CATEX: KRİPTO PARA PİYASASINDA BÜTÜN SORUNLARI ÇÖZEN DEĞİŞİM PLATFORMU

Biz insanların en büyük hedefi hayatta başarılı olmak ve geleceğimizi garanti altına almaktır. Geleceğimizi de garanti altına almak için de küçük birikimlerimizi en doğru şekilde yatırımlara çevirme hedefiyle yapmaya çalışırız. Her insan kendince doğru ve kazançlı bildiği alanlara yatırım yapar. Bu yatırım alanları da menkul ya da gayrimenkul alanlarında olabilir. Bazıları emlak, arsa, ofis, işyeri gibi taşınmazlara bazıları da döviz, altın, faiz, tahvil, hisse senedi ya da diğer emtiyalara yatırım yapabilir. Hatta risk almayı seven yatırımcılar kaldıraçlı işlemlerin olduğu forex piyasalarına bile yatırım yapabilirler.

Son yıllarda gelişen teknolojinin yardımıyla dijital ortamda internet ve akıllı cihazlarımızın yardımıyla sınırların kalktığını da düşünürsek yatırım için ülke sınırları dışını da değerlendirebiliyoruz. Dünyanın başka bir yerindeki ülkelerin yatırım araçlarına yatırım yapmamız mümkün. Bilgilerimizin ve dijital varlıklarımızın güvende olduğunu bildiğimiz ortamlarda bu yatırımlarımızı kolaylıkla yapabiliyoruz.

Teknolojinin bizlere sunduğu en büyük hizmetlerden olan Blockchain Teknolojisi sayesinde pek çok soruna başarılı bir şekilde çözüm bulunuyor. Bu platformun sağladığı yüksek güvenlik, tam şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlardan yararlanılarak oluşturulan akıllı sözleşmeler ile birçok proje geliştirildi. Bu başarılı projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda bizlere yatırım alanında değişik alternatifler sunuyor. Gündelik hayatta da kullanılmaya başlanan bu kripto paraların değişimi ve ticareti için geliştirilmiş yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı CATEX. Bu proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.catex.io internet adresinden ulaşabilirsiniz.

CATEX, düşük maliyetli, güvenilir, şeffaf, daha kullanışlı ve madenciliği de destekleyen blockchain tabanlı bir kripto para değişim platformudur. Catex ekosisteminde çok fazla fark olan bir takas sistemi ile dijital varlığın değişim sorunlarına bir son vermek ve bunun gerçekleşmesi için mükemmel bileşenlere sahip olması amaçlanmıştır. Kısaca açıklamak gerekirse güvenli ve rahat bir ticaret platformu olma özelliği ile görülen bütün sorunları doğrudan çözmeyi garanti altına alır.

Catex’in en önemli avantajlarından biri, kullanıcıların işlem yapmak için komisyon ödediği diğer kripto para değişim platformlarının aksine, Catex’te bu ücretin, kullanıcının hesabına% 5 bonus da dahil olmak üzere Сatt belirteçleri şeklinde iade edilmesidir. Ayrıca Alım-satım fazladan bir ücret talep edilmeden yapılacak ve kullanıcılara daha fazla kazanç sağlayabilecekleri daha fazla işlem yapma yolunu açacak ve bu borsa belirteçlerine sahip olanlar için çeşitli avantajlar sunar. Bunun en önemli avantajı günlük komisyon gelirinin% 80’inin belirteçlerle dağılımıdır.

CATEX Platformunun Özellikleri;

İşlem çiftleri: Kullanıcılar, seçilebilecek egzotik çiftlere sahip çeşitli farklı şifreleme türlerine sahiptir; Catt, Bitcoin, Ethereum, Neo, Stellar, Ripple, Tron, Iost, Litecoin, Dash ve bunlar gibi daha pek çok kripto para var.
Son teknoloji arayüzü: Catex, kolay gezinti için kullanıcı dostu bir arayüze sahip, iyi tasarlanmış benzersiz bir arayüz oluşturmak için en iyi geliştiricileri kullandı.

Müşteri Hizmetleri / Destek: Ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunu olan kullanıcılar 7/24 destek alabilecek, bir posta gönderebilir veya anında cevaplar için telgraf tanıtıcılarını ziyaret edebilirler. Kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği farklı diller var, ancak varsayılan İngilizce olacaktır.

Likidite: Bu bir değişim için dikkat edilmesi gereken en konu ise CATEX yatırımcıları için iyi bir likidite yaratacaktır.

Catex platformunun madenciler için sağladığı avantaj, Kullanıcıların madencilik işlemlerinin bir parçası olmalarına izin verilir. Bunu platformda yaptıkları zaman, overapl faaliyetleri izlenirken ve sürdürülürken daha fazla kazandıklarından ondan daha fazla kazanmaya devam ederler. Süreç hakkındaki tüm gizli sırlar tamamen onlara açıklanır ve bu da kendi çıkarları için bundan faydalanmalarını sağlar.

TAKIM:

Kripto para piyasasındaki şüphe ve bilgi eksikliğinden kaynaklanan işlem sıkıntılarını ve yüksek komisyonları ortadan kaldırarak bu piyasanın gelişmesinde büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Aynı zamanda piyasadaki katılımcılarında sorunlarını ortadan kaldıracağını bununda bu proje için ayrı bir avantaj olacağını düşünüyorum. Yeni katılımcıların piyasaya dahil olmasında da büyük katkı sağlayacağını da unutmamak lazım.
Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri ziyaret ederek kendi yatırım fikrinizi oluşturabilirsiniz.

Website: https://www.catex.io/
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5099776.0
Telegram: https://t.me/catex_group
Twitter: https://twitter.com/catexofficial
Facebook: https://www.facebook.com/officialcatex
Reddit: https://www.reddit.com/r/Catex/

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir