Cobo Wallet: KRİPTO VARLIKLARIMIZ DAHA GÜVENDE OLACAĞI KRİPTO PARA CÜZDANI

Bilgi günümüzün en önemli emtiyası olarak karşımıza çıkıyor. Kişisel bilgilerimiz, dijital varlıklarımız, şifrelerimiz ve tabi ki bunların güvenliği bunların önemini hepimiz çok iyi anlarız. Gelişen teknoloji ve internet sayesinde bütün işlemlerimizi dijital ortamda yapabiliyoruz. Sınırların olmadığı dijital dünyada güven duyduğumuz sitelerden ya da firmalardan işlem yapmaya öncelik veriyoruz. Yatırım alanında da bu olanaklardan fazlasıyla yararlanıyoruz. Ülke sınırlarımızın dışında dünyanın başka bölgelerine de yatırım yapabiliyoruz. Bunu yaparken gerekli riskleri alıp bu riskleri an aza indirecek platformlarda çalışmayı seçiyoruz.

Bizlere gerekli güvenlik ve güven duygusunu sağlayacak en büyük gelişme de Blockchain Teknolojisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu platformun sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlardan dolayı başta finans sektörü olmak üzere pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Geliştirilen bu projeler pek çok soruna çözüm bulunuyor ve ayrıca bu projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda yatırım alanında bizlere değişik alternatifler sunuyor.

Tam 10 yıldır hayatımızda olan Bitcoin başta olmak diğer kripto paraların market değeri yaklaşık 200 Milyar Dolar civarında bir değere ulaştı. 2017 yılında 750 Milyar Dolara ulaşan bu sektörün finans sektöründe kendine önemli bir yer buldu. Bu kripto paraların saklanması da büyük bir dikkat ve güvenlik gerektiriyor. Bu güveni ve önemi sağlayacak yeni bir kripto para saklama cüzdanı olan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı Cobo Wallet, proje hakkında daha detaylı bilgiye http://cobo.com/ internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Cobo Wallet, hem güvenliği ve işlem rahatlığı olarak yüksek standartlarda olan hepsi bir arada olan kripto para saklama ve transfer imkanı sağlayan cüzdandır. Kripto para saklamanın yanında saklanan kripto paralar üzerinden ödül de kazanma imkanına sahip olacaksınız. Cloud ve HD cüzdanı sayesinde işlem kolaylığı sağlanacak yeni nesil bir cüzdandır. Kripto varlıkların saklama transfer gibi yönetme işlemlerini POS desteği ve Dapp sistemi aracılığı ile sorun yaşamadan kolaylıkla yapabilme imkanı sağlanacak.

Cobo Wallet sayesinde şuan piyasadaki katılımcıların ister amatör ister profesyonel olsun her aşamadaki oyuncular için değişik işlem çeşitliliği ve güvenli bir ortam sunuyor. Kullanıcının katma değer için kullanabileceği yatırım araçlarına sahiptir. BitGrow isimli bu hizmet ile düşük riskli kripto varlık yönetimi planları sunan katma değerli bir hizmettir. Yönetim yöntemleri daha önce çeşitli yatırım firmalarında, riskten korunma fonlarında ve sadece optimizasyonuna dahil olmayan diğer birçok şirkette kullanıldığından, oldukça profesyonel olduğunu söyleyebiliriz. Tahkim stratejisi, aynı zamanda AI ile ilgili projeler geliştirildi.

Cobo Wallet platformunun kullanıcılarına sağladığı avantajlar;
Hepsi Bir Arada, Bir oyun oynamak, servetinizi geliştirmek veya kripto para saklamak istiyorsanız, Cobo Wallet hepsine sahiptir.

Kullanıcı dostu, bu nedenle güvenlik her şeyden önemlidir, ancak yatırımınızı asgari güçlükle büyütmek için ihtiyacınız olduğunu bildiğimiz ürünler de üretiyoruz.

İleri Düşünme, Cobo Wallet’ın POS desteği, Dapp mağazası ve DApp SDK aracılığıyla en gelişmiş varlık yönetimi ürünleri ve eğlencesini sunuyoruz.

İç ve dış işlemlerin korunması, WiFi, Bandwith, NFC, Bluetooth ağı ile herhangi bir harici teması ortadan kaldırır. Verilerinizi ele geçirmek için herhangi bir harici girişimi ortadan kaldırılmış olacak,

Cobo Cüzdan tüm askeri standartları karşılayan ve aynı zamanda su geçirmez olan yeni nesil donanım cüzdanlarıdır,

Etki Yaşıyor, Kullanıcılarımızın servetlerini büyütmelerini sağlayan çağdaş şifreleme para yatırımı yatırım araçları sunarak, kripto para biriminin hayatları dönüştürme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.

Banka tarafından uyarlanan ürün yazılımında kullanılan ve tüm güvenlik protokollerine uyan en güçlü şifreleme yongasıyla donatılmıştır;

Cobo’nun piyasaya sürmeyi planladığı bir başka ilginç ürün ise Cobo Vault soğuk cüzdandır. Bu cüzdan sayesinde özel üretici yazılımı ve özel mikro işlemci ile benzersiz bir güvenlik sağlanabilir. Bu yeni ve üstün güvenlikli cüzdanın destek verdiği birçok kripto para bulunmaktadır. BTC, ETH, BCH, DASH, LTC, ETC, ayrıca TRX, EOS ve ETH tabanlı coinler en başta yer alacak kripto para birimleridir. BIP 32, 39 ve 44 protokollerine uyan özel üretici yazılımı ile banka düzeyinde şifreleme patentli mikroişlemci. Bu, bir kullanıcının şifreleme yongasında özel anahtarının kalıcı olarak saklanmasını sağlar. M-cüzdan güvenli veri aktarımını destekleyecektir. Her tür ağdan gelen saldırıların kesilmesi tamamen engellenecektir.

TAKIM:

Kripto para saklama da ve transferin de yaşanan bütün sorunları çözecek ve piyasadaki oyuncuların çok daha rahat edeceği bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Bu piyasanın gelişmesinde ve genişlemesinde büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Sorunsuz bir cüzdana sahip olmanın rahatlığı içinde güvenle işlem yapabileceğimiz bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında aklınıza takılan bütün soruların cevabını aşağıdaki linklerden ulaşarak çözüm bulabilirsiniz.

Website: http://cobo.com/
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129263
Twitter: https://twitter.com/Cobo_Wallet
Facebook: https://www.facebook.com/coboOfficial
Telegram: https://t.me/cobowallet
Medium: https://medium.com/cobowallet
Blog: https://cobo.com/blog
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC4pPHVxoBYQubw19zL9tu-A/videos
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/coboofficial

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir