Fiiicoin: KRİPTO PARA MADENCİLİĞİNİ VE PİYASASINI SADELEŞTİREN PLATFORM

Teknolojik gelişmeler bizlerin hayat standartlarını ve yaşam kalitesini devamlı arttırıyor. Bu gelişmeler sayesinde devamlı olarak kendimizi dijital dünyanın içine biraz daha fazla girer durumda buluyoruz. Neredeyse bütün işlemlerimizi dijital ortamda yapar hale geldik. Alışverişten, bankacılık ve finans işlemlerimize, haberleşme ve bilgi paylaşımına, video seyretmekten oyun oynamaya kadar bütün işlemlerimizi internet sayesinde akıllı cihazlarımızla yapar olduk. Artık boş zamanlarımızı da sosyal medya sitelerinin başında geçirir olduk. Hayatımıza bu kadar fazla etkisi olan dijital dünyayı bütün firmalar çok yakından takip edip bizlere buradan hizmet vermeyi devamlı olarak geliştiriyorlar. Dijital ortamda sınırlar olmadığından dünyanın her yerindeki ürüne ve bilgiye rahatlıkla ulaşıp ülke sınırları dışına yatırımda yapma olanaklarına sahip olduk.

Son zamanlarda dijital dünyada dijital para anlamına gelen kripto paralarda bizlere çok imkanlar sağlar oldu. Blockchain Teknolojisinin sağladığı yüksek güvenlik, şeffaflık, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olmasının avantajları ile pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu platform da oluşturulan projeler birçok soruna çözüm bulmaya devam ediyor. Kripto paraların market değeri de devamlı olarak gelişiyor. Yalnız bilgi eksikliğinden kaynaklanan güvensizlik, işlem karmaşıklığı ve kalifiye eleman eksikliğinden dolayı yeni katılımcıların piyasaya girmesini yavaşlatıyor. Kripto para piyasasını herkesin anlayacağı bir düzene getirmek ve gündelik hayatta bu paraları kullanmaya başlayıncaya kadar da bu sorunları tam anlamıyla çözmek de çok kolay olmayacak. İnsanlara kripto para piyasasını anlatmaya yardımcı olacak yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı Fiiicoin. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.fiii.io/ internet adresinden ya da https://www.fiii.io/images/doc/whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Fiiicoin, kripto para üretim işi olan madencilik işini özellikle mobil cihazlar için sadece madencilik amaçlı tasarlanmış bir işlem ağı sahip platformdur yani bu proje ile herkese madencilik yapma imkanına ulaşmış olacaktır. Madencilik işini yapmak için bir ekran kartı ya da madenciliğe özel makinelere pahalı ve güçlü bir bilgisayar donanımına ihtiyaç duymak yerine en az emek harcanarak eldeki mevcut kaynakları yani mobil cihazları, tabletleri vb. kullanılabilmesini sağlamaktadır. Fiiicoin kullanmak için herhangi bir cihazda bulunan boş alanı kullanabilirsiniz. Ayrıca, işlem için uygun zaman ve işlem maliyetleri diğer kripto para biriminden daha azdır.

Blockchain, Yetkilendirilmiş Kapasite Kanıtı (DPoC) protokolü üzerinde çalışır, optimal sistem yüklemesini sağlamak için verilerin bir kısmı uzak sabit disklere yazılır. Teknoloji, madenciliğin verimliliğini arttırır, güç tüketimini azaltır, katılımcıların kişisel verilerinin güvenliğini sağlar.

Fiii ekosisteminin çalışma prensibi;

FiiiEx; tüm kripto paralar ve ayrıca başka borsalardan gelen işlemlere destek sağlanacaktır. Komisyon oranları rakipleriyle rekabet edecek bir şekilde düşük tutulacaktır.

FiiiCoin: Cryptocurrency, uzun mesafe güvenliği ve iş fizibilitesine odaklanan FiiiChain’i kullanıyor

FiiiChain: Özelleştirilebilir blockchain sistemi güçlendirici montaj ve iş uygulamaları için öne çıkanlar Projenin temelini oluşturacak olan blockchain sistemi ile, mevcut tüm ürün ve hizmetleri entegre edilebilecek ve her şeyi içinde bulunduracak bir ekosistem oluşturmak amaçlanmaktadır.

FiiiPOS: Gezegendeki tek çok yönlü dijital para taksit terminali, iki yıl içinde 1500 kripto para birimiyle uyumlu olarak çalışacak duruma gelecek. Olağanüstü DPoC desteği. Şu anda Asya’da 2200’den fazla POS ve Eylül 2018 itibariyle talep üzerine 15000.

FiiiPAY: 2019’un ikinci çeyreğine kadar kullanıcıların hizmetine sunulacak bu cüzdan servisi kullanıcılara oldukça büyük faydalar sağlayacaktır. FiiiPOS ile Mobil Cüzdan App iyi. Eylül 2018 itibariyle 350 binden fazla kayıtlı müşteri.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Simgesi: Fiii
ICO Fiyatı: 1 Fiii = 0.12 USD
Toplam Arz: 5.000.000.000 Fiii
Toplam Para Satışı: 420.000.000 Fiii
Minimum Yatırım Miktarı: 0.12 USD
Kabul: BTC, USDT
Soft Cap: 9.660.000 USD
Hard Cap: 40.000.000 USD
Ülke: Hong Kong
Sınırlı ülkeler: İran, Kuzey Kore, USA
KYC: Evet
Beyaz Liste: Hayır

YOL HARİTASI:

Kripto para piyasasına bilgi eksikliği, güvensizlik ya da parasal olarak gücü olmadığında giremeyen yeni yatırımcılara madencilik işlemlerini mevcut imkanlarla yapmasına olanak sağlayıp bu piyasaya girmelerine yardımcı olarak piyasanın gelişmesine doğrudan katkı sağlayacak. Kripto para piyasasına büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz bu projenin ICO aşamasına katılmak ve proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesi: https://fiii.io/
Teknik İnceleme: https://www.fiii.io/images/doc/whitepaper.pdf
Yellowpaper: https://fiii.io/images/doc/fiiicoin.yellowpaper.v01.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5027077.0
Twitter: https://twitter.com/FiiiLab
Facebook: https://www.facebook.com/fiii.io/
Telegram: https://t.me/fiiicommunity
Github: https://github.com/FiiiLab
Reddit: https://www.reddit.com/user/FiiiLAB
LinkedIn: https://linkedin.com/company/fiii-lab
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC7qJ5DmWT81e0XWTvinwpwg

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir