlama yeteneğidir. BitScreener ile bizler için sağladığı avantaj ve kolaylıklar ise, stokları takip etmek, stokları ve kripto para birimlerini tek bir platforma entegre etmek için Blockchain teknolojisini kullanan bir finansal platformdur ve yatırımcıları ve onların yatırımlarını platform boyunca sorunsuz bir şekilde izlemelerini sağlar. Blockchain teknolojisini kullanan BitScreener, yazarların ve araştırmacıların yeni üretilen içeriklerine doğrudan sisteme katkıda bulunmalarını ve bunun karşılığında da ödül ve kazanç elde etmelerini sağlar. Yani bu platforma katılan herkes, ödül kazanmak için yeni içerikler ekleyebilirler. BitScreener, kullanıcı etkileşim yapmasını ve içerik kalitesini artırmak için bir blockchain teşvik sistemi oluşturmuştur. Kullanıcılarına grafikler, çizelgeler, haberler gibi kaynaklar sunularak yazarların platform içinde rahatlıkla yeni içerik oluşturması sağlanacaktır. Yazarların oluşturduğu içerikler, topluluk tarafından şeffaf bir şekilde değerlendirilir ve ödüllendirilir.

Teknik işleyişi açısından BitScreener iki alt sisteme ayırarak anlatabiliriz

  1. Finansal veri alt sistemi, finansal borsalardan (yani kripto para birimleri, hisse senedi borsaları veya medya kuruluşlarından) işlem verilerini çıkararak çalışır; daha sonra verileri işleyip hazırlıyor. Son kullanıcılar için görselleştirilmiş grafikler, tablolar, metinler veya ön taraflardaki bildirimler (BitScreener App veya Web) aracılığıyla bilgi sağlar.
  2. Yazarların veya profesyonellerin bir ödül karşılığında içerik oluşturabildikleri, blockchain tabanlı topluluk tarafından oluşturulmuş içerik alt sistemidir. Veri alt sistemi ücretsiz ve ücretli hizmetler sağlar, kullanıcılar bu hizmetleri BitScreener Token BITX kullanarak satın alma seçeneklerine sahiptir.

BitScreener Platformun avantaj ve Özelliklerini kısaca şu şekilde sıralayabiliriz,

5500’den fazla sayıda kripto para ticaret çiftini izleme şansı

100’den fazla borsadan canlı veri çekimi

Teknik analiz ve gelişmiş grafik desteği

Çok sayıda filtre ölçütüyle filtreleme araçları

Mobil cihazlarda gerçek zamanlı fiyat ve hacim uyarıları

BitScreener aktif olarak çalışan bir platformdur. IOS uygulama mağazasından indirilebilir. Ayrıca bir web uygulaması olarak da kullanılabilen uygulama, Android mağazasında da yayınlandı. IOS uygulaması için https://apple.co/2Khn4pF ve Android uygulaması içinde http://bit.ly/2rCexGJ Bu uygulamaları indirebilir ve kendiniz deneyebilirsiniz.

 

ICO ve Token Bilgileri:

BitScreener, BITX adlı kendi tokenini oluturup bunu kullanacak. Kullanıcılar BitScreener platformunda bir şeyler eklediklerinde BITX tokenleri ile ödüllendirileceklerdir. Diğer kripto paralar çıkarılırken, değerli içerik sağlayarak BitScreen tokeni kazanılabilir. Geleneksel ödüller ile karşılaştırıldığında, blockchain tabanlı ödemeler daha hızlıdır ve daha düşük işlem ücretleri gerektirir. Ayrıca, tüm finansal transferler % 100 şeffaftır.

BITX jetonu ayrıca BitScreener platformunda da harcanır, örneğin kullanıcılar prim hizmetlerini ödemek için jetonu kullanabilirler. İçerik oluşturuculara göre, toplam token tedarikinin % 20’si (90, 000, 000 BITX) 15 yıllık bir süreçle aşamalı olarak devreye girecek.

Token Adı: BITX
Platform : Ethereum ERC20
Token Fiyat : 1 ETH = 7154 BITX
Minimum yatırım miktarı : 0.2 ETH
Yumuşak kapak : 1.000 ETH
Sert kapak : 15.000 ETH

YOL HARİTASI:

TAKIM:

Projeye her alanda ve aşamada katkıda bulunanların ayrıca ödüllendirilmesi ile diğer projelerden ayrılıp öne çıkan bu projeye katılmak ve daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Toke Satış: https://tokensale.bitscreener.com/?

Web sitesi:  http://www.bitscreener.com/

Whitepaper:  http://bit.ly/bitscreener_whitepaper

Bitcointalk ANN:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3354336.0

Facebook:  https://www.facebook.com/bitscreenercom

Twitter:  https://twitter.com/bitscreener

Telegram:  https://t.me/bitscreener

 

BitScreener IOS App ve Android App için indirme linklerini aşağıda bulabilirsiniz;

IOS: https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1240849311
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitscreener.cryptotracker

 

Benim Bitcointalk url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir