Elrond Network: KRİPTO PARA İŞLEMLERİ ÇOK DAHA HIZLI OLACAK

Elrond projesinin tanıtımına devam ediyoruz, çünkü blockchain teknolojisinin gelişmesinde büyük çözümler getiriyor. Yayınladığımız diğer makalede anlatmaya fırsat bulamadığımız üstün özelliklerini anlatmaya devam edeceğim.

Dünya Finans sektöründe son yıllarda çok büyük gelişmeler yaşanıyor. Yatırım ve finans sektöründe bizlere alternatifler sunan Bitcoin ve diğer kripto paralar sayesinde bugün daha sağlıklı ve hızlı bir Finans sektörüne sahibiz. Fiat para birimlerine alternatif olacak yeni bir sistem geliştiriliyor. Kripto paraların gündelik hayatta kullanımı artınca insanlar bu sistemi daha çok kabullenecek. İşte bu platformun gelişmesinde faydalı olacak elrond projesi hakkında daha detaylı bilgiye https://elrond.com internet adresinden ya da https://www.elrond.network/files/Elrond_Whitepaper_EN.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Elrond, blockchain teknolojisinin birim zamanda işlem hızını arttırmayı ve sistemin daha hızlı, güvenli ve az masraf ödeme yapılmasını sağlayacak alt yapıyı oluşturuyor. Elrond Network ile test aşamalarından sonra daha hızlı bir gelişme sağlanacak.

Elrond Network’ü genelleştirirseniz, EVM ile uyumlu çok sayıda akıllı sözleşmeye dayanırken mevcut tüm fikir birliği grupları ve düğümleri için yüksek düzeyde destek ve güvenlik sağlamayı amaçlayan yeni bir merkezi olmayan uygulamadır ve EWASM yapıları.

Elrond, PoS ve pBFT konsensüsünün bir karışımını kullanır – genel olarak Algorand’a benzer, ancak cezalara ve buğulanmış depoya ilişkin oylamanın ağırlığına ek olarak, bir derecelendirme uygulanır. Noda kurallara göre oynuyor – reyting artıyor.

Elrond Platformunun özellikleri;

Çok güçlü ve tecrübeli takım ve danışmanlara sahip,

Haziran ayında kamuoyu ile tanışmasına rağmen Proje altı aydır faal bir şekilde çalışıyor.

Takım belirteç satış tutmadan önce bir çalışma ürünü üretmek istiyoruz.

Çok makul bir tutar olacaktır endikasyonları olmasına rağmen belirteç satış Ayrıntı yok, serbest bırakıldı.

Hype oranı orta, ancak büyüyor.

TOKEN BİLGİLERİ:

Elrond jetonları (kısaltılmış ticker – ERD), ana dijital ünite olarak ağ içinde çalışacaktır. İşleme işlemleri, akıllı sözleşmelerin yapılması, DAPP’lerin dağıtılması, ödül doğrulayıcılarının yanı sıra ekosisteme katkıda bulunma primleri için tüm maliyetler ERD servis belirteçlerinde hesaplanacaktır. Ayrıca, komisyonlar, ödemeler ve adres bakiyeleri de ERD belirteçleri tarafından dikkate alınacaktır.

Token Simgesi: ERD

Tipi: BEP2

Total Token Miktarı: 20,000,000,000 ERD

Token Fiyatı: 0.00065 USD

Soft cap: 1,900.000 USD

Hard cap: 5,150,000 USD

Toplam satılan token miktarı: 8,800,000,000 ERD

TAKIM:

YOL HARİTASI:

Elrond projesi şuanda aktif olarak çalışan Tokenleri borsalarda işlem gören başarılı bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Binance kripto borsasında ilk sunumunda gördüğü ilgiyi de hepimiz gördük bu ilgi bile projenin değerini anlamamıza gelir. İşlem hızlarında en son teknolojiye sahip bir platform olacak. Proje ekibinin kalitesi ve uygulayacağı yol haritasına uyumu da kendini ispat ediyor. Blockchain teknolojisi daha iyi anlaşılacak böylece piyasa da çok hızlı ve sağlam büyüme sağlanacak. Projenin başarılı olacağını düşünüyorum, Projeye ilgi duyarsanız aşağıdaki linklerden ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Website: https://elrond.com

Whitepaper: https://www.elrond.network/files/Elrond_Whitepaper_EN.pdf

Telegram: https://t.me/ElrondNetworkAnn

Twitter: https://twitter.com/ElrondNetwork

Facebook: https://facebook.com/ElrondNetwork

Reddit: https://www.reddit.com/r/elrondnetwork/

Medium: https://medium.com/elrondnetwork

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCRLKQHcjuW_- JOZ-DqQTXw

Github: https://github.com/elrondnetwork

 

Bitcointalk ve Elrond Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir