Cycoin: KRİPTO PARA YATIRIMCILARI İÇİN SORUNSUZ YATIRIM YAPMA PLATFORMU

Dijital dünya artık bizim hayatımızın her aşamasında ve her yerinde çok yoğun bir şekilde kendine yer buldu. Şuanda bebeklerden tutun en yaşlımıza kadar bütün insanlık teknolojik aletleri ve eşyaları kullanıyor. Kullandığımız akıllı cihazlar ve internet sayesinde neredeyse bütün işlemlerimizi bu cihazlar ile yapıp boş zamanlarımızda bile bu cihazların başında geçiriyoruz. Kullandığımız sosyal medya sitelerini takip, haber kaynaklarından habere ulaşma, video izleme veya oyun oynama gibi değişik alışkanlıklar ile zamanımızı bu cihazlara ayırıyoruz. Hatta bebeklere mama yedirirken bile bu cihazlardan açtığımız videoları seyrettirip bebekleri besliyoruz. Hayatımıza bu kadar çok girmiş bu akıllı cihazlar ile diğer alışkanlıklarımız ve davranışlarımız da değişti. Başta alışveriş, bankacılık ve finans sektörleri olmak üzere diğer sektörlerde dijital ortamda işlem yapma kendilerini çok geliştirdi yani şuanda mağazaya veya bankaya gitmeden bütün işlemlerimizi kendimiz aracısız yapabiliyoruz.

Sınırların olmadığı dijital ortamda dijital varlıklarımızın ve kişisel bilgilerimizin güvenliğini sağlandığını düşündüğümüz ortamlarda güvenle işlem yapabiliyoruz. Bu güveni bize sağlayan ve geleceğin en büyük teknolojilerden olacağını düşündüğümüz Blockchain Teknolojisi bunlardan en başta gelenidir. Şuanda neredeyse bütün sektörlere uygulamaları ile çözümler sunan bu teknoloji bizlere büyük avantajlar sağlıyor. Bu avantajları yüksek güvenlik, tam şeffaflık, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi sıralayabiliriz.

Bolckchain Platformunda geliştirilen projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda yatırım sektöründe bizlere değişik alternatifler sunuyor. Kripto para piyasasının on yıllık bir geçmişi olmasına rağmen özellikle son iki yıldır çok popüler bir duruma geldi. Şuanda kripto paraların gündelik hayatta kullanılması çok kısıtlı olsa da dijital ortamda işlem yapılıyor ve piyasa değeri devamlı gelişiyor. Piyasaya yeni çıkacak projelerin de bu pazarın büyümesinde katkı sağlayacağını düşünürsek bu projelerin gerçek bir projemi yoksa sahte bir projemi ve yol haritasına uyuluyor mu bunu takip ederek gerçek projelere yatırım yapma olanağı sağlamada yardımcı olacak yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı Cycoin, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://cycoin.co/ internet adresinden ya da https://cycoin.co/assets/files/WhitepaperSep2018.pdfteknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Cycoin, yatırımcıların kripto para yatırımlarını yine kripto para birimleriyle desteklenen varlık destekli bir platformdur. Bu platformda yüksek değerlere sahip kripto paralar ile arbitraj fırsatı sağlandığı gibi marj kredilendirme hareketlerine de imkan sağlanacak. Ayrıca her katılımcı kripto para hakkında söz sahibi olacağı kripto para havuzuna dahil olarak bu konu hakkında oy kullanma hakkına sahip olacak. Piyasaya yeni çıkan ICO’ları da değerlendirerek yatırım yapılacak projeleri diğer projelerden ayırıp katılımcılarına fon tahsis etmek için önerilerde bulunacak.

Şuanda bir portföy yöneticisi tarafından yönetilen finans varlıklarımız gibi Cycoin de kripto varlıklarımızı yönetip yönlendiren bir yatırım danışmanı gibi hizmet vererek yatırımcılarının kazançlarını arttırmayı hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda yeni yatırımcılarında bu piyasanın içine dahil olmasında etkin bir oynayarak piyasanın gelişmesine yardımcı olacak. Yine Piyasadaki riskleri ve belirsizliği minimize ederek yatırımcılarını korumayı hedefliyor.

Marj Kredisi;
İlk ay için platform başlangıçta fonun yüzde 100’ünü kullanmaktadır. Daha sonra, fonun asgari % 50’si ve yüzde 80’i, dijital para birimlerine dönüştürülür ve bu borsalar üzerinde işlem yapan tüccarlar için çeşitli borsalara yatırılır. Sonuçta marj kredisi faizi kazanır. Marj kredilerine olan faiz, para birimine ve arz ve talep eşitsizliğine göre değişir.
Fırsat Arbitrajı;
Platform, fonların yüzde 30’una kadar arbitraj karı kazanma fırsatı verecektir. Kripto para borsaları birbirine bağlı olmadığı için, bir varlığın çeşitli borsalarda farklı fiyatları olabilir. Cycoin, farklılıkları değerlendirmeyi ve eğer mümkünse, bir borsada daha düşük bir fiyatla satın almak ve başka bir borsada daha yüksek bir satış yapmak için size fırsat sağlar.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Adı: Cycoin
Token Sembolü: CCY
Token Standartı: ERC20
Token Fiyatı: 1 CCY = 2 USD
Toplam arz: 50.000.000 CCY
Ön ICO Hard Cap: 200.000 USD
Hard Cap: 50.000.000 USD
Kabul edilen ödeme yöntemi: BTC, BCH, ETH, LTC
KYC: Evet
Ülke: SEYCHELLES

YOL HARİTASI:


TAKIM:

Kripto para piyasasının gelişmesinde doğrudan katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu projenin devam eden ICO ya katılma kararını aşağıdaki linkleri inceleyerek daha ayrıntılı bilgi alıp kendi kararınızı verebilir ve devam eden %25 bonus imkanından yararlanabilirsiniz.

Website: https://cycoin.co/
White Paper: https://cycoin.co/assets/files/WhitepaperSep2018.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4634607.0
Telegram: https://t.me/CycoinOfficialGroup
Twitter: https://twitter.com/Cycoin1
Facebook: https://www.facebook.com/cycoin/
Medium: https://medium.com/@marko_88512
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCa7ypUHyZAHxjGu9zXM6AxA
Reddit: https://www.reddit.com/user/Cycoin1

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186229
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir