DigitalBits: BLOCKCHAİN TEKNOLOJİSİNİN DAHA ANLAŞILMASINI SAĞLAYACAK PLATFORM

İnsanlar geleceğini garanti altına almak için bugünden geleceğine birikim yapar, yaptıkları bu birikimi de doğru alanlara yatırım yapmak ister. Her insan kendi yatırım felsefesine göre yatırım yaparak birikimlerinin değer kazanmasını bekler. Bazı insanlar gayrimenkul alanına yani ev, arsa, işyeri ya da benzeri alanlara yatırım yapar bazıları da döviz, altın, faiz, tahvil, bono, hisse senedi gibi varlıklara yatırım yapar. Gelişen teknolojinin bizlere sağladığı imkanlar sayesinde dijital ortamda finans alanında kendi ülke sınırlarımız dışında da yatırım yapabiliyoruz. Sınırların kalktığı dijital ortamda gerekli güvenlik önlemleri sağlandığında dünyanın değişik bölgelerindeki emtiyalara da yatırım yapma imkanına sahip olduk.

Her şeyin dijital ortamda yapıldığı günümüzde çok büyük yenilikler ve gelişmeler yaşanıyor. Bunların başında Yapay Zeka (AI), Nesnelerin İnterneti (IoT), Robotik Teknoloji, Blockchain Teknolojisi gibi gelişmeler geliyor. Blockchain Teknolojisi sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapısı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlarından dolayı pek çok projede başarılı bir şekilde kullanılıyor. Geliştirilen bu projeler ile yine pek çok soruna çözüm bulunuyor. Bu projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda yatırım alanında bizlere değişik alternatifler sunuyor.

Şuanda kripto paralar FIAT para birimleri gibi tam olarak tanınmasalar da başta Bitcoin olmak üzere diğer kripto paralar büyük bir market değerine ulaşmış ve dijital ortamda işlem görüyor. Kripto paraların günlük hayatta kullanılması için geliştirilen projeler ile çalışmalar devam ediyor. Bilgi eksikliğinden kaynaklanan yeni yatırımcı girişinin artmaması ve gündelik hayatta kullanılması sorunlarını çözmeyi hedefleyen yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı, DigitalBits. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.digitalbits.io/ internet adresinden ya da https://storage.googleapis.com/westart-files/digitalbits-pre-sale/DigitalBits_Whitepaper_2_2.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

DigitalBits, kripto parayı insanlara tam olarak anlatabilmeyi ve böylece gündelik hayatta kullanma oranın arttırmayı hedefleyen bir platform geliştirmeyi hedefliyor. Kripto para uygulamalarının tam olarak geniş kitlelere ulaşmasını sağlamayı başaracak çalışmaları yapacak. Dijital ortamdaki hareketliğini gerçek dünyada sahip olması için gerekli ortamı hazırlayacak bir platform olma konusunda çok iddalı bir çalışma yapılıyor.

DigitalBits aslında bir elektronik para takas piyasasıdır, çeşitli dijital varlıklar için büyük piyasa likiditesini kolaylaştırmak ve mevcut uygulamalarla entegre olmak için tasarlanmış bir Blockchain protokol katmanıdır. DigitalBits, topluluğun teknoloji ile etkileşime girmesini kolaylaştırır ve blockchain’i benimseme ile ilgili tüm karmaşıklıkları azaltır. DigitalBits’in, dünyadaki sadakat sistemlerini sunmaya istekli olan tüm büyük, orta ve küçük kuruluşları bir araya getireceğini, kullanıcı ise sadece bu ekosistem içerisinde bir takım avantajlar elde edeceğini not etmek önemlidir.

Digitalbits’in Avantajları;

Sadakat ödül puan programları,
Zincir üzerinde işlem yapıp aktarabileceğiniz Blockchain,
Çok atlamalı varlık transferi,
Çoklu varlık desteği,
Dağıtılmış Değişim (DEX),

DigitalBits, işletmelere, müşterilerine daha iyi müşteri katılımı ve memnuniyeti sağlayabilecek üstün sadakat programları sunmaları için en iyi cins uçtan uca blok zinciri çözümlerini sunmak için Zagg Protokolü ile işbirliği yapıyor. Jetonlar ne zaman oluşturulacak ve merkezileşmemiş digitalbitler üzerine transfer edilebildiklerinde blockchain ve işletmeler bu ağdaki sadakat puanlarını belirleyecekler ve ardından kullanıcı dijital belirteçler olarak puan alacak, kullanıcılar aynı zamanda blok zincirinde çeşitli belirteçler takas edebilir ve çok düşük ücretli diğer belirteçler için belirteçleri takas edebilirler.

DigitalBits Platformunun Özellikleri:

Gereksiz ücretleri azaltır ve ağ üzerindeki merkezi kontrolü kaldırır.
Çeşitli dijital varlıkların kesinliği ile ilgili taşınabilirlik, güvenlik ve likidite sorunlarını çözecektir.
DigitalBits kitle benimseme hedefine ulaşmak için kullanımı kolay, esnek ve kullanışlıdır.
DigitalBits, mevcut uygulamalarınızla doğrudan entegre olur.
Diğer servisler ve harici uygulamalar için bir eklenti arayüzü gerekmektedir.
DigitalBits merkezi olmayan ağına yapılan transferler birkaç saniye sürecek ve en düşük komisyon ücreti tahsil edilecektir.
Aynı zamanda, birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirliğin yanı sıra güvenlik ve uyumluluk en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Simgesi: XDB
Token Tipi: ERC-20
ICO Fiyatı: 1XDB = 0.0035 USD
Toplam Token: 100 Milyar XDB

TAKIM:

Kripto para piyasasının gelişmesinde ve daha iyi anlaşılması için büyük katkılar sağlayacak bu projenin bu alandaki büyük eksikleri dolduracağına inanıyorum. Piyasanın bilgi eksikliğinden kaynaklanan güvensizliğin ortadan kaldıracağını düşündüğüm projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve kendi araştırmanızı yapabilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.digitalbits.io/
Whitepaper: https://storage.googleapis.com/westart-files/digitalbits-pre-sale/DigitalBits_Whitepaper_2_2.pdf
Ön satış: https://www.westart.co/project/digitalbits-presale/project
Bitcointalk Ana Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5026550.0
Twitter: https://twitter.com/DigitalBitsOrg
Facebook: https://www.facebook.com/DigitalBitsOrg/
Telgeraf: https://t.me/digitalbits
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/digitalbitsorg/

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir