Crypto Market Ads: KRİPTO PİYASASI İÇİN TANITIM VE PAZARLAMADA ENGELSİZ REKLAM PLATFORMU

Paranın buluşundan sonraki en büyük ekonomik gelişmelerden olan Kripto paralar, bugün ve gelecekte finans sektörünün gelişmesinde çok büyük bir yer tutacağı konusunda bütün uzmanlar fikir birliği içindeler. Sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapısı, hızlı ve aracısız olmasının yanında merkezinin olmaması gibi avantajlarından dolayı her geçen gün kendini geliştiren ve genişleyen bir kripto para piyasası oluşuyor. Reserv paraların üstünlüğüne bir gün son vereceğini düşünenlerin sayısı da çok fazla bir orana sahip. Bu anlattıklarımızı ispatlayacak bazı örnekler verirsek bazı ülkelerin, Amazon gibi dünyaca ünlü pek çok kuruluşun kendi kripto paralarını geliştirdiğini medyadan takip edebiliyoruz.

Bütün ürünlerin ve hizmetlerin piyasaya ilk çıkışında ya da yeni kitlelere ulaşmayı hedefledikleri zaman başvurdukları ilk yöntem Reklam vermektir. Reklam hedef kitleye ulaşmanın en kolay ve etkili yoludur. Kripto paraların verimli bir reklam kampanyası oluşturmasında önüne çıkan engeller var. Bu engelleri aşmak ve faydalı bir reklam kampanyası sürdürebilmek için geliştirilen yeni bir proje geliştiriliyor. Sizlere anlatacağım bu yeni projenin adı Crypto Market Ads, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://cryptomarketads.com internet adresinden ya da https://www.cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Crypto Market Ads (CMA), Blockchain tabanlı kripto paralar için reklam ve pazarlama platformu olarak geliştirilmiş bir projedir. Kripto pazarında yayıncıları ve reklam verenleri tek bir yerde birleştirerek tüm kripto reklam ve pazarlama sorunlarını çözen bir platformdur. Toplam Pazar hacmi 5 Milyar Dolar olan bu piyasanın daha verimli çalışması ve fiyatların daha makul seviyede olması için yeni çözümler sunacak bu platform halen aktif ve teklifleri kabul ediyor ve sadece bir hafta içinde, 60’tan fazla yayıncı kripto pazarlama ve reklamcılık hizmetlerini sunmak için çoktan kaydoldular.

Yayıncılar ve servis sağlayıcılar, en düşük fiyatlar, rekabetçi teklifler ve anında iletişim gibi pazarlama taktikleriyle birbirleriyle rekabet edecektir. Bugün birçok proje, ICO reklamcılığı için on kat daha fazla ödeme yapıyor. CMA, şirketlerin kendilerine güven duydukları ve hangi ürün ve tekliflerin anında kullanışlı olduklarını belirleyen, gerçekten küresel bir P2P (eşler arası) ekosistemi oluşturarak, şirketlerin mal ve hizmet tahsis etme şeklini değiştirmek istemektedir.

CMA, reklam verenleri, yayıncıları, piyasadaki ödül avcılarını, kripto danışmanlarını, etkileyicilerini ve bu piyasaya ilgi duyanları tek bir platformda bir araya getiriyor. Böylece reklam alanında kısıtlamalar ve engellemeler ile karşılaşan Kripto para piyasası güvenli ve daha cazip bir platform da topluyor. Tüm kripto topluluğunun birlikte çalışabileceği bir ortam geliştirilecek. Kripto projelerinin tanıtımına zemin hazırlanacak, Ktipro varlık projelerinin mağduriyetten sahtekârlığa karşı korunması sağlanarak piyasanın güvenirliliği artacak.

MCA şu üç hizmet ile öne çıkacaktır;

Danışmanlık hizmetleri sunmak.

Reklam ve pazarlama hizmetlerini tanıtımı veya sunun.

Mevcut veya yeni blockchain projelerinin kripto paralarının ilgili Al veya Sat teklifleri sunmak.

Proje A1 derecesini almayı başararak bağımsız bir kripto değerlendirme kuruluşu olan ICOTOP tarafından 2019 yılının ilk 3 ICO’su arasında gösterildi, buda projenin gerçekliğini ve önemini hepimize anlatıyor.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Simgesi: CMA

Toplam Token miktarı: 10.000.000.000 CMA

Dağıltılan Token miktarı: 5.000.000.000 CMA

Hardcap: 50.000.000 USD

Kabul edilen para birimi: ETH

Ön satış: 15.05.2019

Kamu satışı: 12.06.2019

Özel satış 4 Hazirana kadar devam ediyor Fiyatı 1 CMA = 0,005 USD

IEO, IDAX.pro da fiyatı 1 ETH = 22,888 CMA olarak 5 – 6 Haziran yapılacak.

TAKIM:

CMA projesi, geniş ve çeşitli portföylere sahip özel profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından desteklenmektedir. CEO Olegs Martinuks bir video açıklamasında, ‘Pazarlama, reklam ve geliştirme alanlarında on bir yıldan fazla deneyime sahip profesyonelleriz’ dediği ekip üyeleri;

YOL HARİTASI:

Kasım 2013; Kriptolu Reklam Pazarının Fikri.

Haziran 2016; Pazar araştırması.

Q3 2016; Yeni takım arkadaşları ve ortaklar.

Ekim 2016; Gelişimin Başlangıcı.

Haziran 2017; Şirket Tescili.

Ekim 2017; Pazarın Alfa Sürümü.

Şubat 2018; Pazarın Çalışan Beta’sı.

Q2 – Q4 2018; ICO için hazırlık.

Q3 2019; İlk Ödemeler. Pazarlama başlangıcı. Yeni Borsalarda Tokenlerin Listelenmesi. Yeni Takım Arkadaşlarının Alınması. Mal ve Hizmet Geliştirme İnternetinin başlangıcı.

Q4 2019; Avrupa’ya genişleme. Güney Kore’ye genişleme. Asya, Kuzey ve Güney Amerika’ya genişleme.

Q2 2019; Blockchain Testnet Mal ve Hizmetlerin İnterneti için Lansmanı.

Q3 2020; Dağıtılmış Pazar Oluşturucu ve Pazarlamacı Geliştirme için ICO platformunun başlatılması.

Q4 2020, Yeni Blockchain Ana Ağ Başlatma.

Q1 2021; CMA ERC20 – Mal ve Hizmetlerin İnterneti Mainnet Token Swap.

Q2 – Q3 2021; Dağıtılmış Pazar Oluşturucusu ve Pazarlamacılar için ICO platformunun lansmanı.

 

Reklamın ne kadar etkili olduğunu hepimiz çok iyi biliriz. Dünya devi firmalar bile reklama çok büyük paralar harcar ve bunun karşılığını fazlası ile alır. Kripto para piyasanın da reklam maliyetlerini düşürerek proje sahiplerine faydalı olacak ve aynı zamanda da yatırımcılara doğru ve gerçek projelere yatırım yapma konusunda büyük yardımlar sağlayacak. Piyasanın ihtiyacı olan güven sorunun ortadan kalkması ile piyasanın gelişmesinde çok büyük katkı sağlayacak bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıdaki linkleri ziyaret ederek cevap bulabilirsiniz. Devam eden ICO aşamasına katılma kararını da yapacağınız araştırmadan sonra kendiniz verebilirsiniz.

 

Website: https://www.cryptomarketads.com/

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5123256.0

Whitepaper: https://www.cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf

Telegram: https://t.me/CryptoMarketAdsOfficial

Facebook: https://www.facebook.com/cryptomarketads

Twitter: https://twitter.com/cryptomarketads

Medium: https://medium.com/@info_85454

Reddit: https://www.reddit.com/user/CryptoMarketAds

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCuxX-rPnrI4j2KqybFk_-jQ

Discord: https://discord.gg/vQ7hmTd

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir