ERECOIN: BLOCKCHAİN TABANLI 3D BASKI ÜRETİM PLATFORMU

Teknolojideki hızlı değişim ve gelişmeler sayesinde insanların yaşam tarzı ve alışkanlıkları da buna paralel olarak değişiyor. Şanda yaptığımız işlemlerin çoğunu dijital ortamda yapar olduk. Başta bankacılık ve finans işlemleri, online alışverişler, bilgi paylaşımı ve iletişim gibi sektörleri buna örnek verebiliriz. Yaşam kalitemizin de arttıran teknolojik gelişmeler bizler için vazgeçilmez oldu ki buna en iyi örnek olarak sosyal medyayı ve oyun sektörlerini verebiliriz. Sınırların olmadığı dijital dünyada altından ve diğer varlıklardan da daha önemli varlığın bilgi olduğunu söyleyebiliriz. Dijital varlıkların ve bilgi güvenliğinin önemini de hepimizin en büyük sorunu haline gelmesinin de sebebi budur. Dijital ortamda işlemlerimiz ve bilgilerimizin güvenliği için kendimizi güvenliği hissettiğimiz ortamlarda işlem yaparak bu sorunu ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağının bizlere sunduğu diğer imkanlarda Yapay Zeka (AI), Nesnelerin İnterneti (IoT), Robotik Teknoloji, Blockchain Teknolojisi gibi sıralayabiliriz. Bunlardan Blockchain Teknolojisinin sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajları sayesinde pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Birçok soruna çözüm üreten başarılı projelerin oluşturduğu bu platformun dijital varlıkları olan kripto paralarda finans sektöründe bizlere değişik alternatifler sunuyor.

Blockchain platformunda oluşturulan akıllı sözleşmeler ile sağlanan güven ve şeffaflık ortamı ile pek çok proje geliştirildi. Şimdi sizlere bu projelerden olan ve üretim sektörüne büyük faydalar sağlayacak yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı ERECOİN. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://erecoin.io internet adresinden ya da https://drive.google.com/file/d/1uQp0l584IOM_srqFDwRTYhWwbVntjxGc/view teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

ERECOİN, dünyadaki üretim hatları için yeni bir düzen kurmayı hedefliyor. İmalat endüstrisinde yenilikçi fikirleriyle 3D üretim olarak da bilinen katkı üretimi, üretim zincirinin hızlanması sağlanacak bir platform olarak karşımıza çıkıyor. 3D baskı endüstrisindeki tüm tarafların hem parasal hem de parasal olmayan işlemleri güçlendirmesi için dinamik bir ortam sağlayabilen şifreli kayıt tutma, değer aktarma, güvenilir, merkezsiz, coğrafi kısıtlamaların olmaması ve otomatik blok zinciri teknolojisinin doğasını tanımlar.

Erecoin yardımı ile insanlar gereksiz riskler olmadan bilgi alış verişinde bulunabilecek, her iki taraf da akıllı sözleşmeye eşit erişime sahip olacağından eşit fırsatlara sahip olacak ve böylelikle hiçbiri aldatılmayacak. Erecoin, kullanıcıların gereksinimlerine uyum sağlayan esnek bir sistemin parçasıdır, platform büyük miktarda veriyle çalışacak, dosyaları sınıflandıracak ve toplu iş sözleşmeleri için koşullar yaratacaktır.

Erecoin’deki şartların her biri temel olarak katkı maddeleri çerçevesinin finansal varlıklarını iyileştirmek içindir. Temel bir deyişle, ERECOIN projesi, karmaşık prosedürleri aşamalı olarak temel, haklı ve özellikle erişilebilir kılmak, bu yolla dünyadaki bütün katkı endüstrisinin iyileştirilmesine yönelik benzer bir taahhütte bulunmak anlamına gelir. Bireyler veya dernekler, nerede oldukları önemli olmadan oldukları her yerde Erecoin organizasyonunu kullanarak eşyalarını kurabilir, değiştirebilir ve üretebilirler.

ERECOIN Platformunun katılımcılarına sağladığı faydalar;

Bu alanda şeffaflık olacak
3D verileriniz güvende olacak
3D verilerinin kolaylığı ve aktarımı olacak
Kolaylık ve güvenli işlem olacak
Diğer kullanıcılar arasında dosya alış verişi olacak
Akıllı sözleşmelerin kullanılması, İşlemi Güvence altına alacak ve Katmanlı İmalat pazarında daha hızlı bir işlem yapacaktır.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Sembolü: ERE
Platform: Ethereum
Token Tip: Erc-20
Token Tedarik: 360.000.000 ERE
Token Fiyatı: 1 ERE = 0.0005 ETH
Softcap: 2.000.000 EURO
Hardcap: 12.000.000 EURO
Minimum yatırım: 150 EURO
Kabul Edilen Para Birimi: ETH, BTC

TAKIM:

DANIŞMANLAR:

YOL HARİTASI:

Hangi alanda olursa olsun üretime destek olan bütün projelerin tam olarak desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Üretim demek gelişmek ve istihdam anlamına geldiği için bütün piyasanın olumlu etkileyeceğini düşünüyorum. Başarılı olacak projelerin kripto para piyasasının da gelişmesinde olumlu katkı sağlayacağına inanıyorum. Başarılı olacağını düşündüğüm bu proje ile aklınıza takılan bütün soruların cevabını aşağıdaki linklere ulaşıp öğrenebilirsiniz. Yapacağınız araştırmalardan sonra ICO aşamasına katılma kararını kendiniz verebilirsiniz.

Web sitesi: https://erecoin.io
Teknik Rapor: https://drive.google.com/file/d/1uQp0l584IOM_srqFDwRTYhWwbVntjxGc/view
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5102141
Telegram: https://t.me/erecoinofficial
Facebook: https://www.facebook.com/erecoin
Twitter: https://twitter.com/erecoin1
Medium: https://medium.com/erecoin/
Reddit: https://www.reddit.com/user/erecoin
Instagram: https://www.instagram.com/ere.coin/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtrOJHBtRLYcLVfFLWGXwHw

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir