INGOTCOIN: KRİPTO PARA İÇİN TAM ENTEGRE CÜZDAN

Biz insanlar için hayat standartlarımız ve hayat kalitemiz her geçen gün daha da yükseliyor. Bunun bir numaralı sebebi de gelişen teknolojidir. Teknoloji sayesinden dünya küçülüyor ve sınırlar kalkıyor. İnsanlar dünyanın her noktasına ve her bilgiye ulaşabiliyor artık. Hayatımıza yön veren her alanda artık teknoloji bizi yönlendiriyor. Sanayiden uzaya, iletişimden ulaşıma, eğitimden bilgi paylaşımı ve depolamaya, bankacılık ve finans sektöründen sağlığa kadar birçok alanda her gün yeni gelişmeler giriyor hayatımıza. İnsanlar yatırımlarını da artık dijital ortamda yapar duruma geldi. Dünya piyasalarının bütün argümanlarını takip edip uzun vadeli ya da anlık işlemler yapabilir duruma geldik. Bu işlemler için aracı bir kuruma ya da kişiye ihtiyaç duyar komisyonlar öderiz ve riskler tamamen işlem yapan kişiye aittir. Blockchain Ekosisteminin bizlere sunduğu kripto paralarda artık birer yatırım veya işlem aracı olarak kullanılır hale geldi. Blockchain Platformu ile şeffaf ve yüksek güvenlikli bir ortamda ve aynı zamanda aracı olmadan ve çok cüzi bir komisyon oranı ile işlem yapabilme özelliğine sahip bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı INGOTCOIN. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.ingotcoin.io/ internet adresinden ulaşabilirsiniz.
INGOTCOİN, yeni geliştirilen kripto pazarlarını mevcut finansal piyasalar ile verimsizlikleri ortadan kaldıracak blok zincirleme teknolojisine dayanan, eşi benzeri olmayan, ilk kez devrim niteliğinde bir ekosistem yaratmayı hedeflerken, katılımcıların tek bir ekosistem sunmasını sağlar ve finansal ihtiyaçlarına göre işlemleri yürütür. Akıllı sözleşmelerden yararlanmak ve üçüncü taraflara olan ihtiyacı ortadan kaldırmak ister. Bu amaçla, paralar blok zincirinde bulunan teknikler benimsemeyi, müşteri oranını arttırmayı ve pek çok varlığa güvenilir ve erişim sağlamayı ve alıcıların ve satıcıların doğrudan birbirine eşit olduğu iki yönlü bir pazar oluşturmayı planlamaktadır. Eşzamanlı olarak, proje piyasadaki tüm yatırımcılara merkezi olmayan ve şeffaf bir şekilde rastlamak ve bir bütün olarak sistemdeki performansı arttırmak istiyor.

Ingotcoin ile cryptocurrency dünyayı bağlayan köprü olmayı hedefleyen bir blockchain tabanlı platformudur (IC ekosistem). Bu bileşenler IC cüzdan, IC dijital banka, IC aracılık, IC değişimi, IC kripto sertifika ve IC ICO hızlandırıcı vardır. Bütün bunlar ingotcoin vizyonunu elde etmek için birbirine entegre edilecektir.
Geleneksel finansal ve kripto döviz piyasaları arasında iletişim eksikliği.
Yüksek komisyonlar (işlem yapılan banka ve aracılık ücretleri).
Kripto döviz piyasalarında güven eksikliği.
Bu sorunlar pek çokları karlı yatırım fırsatlarından vazgeçmeye zorlar.

INGOT Ekosistemi bu sorunlara kapsamlı bir çözüm sunuyor. Bu amaçla 6 ana modül geliştirildi. Daha ayrıntılı düşünelim;
IC cüzdanı: Bu, külçe platformundaki kripto paraların tutulduğu, blockchain tabanlı bir cüzdandır. M-cüzdan aynı zamanda, kripto para birimini göndermek ya da almak için ortama hizmet edecektir. IC cüzdanı güvenli ve IC dijital banka ile entegre olacak.
IC cüzdanı sadece kripto para birimiyle sınırlı değildir, aynı zamanda platformdaki işlemlerin ödeme ve ödeme işlemlerini de gerçekleştirir.
IC dijital banka: IC dijital banka ingotcoin platformunda 7/24 tüm yuvarlak otomatik ödeme kolaylaştırmak yardımcı olacaktır. IC dijital bankası ile kullanıcılar ve müşteriler banka hesaplarını oluşturabilirler. IC ayrıca ilgili taraflar için fon yönetimi sunmaktadır. IC bankası, görevlerini kolaylaştırmak için IC aracılık ve IC değişimi ile entegre olacak.
IC brokerage: Bu, yatırımcıların, fiattan hisse senetlerine ve metal, altın, tarım vb. Gibi diğer geleneksel ürünlere kadar çeşitli işlem seçeneklerini araştırıp araştırması anlamına gelmektedir. IC aracılık, yatırımcılara portföylerini genişletme ve büyütme ayrıcalığını vermektedir.
IC değişimi: Bu değişim platformu, cryptocurrency (yeni icos dahil), fiat ve diğer geleneksel emtia işlemlerini sunmaktadır. Tüm bu eşyalar birbirlerine karşı eşleştirilecek ve kullanıcılara daha fazla yatırım seçeneği ve yatırımlarını çeşitlendirme fırsatı verecektir.
IC değişimi IC cüzdan, IC dijital banka ve IC aracılık ile entegre edilecektir.
IC kripto sertifikası: Bu özel girişimin ardındaki fikir, okulun bloklaşmasının ardındaki kavramları ve nasıl çalıştığını anlamaya ilgi duyan insanları eğitmek ve eğitmektir. Başarılı mezunlara, BT danışmanlığından uyumluluk, kriptografi vb. Alanlarına kadar kendi alanlarına yerleştirecek yüksek standartta ve dünya çapında tanınan bir sertifika verilecektir.
IC ICO hızlandırıcı: Bu girişimciler, bireyler ya da kuruluşlar için başlangıç ve projeler için fon toplamak için bir yol sağlamayı amaçlamaktadır. IC hızlandırıcı aynı zamanda PR stratejileri, beyaz kağıt içerik oluşturma, yasal hizmetler gibi hizmetleri sunar.
TAKIM:

YOL HARİTASI:

Token ve ICO Bilgileri:
Token Adı: IC
Fiyatı: 1 IC = 1 USD
Toplam Sayı: 120.000.000 IC.
Platformu: Ethereum
Kabul: USD, ETH, BTC, XRP
Soft Cap: 37.000.000 USD
Hard Cap: 90.000.000 USD
ICO’nun başlangıcı: 1 Temmuz 2018
ICO’nun sonu: 11 Ağustos 2018

Bu projenin destekçileri ve iş ortaklarının da bazıları ise,

Kripto para piyasası ile ilgili bütün argümanlarını birleştiren ve köprü vazifesi görecek bu proje ile kripto para piyasasının genişleyeceğini ve yeni katılımcılarla market değerini artacağını düşünüyorum. Bu projeye dahil olmak ve proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesi: https://www.ingotcoin.io/
Beyaz Sayfa: https://www.ingotcoin.io/documents/en/white-paper.pdf
Telegram: https://t.me/INGOTCoin
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/ingotcoin/
Github: https://github.com/INGOTCoin1/IngotCoin
Medium: https://medium.com/@khawanks
Reddit: https://www.reddit.com/user/INGOTCoin
Twitter: https://twitter.com/ICOINGOT
Facebook: https://www.facebook.com/ICOINGOT/
Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3591451
Btt: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3581009

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir