LOLCOIN: BLOCKCHAİN TABANLI GÜVENLİ ONLINE EĞİTİM PLATFORMU

Bundan çok kısa bir zaman önce insanlar bir konu hakkında bilgi edinmek istediklerinde sayfalarca kitap karıştırıp günlerce araştırma yapardı. Şuanda teknolojideki büyük gelişmeler sayesinde internet kullanımı ile anında bilgiye ve habere ulaşabiliyor. Buradan da anlayacağımız gibi teknoloji bizlerin hayatını çok daha kolay hale getirip yaşam standartlarımız da yükseltti. Gelişen teknoloji sayesinde bütün alanlarda çok daha rahat ve kolay bir şekilde işlemlerimizi yapabiliyoruz. Artık bankacılık işlemleri için bankaya, bilet satın almak için gişelere, iletişim için ofislere gitmeden ya da buna benzer işlemlerimizi bir yere gitmeden dijital ortamda yapabiliyoruz. Bunları yapmak için bu alanda bilgi sahibi olmamız gerekir yani her işimizde kolay olsa öğrenmemiz gerekir.

Bizde bir söz vardır; bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp diye. Ayrıca öğrenmenin yaşı yoktur diye başka bir sözde insanın her yaşta yeni bir şey öğrenebileceği ifade edilir. Öğrenmenin yolu da iyi bir eğitimden geçer. Eğitim herkesin anayasal hakkıdır ve eğitim için yapılan bütün çalışmalar hiçbir zaman boşa çıkmaz. İyi bir eğitim parasal değeri olan her şeyden daha değerlidir.

Teknolojinin bizlere sunduğu en büyük yeniliklerden olan Blockchain Teknolojisi de sağladığı büyük avantajları sayesinde birçok alanda başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu platformda son zamanlarda büyük projeler geliştiriliyor ve böylece pek çok soruna çözüm geliştiriliyor. Eğitim gibi çok önemli bir onu ile üstün özellikler sağlayan Blockchain teknolojisini birleştiren yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere bu projenin adı LOLCOIN. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://loleiu.io internet adresinden ya da https://bitcointalk.org/index.php?topic=5134930 teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

LOLCOIN, Online Eğittim Öğren (LOL) herkesin hak ettiği en iyi kalitede çevrim içi eğitim alabileceği blockchain tabanlı bir platformdur. Bu platform ile dayatmalı eğitim değil herkes ilgi alanına yöneltilerek ilgisi olan ve başarılı olacağı alanlarda eğitim alması sağlanacak. Bireylerin kaliteli ve sevdiği alanda eğitim alabileceği bir ortam yaratılarak maksimum verimlilik sağlanacak. LOL ile dünya standartlarında en yüksek eğitime sahip olmasının yanı sıra Avrupa Uluslararası üniversitelerine de karşılık geldiğini de söylemekte yarar görüyorum.

LOL ile alınan eğitimi ile dünya kategorisinde rekabet eden en iyi eğitim seviyesine sahip olma ve aynı zamanda en üst düzeydeki diğer kurumlarla da uyumlu olduğu bilinir. Platformda sisteme tam kayıt için gerekli tüm biyometrik parmak izleri ile kişiliğin çeşitli yorumları dahil olmak üzere adaylarını test etmek için gerekli ve detaylı hazırlanan algoritmalar kullanılır. Kullanıcının parmak izi verilerine göre kişisel kimlik ve daha sonra Kişisel verilerle AI ile çalışır, Blockchain teknolojisi ve çok kendi pazarına göre kullanıcıların sertifikalandırılması yapılır. Platform, öğrencilere neyi düşünmesi, ne zaman incelemesi, nasıl düşünmesi ve nereye bakması gerektiği konusunda önemli seçimler yapma yetkisi verir.

LOL Platformunun katılımcılara Faydaları;

Bu proje sayesinde insanlar kolayca sertifika alabilirler. Birçok üniversite ve uluslararası şirketin desteklediği sertifika sistemi sayesinde insanlar eğitim sonunda aldıkları sertifikalarla kolayca iş bulabiliyorlar.

Platform içerisinde kullanıcılar kendi isteklerine göre farklı sınıflarda eğitim alabilirler. Kullanıcılar isterlerse grup veya kişisel ders alabilirler. Gelişmiş kurs sistemi sayesinde, kullanıcılar anlamadıkları farklı yerleri izleyebilir ve farklı öğretmenlere sorular sorabilirler.

Farklı alanlarda ve dünyadaki eğitimcileri istihdam edecek olan Lolcoin sistemi ile öğretmenler kendilerini rahatça geliştirebilirler. Farklı ilgi alanlarının ve uzmanlıkların bir araya geldiği geniş bir eğitimci ekibi oluşturmayı amaçlayan proje sayesinde, öğretmenler hedeflenen kazançlarına ulaşabilirler.

Lolcoin sisteminin büyük eğitim kütüphanesi büyük bir dijital kütüphane yaratır. Zaman içinde, kullanıcılar bu kütüphaneye göz atarak ihtiyaç duydukları bilgilere erişebilirler. Öğrencileri çalışma materyallerinde destekleyen Lolcoin sistemi, aynı zamanda e-kitaplar ve ek kitaplar yoluyla öğrenilen bilgileri pekiştirmelerini sağlar.

Eğitim sistemlerini farklı bir şekilde birleştiren Lolcoin sistemi, insanların en kolay anlaşılan bir şekilde eğitim almalarını sağlar. Kullanıcılar oyunlar yoluyla veya görsel destekle eğitim alabilirler.

Platformun Özellikleri;

Merkezi Olmayan Küresel Dijital Öğrenme Platformu

Dünyanın İlk Dijital Parmak İzi Kişilik Testi

Güçlü Kişilik Yorumlama Algoritması (AI)

Blockchain Tabanlı Öğrenci Sertifikası sahibi olacaklar

Blockchain Kullanarak Danışmanlık Pazarları

Lolcoin platformunda katılım sağlayan katılımcılar EIU.AC tarafından Ulusal Tanınmış ve Uluslararası denkliği bulunan sertifikayı almaya hak kazanacaklardır.

 

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Simgesi: LOL

Token fiyatı: 1 LOL = 0,07 USD

Platform: ERC-20

Toplam Token Miktarı: 1.500.000.000 LOL

Dapıtım Token Miktarı: 825.000.000 LOL

Softcap: 10.000.000 USD

Hardcap: 42.000.000 USD

Kabul edilen para birimleri: BTC, ETH, USD

TAKIM:

YOL HARİTASI:

Eğitim ve öğretim bizler için sağlığımızdan sonra gelen en önemli konudur. İstediğimiz eğitim almak ve o alanda uzmanlaşmak hepimizin hakkıdır. Eğitime verilen emek, harcanan para ve ayrılan zaman hiçbir zaman boşa gitmez. Herkesin hakkı olan eğitim için yapılan bütün projeler insanlık yararınadır ve desteklemeyi hak eder. Bu projede sunacağı hizmet ile bu alanda çok başarılı olacağını ve katılımcılarına büyük hizmet edeceğini düşünüyorum. LOL projesini sonuna kadar desteği hak ediyor ve bu destek ile projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgi almak ve ICO aşamasına katılmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

 

Website: https://loleiu.io

Whitepaper: https://loleiu.io/docs/Whitepaper-loltoken.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5134930

Telegram: https://t.me/joinchat/G1P6Ag0hh6lVrk0pvRx1mA

Twitter: https://twitter.com/coin_lol

Facebook: https://www.facebook.com/LOLTOKEN/

Reddit: https://www.reddit.com/r/LOLEIUofficial/

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/eiu-paris/

Medium: https://medium.com/@LOLTOKEN_EIU.AC

Steemit: https://steemit.com/@loleiuofficial

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCXw0yWz7kkYX8MtVa9EPtww/

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir