Elrond: ÇOK DAHA HIZLI KRİPTO PARA İŞLEMİ İLE BLOCKCHAIN GÜÇLENECEK

Elrond projesinin tanıtımına üçüncü makalemle devam ediyorum, çünkü blockchain teknolojisinin gelişmesinde çok büyük katkı sağlayacak aktif bir proje. Yayınladığımız diğer makalelerde anlatmaya fırsat bulamadığımız üstün özelliklerini anlatmaya devam edeceğim.

Finans piyasalarında yaklaşık 10 yıl önce tanıştığımız Bitcoin ve onu takip eden diğer kripto paralar bugün büyük bir market değere ulaşmış durumda. Finans sektörünün reserv paralara bağımlılığını azaltacak yeni bir sistemin gelişmesine katkı sağlayacak. Diğer yenilikler de olduğu gibi bu platformunda zamanla aksayan kısımlarının olduğu belirleniyor ve bu belirlenen aksaklıklar tespit edilip ortadan kaldırılıyor.

Yatırım ve finans sektöründe bizlere alternatifler sunan Bitcoin ve diğer kripto paralar sayesinde bugün daha sağlıklı ve hızlı bir Finans sektörüne sahibiz. Fiat para birimlerine alternatif olacak yeni bir sistem geliştiriliyor. Kripto paraların gündelik hayatta kullanımı artınca insanlar bu sistemi daha çok kabullenecek. İşte bu platformun gelişmesinde ve işlem hızlarında çok büyük katkı sağlayacak elrond projesi hakkında daha detaylı bilgiye https://elrond.com internet adresinden ya da https://www.elrond.network/files/Elrond_Whitepaper_EN.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Bu resim için metin sağlanmadı

Elrond, blockchain teknolojisinin birim zamanda işlem hızını arttırmayı ve sistemin daha hızlı, güvenli ve az masraf ödeme yapılmasını sağlayacak alt yapıyı oluşturuyor. Elrond Network ile test aşamalarından sonra daha hızlı bir gelişme sağlanacak.

Elrond Network’ü genelleştirirseniz, EVM ile uyumlu çok sayıda akıllı sözleşmeye dayanırken mevcut tüm fikir birliği grupları ve düğümleri için yüksek düzeyde destek ve güvenlik sağlamayı amaçlayan yeni bir merkezi olmayan uygulamadır ve EWASM yapıları.

Elrond, PoS ve pBFT konsensüsünün bir karışımını kullanır – genel olarak Algorand’a benzer, ancak cezalara ve buğulanmış depoya ilişkin oylamanın ağırlığına ek olarak, bir derecelendirme uygulanır. Noda kurallara göre oynuyor – reyting artıyor.

Elrond blockchain’in rakiplerine göre ana avantajları ise Geliştiriciler, Güvenli Teklif Kanıtı adı verilen yeni bir fikir birliği oluşturma algoritması uyguladılar. Güvenilir bir mülkiyet kanıtı olan SPOS sistemi madencilik sürecini tamamen ortadan kaldırmanıza izin verir ve madencilik matematiksel hesaplamalar için pahalı ekipman ihtiyacını ve aynı zamanda enerji maliyetini de ortadan kaldırır bu çok önemlidir.

Elrond Platformunun özellikleri;

Çok güçlü ve tecrübeli takım ve danışmanlara sahip,

Haziran ayında kamuoyu ile tanışmasına rağmen Proje altı aydır faal bir şekilde çalışıyor.

Takım belirteç satış tutmadan önce bir çalışma ürünü üretmek istiyoruz.

Çok makul bir tutar olacaktır endikasyonları olmasına rağmen belirteç satış Ayrıntı yok, serbest bırakıldı.

Hype oranı orta, ancak büyüyor.

Bu resim için metin sağlanmadı

 

TOKEN BİLGİLERİ:

Elrond jetonları (ERD), ana dijital ünite olarak ağ içinde çalışacaktır. İşleme işlemleri, akıllı sözleşmelerin yapılması, DAPP’lerin dağıtılması, ödül doğrulayıcılarının yanı sıra ekosisteme katkıda bulunma primleri için tüm maliyetler ERD servis belirteçlerinde hesaplanacaktır. Ayrıca, komisyonlar, ödemeler ve adres bakiyeleri de ERD belirteçleri tarafından dikkate alınacaktır.

Token Simgesi: ERD

Tipi: BEP2

Total Token Miktarı: 20,000,000,000 ERD

 

Bu resim için metin sağlanmadı

TAKIM:

Bu resim için metin sağlanmadı

YOL HARİTASI:

Bu resim için metin sağlanmadı

Elrond projesi şuanda aktif olarak çalışan Tokenleri borsalarda işlem gören başarılı bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Binance kripto borsasında ilk sunumunda gördüğü ilgiyi de hepimiz gördük bu ilgi bile projenin değerini anlamamıza gelir. Diğer büyük borsalarda da işlem görmeye başladı. Hatta bugün Blockfolio da sinyal sistemine bile dahil oldu.

Bu resim için metin sağlanmadı

İşlem hızlarında yükselterek bu alanda en son teknolojiye sahip bir platform olacak. Proje ekibinin kalitesi ve uygulayacağı yol haritasına uyumu da kendini ispat ediyor. Blockchain teknolojisi daha iyi anlaşılacak böylece piyasa da çok hızlı ve sağlam büyüme sağlanacak. Projenin başarılı olacağını düşünüyorum, Projeye ilgi duyarsanız aşağıdaki linklerden ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Website: https://elrond.com

Whitepaper: https://www.elrond.network/files/Elrond_Whitepaper_EN.pdf

Telegram: https://t.me/ElrondNetworkAnn

Twitter: https://twitter.com/ElrondNetwork

Facebook: https://facebook.com/ElrondNetwork

Reddit: https://www.reddit.com/r/elrondnetwork/

Medium: https://medium.com/elrondnetwork

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCRLKQHcjuW_- JOZ-DqQTXw

Github: https://github.com/elrondnetwork

Bitcointalk ve Elrond Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir