Kryptoin: Blockchain Tabanlı Merkezi Olmayan ETF Sistemleri

Çağdaş bir dünyada insanların yaşam kalitesi de devamlı olarak olumlu yönde artıyor. Bilim insanlarının bizlere sunduğu büyük yenilikler sayesinde hayatımız daha da kolaylaşıyor. Nerdeyse bütün sektörler kendini bir gün öncekine göre devamlı yeniliyor. Bizlerin teknoloji sayesinde küçülen dünyada ulaşamayacağımız bilgi ve ürün kalmadı neredeyse. İçinde bulunduğumuz zamanda çok popüler olan ve çok yakın bir gelecek içinde büyük bir piyasa değerine ulaşacağına kesin gözüyle bakılan Blockchain platformu teknolojinin bizlere sunduğu yeni bir hizmettir. Bütün sektörlerde kullanılan bu teknoloji sayesinde daha güvenli, tam şeffaf, hızlı ve merkezi olmayan akıllı sözleşmelere oluşturulan projeler ile geleceğimizin teknoloji şekillendiriliyor. Yine bu platformda oluşturulan kripto paralar ile ticaret ve yatırım yapılabilmekte. Kripto paralar ile yatırım yapmak yeni başlayanlar için çok karışık ve anlaşılması zor gibi gelmekte. Buradaki en büyük sorunların başında güvenli işlem yapabilecek bir platformun tam olarak oluşturulamaması. Karışıklık ve güven sorunu aşıldığı takdirde bu piyasa daha hızlı ve güvenli bir şekilde genişleyeceği kesin görülmekte çünkü piyasaya ilgi çok yüksek. Bu sorunların çözümünde bizlere yardımcı olacak yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu platformun adı Kryptoin. Kryptoin projesi hakkında daha detaylı bilgiye https://kryptoin.io internet adresinden veya https://kryptoin.io/whitepaper teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.
Kryptoin, gelişmiş belirteç oluşumunu güçlendirecek bir ETF Sistemi aşaması oluşturmak anlamına gelen bir blockchain girişimidir. Bu platforma katılan kullanıcılara dijital varlıklarla işlemler için güvenilir bir ekosistem sunan yenilikçi bir platformdur. Kullanıcının ETF’leri kullanarak ticaret yapabilmesini sağlayan Blockchain tabanlı bir platform oluşturmayı planlıyorlar. Blockchain platformu ile oluşturulması, mevcut yöntemlerin sahip olduğu aynı sınırlama ve dezavantajlara sahip olmadığı anlamına gelir. Tüm ETF ticaret sistemini merkezi olmayan bir hale getirerek kullanıcıların kişilere ve aracılara ihtiyaç duymadan doğrudan kendilerinin söz hakkına sahip olmasını sağlayan bir platform oluşturur.

Kryptoin özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekirse, her bir birimi kendi parametrelerine göre üretme yeteneği sağlar, kullanıcıyı yönetmek için megavallet uygulamasını kullanır. Kryptoin kullanıcı arayüzü ve web sitesi, yüksek kaliteli bir web uygulamasının tüm güvenlik özelliklerine ve ölçeklenebilirliğine sahip olacaktır. Megavallet özellikleri, kullanıcılar arasındaki tüm işlemleri gerçekleştirmenizi ve bunları tek bir veri tabanına yazmanızı sağlar. Megawallet, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum Classic, Ethereum, Litecoin, NEO, Monero, XRP ve USDT olmak üzere 10 blok ile ilişkilendirilecektir.

Megawallet erişimini çeşitli seviyeler arasında ayıracak olan müşteri seviyesine göre farklı bölümler ve görevler vardır. Megavallet’te çalışmak, farklı yeteneklerle donatılmış beş seviyeden birinde mümkündür.

  1. Seviye, İlk seviye müşterileri, cüzdanlarından ETF tokenleri ve dijital para biçimlerini depolamak veya geri çekmek için yeterli kapasiteye sahip olacak. Aynı şekilde sahnede ETF jetonları satın alabilir veya teklif edebilirler.
  2. Seviye, Seviye 2 müşterileri, ETF tokenlerini geri alma ve bu belirteçleri daha kayda değer veya daha az toplamlarla işleme kapasitesine sahip olacaklardır.
  3. Seviye, Burada müşteri, çalışma alanı alışverişi uygulamalarını kullanma kapasitesine sahip olacaktır. Müşteriler de benzer şekilde BTC, ETH ve USD (T) cinsinden değişimlerini yapabilirler.
  4. Seviye, Seviye 4 müşterileri, seviye 3 müşterilere ETF jetonu garantörleri olarak devam edecektir. Bu seviye aynı şekilde müşterilere belirteçleri için ek güvenlik sağlayacak olan Varlık Yönetimi Altından (AUM) oluşacaktır.
    5.Seviye, Seviye 5 müşterileri, sahne alanı ve blok zinciri göbeklerinin refahını gözlemlemekten sorumlu yöneticiler olarak adlandırılır. Yöneticiler sahnede meydana gelen değişimleri inceleyeceklerdir.

TAKIM:
Alanlarında uzman olan tecrübeli bir kadro tarafından oluşturulan bu platformun ekip üyeleri ise:

YOL HARİTASI:

TOKEN ve ICO Bilgileri:
Token satışını müzayede şeklinde yapacaktır (Hollanda Açık Artırması).
Token adı: KRP
Platform: Ethereum ERC20
Ön ICO fiyatı: 1 KRP = 0.10 ETH
ICO fiyatı: 1 KRP = 0.12 ETH
Ön ICO tarihi: 1 Eylül 2018
Soft cap: 28.557 ETH
Hard cap: 114.311 ETH
Kabul edilen para birimi: Ethereum

Başta Bitcoin olmak üzere diğer güçlü kripto paraların ETF için oluşturulan ve bu alanda öncü durumdaki bu projenin başarılı olacağını neredeyse kesin gibi görülüyor. Kripto para piyasasının gelişimi ve güvenli bir ortamda yatırım yapma olanağı sağlayacak bu proje hakkında daha detaylı bilgiye ve ICO aşamasına katılmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://kryptoin.io
WhitePaper: https://kryptoin.io/whitepaper
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3914897.0
Telegram: https://t.me/kryptoinETFs
Medium: https://medium.com/@kryptoin
Facebook: https://www.facebook.com/kryptoin
Twitter: https://twitter.com/@kryptoinETF

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636
Benim Ether Adres: 0xd60Ee9b62F11EA6B2c5e40c5966A94e9078f10Cd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir