MIRACLE TELE: MOBİL İLETİŞİMDE BLOCKCHAİN GÜCÜ İLE ÇÖZÜM PLATFORMU

İnsanlık tarihinin gelişmesinde teknoloji şuanda en büyük rolü oynuyor. Teknolojinin bizlerin yaşam standartlarını olumlu yönde etkilediğini de hepimiz kabul ediyoruz. Bizlerin alışkanlıkları ve davranışları da teknolojiye paralel olarak gelişip ve değişiyor. Şuanda dijital dünyada bütün işlemlerimiz rahatlıkla yapıyoruz. Alışverişlerimizden, bankacılık ve finans işlemlerimize, iletişim ve bilgi paylaşımına kadar pek çok işlemlerimizi dijital ortamda yapıyoruz. Hatta bütün boş zamanlarımızı sosyal medya başında geçirir olduk. Teknolojinin hayatımıza bu kadar çok yön vermesini sayesinde hepimiz teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Hepimizin elinde teknolojinin son modeli mobil cihazlar mevcut. Bu cihazlar ile sınırların olmadığı dijital dünyada rahatlıkla hareket edebiliyoruz.

Teknolojinin bizlere sunduğu büyük yeniliklerden olan Blockchain teknolojisi, Yapay Zeka (AI) teknolojisi, Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi hizmetlerde son zamanlarda pek çok alanda bizlere hizmet veriyor. Bunlardan Blockchain Teknolojisi sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması avantajlardan dolayı pek çok projede kullanılıyor. Geliştirilen projeler yardımıyla yine birçok soruna çözüm geliştiriliyor. Başarılı olan bu projelerin dijital varlıkları olan Kripto Paralarda finans sektöründe bizlere yatırım için değişik alternatifler sunuyor.

Globalleşen dünyada son yıllarda dünya çapında büyük projeler geliştirildi. Şimdi sizlere yine dünya çapında hizmet verecek blockchain tabanlı bir Telekom projesinden bahsetmek istiyorum. Bu projenin adı, Miracle Tele. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://miracletele.com/ internet adresinden ya da https://miracletele.com/files/whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Miracle Tele, günümüzün vaz geçilmezlerinden olan mobil iletişim operatörleri için Telekom alanında yaşanan sorunlara blockchain tabanlı çözümler üretecek bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Dünya genelinde hizmet verecek sanal ağ operatörleri ile veri ve mobil hizmetler gerçekleştirecek. Dünya çapında 10’dan fazla mobil operatörden oluşan bir ağı birleştiren yapı ve teknolojilerin bir kombinasyonudur. Bu hizmetleri sayesinde şuan dünyanın 163 ülkesinde katılımcılarına uluslararası seviyede kaliteli arama hizmeti verecek. Yani kullanıcılarına gizlilik haklarını koruyarak ve yardım eden şirketlerden para kazanırken, dünyanın her yerinden yüksek kaliteli uluslararası aramalar yapma imkânı veren sanal bir hücresel şebeke operatörüdür.

Miracle Tele’nin faaliyetleri için gerekli tüm lisans sertifikalarına sahip olan resmi bir tescilli şirkettir. Miracle Teleabone ile telekomünikasyon ağındaki basitleştirilmiş tescil sistemi ile sistem etkileşiminin iyileştirilmiş kalitesini sunmaya hazırdır. Ayrıca şuan için 163 ülkede hizmet veren ve bu sayının devamlı artacağını da düşünürsek 0,2 EUR karşılığında ucuz iletişim ve uluslararası dolaşım sağlamak.

Miracle Tele sisteminin önemli bir bileşeni (Tele), platformun yardımcı belirteçleridir, platform belirteçleri için Miracle Tele tarife planları ile platformun sim kartını satın alabilirsiniz. Şirket, platformun sağladığı iletişim hizmetlerinden elde ettiği gelirin % 40’ını dağıtmaktadır. Tele belirteçlerin her sahibi bunları belirleyiciye ekleyebilir ve şu anda temettü alabilir. Temettü tahakkuku ayda iki kez gerçekleşir.

Miracle Tele Platformunun avantajları;

Dünya genelinde geniş kullanım (163 ülke)
Kullandıkça öde modeli
Çok çeşitli ülkelerden gelen sanal sayılar
Ücret için Mb başına 0,01 € ‘dan başlayan trafikte düşük oranlar
Dakikada 0,2 € ile uluslararası aramalarda düşük sabit oranlar
Birden çok sanal sim kart başına numaralar
Hem fiat hem de kripto para birimleri aracılığıyla yükleme
Çek postasıyla 10 € küresel gönderim
Seçili sanal numaralarda SMS var
Hızlı kayıt, sözleşmesiz, gelişmiş gizlilik, Sim kart siparişleri için herhangi bir evrak ya da sözleşme gerekmeden tek adımlı kayıt sistemi

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token adı: TELE
Platform: ERC-20
Toplam Token miktarı: 300,000,000 TELE
Softcap: 30,000,000 TELE
Hardcap: 150,000,000 TELE
Kabul edilecek ödeme yöntemleri: BTC, ETH, LTC, SEPA
ICO Tarih: 10/15/2018 – 10/15/2019

Token Fiyatı:
Birinci tur: 0.13 EURO,
İkinci tur: 0.15 EURO,
Üçüncü tur: 0.20 EURO,
Dördüncü tur: 0.22 EURO,
İCO sonu: 0.25 EURO

TAKIM:

YOL HARİTASI:

İletişim sektöründeki hızlı büyümenin hepimiz farkındayız, bu sektörde rekabetin çok acımasız olduğunu da görüyoruz işte bunun için bu sektörde diğerlerinden ayrılmak için çok çalışmalı ve sorunlara çözüm üreten bir projenizin olması gerekli. İşte bu alanda çok iddalı olan bu proje sayesinde hem daha ucuz konuşup ve daha ucuz internet kullanacağız. Ayrıca şirket elde edeceğin kazancında büyük bir oranını token sahiplerine dağıtacak işte bu avantajlarından dolayı projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşıp kendi araştırmanızı yapabilir ve devam eden ICO aşamasına katılma kararını kendiniz verebilirsiniz.

Web sitesi: https://miracletele.com/
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4330150
Whitepaper: https://miracletele.com/files/whitepaper.pdf
Lightpaper: https://miracletele.com/files/lightpaper.pdf
Telegram: https://t.me/miracletelecom
Facebook: https://www.facebook.com/MiracleTele/
Twitter: https://twitter.com/MiracleTelecom
Medium: https://medium.com/@miracletele.mobile/
Instagram: https://www.instagram.com/miracletele/
Github: https://github.com/MiracleTeleDev/

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir