Mixin: BLOCKCHAİN TABANLI DİJİTAL VARLIKLAR İÇİN İŞLEM AĞI

Teknolojik gelişmelere paralel bizlerin hayat standartları ve yaşam kalitesi de değişti. Dijital dünyada sosyal medya kanalları ile boş zamanlarımızı geçirir olduk. İşlemlerimizin çoğunu dijital ortamda yapar olduk. Başta bankacılık ve finans sektörü olmak üzere alışverişler, bilgiye ulaşma ve iletişimi gibi bütün sektörler internetten aracısız olarak hizmet vermekte. Kullandığımız akıllı cihazlar ve internet sayesinde sınırların kalktığı dijital ortamda her türlü habere ya da ürüne kolayca ulaşır olduk. Şuanda dünyanın en değerli şirketleri enerji ya da sanayi şirketleri değil, teknoloji ve E-ticaret şirketleri ilk sıralarda geliyor. Geleceğimizi teknoloji şekillendiriyor.

Dijital dünyanın güvenliğini ve hızını arttıracak Blockchain teknolojisi de son yıllarda pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapısı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olmasının avantajları ile pek çok soruna çözüm geliştirildi. Geliştirilen başarılı projelerin kripto paralar da yatırım için bizlere yeni imkanlar sunuyor. Şimdi sizlere daha önce geliştirilmiş başarılı bir projenin kendini geliştirmek için yaptığı çalışmaları anlatmak istiyorum. Bu başarısını ispat etmiş projenin adı Mixin, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://mixin.one/ internet adresinden ya da https://mixin.one/assets/Mixin-Draft-2018-07-01.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Mixin, çoklu dağıtılmış defterlerdeki dijital varlıklar arasındaki işlemlerin hızını, gizliliğini ve güvenliğini arttırmak için inşa edilmiş çok katmanlı bir platformdur. Blockchain ekosisteminin ölçeklenebilirliğini çözmek için tasarlanmış, dijital varlıklar için ücretsiz ve çok hızlı eşler arası bir işlem ağıdır. Mixin, hızlı ve güvenli kripto para birimini ve kripto-varlık transferini kolaylaştıran yerleşik akıllı sözleşmelere sahip dağıtılmış çapraz zincir çözümdür. Bu platform için ICO 2017 sonunda başarıyla gerçekleştirildi. Bu projenin başarılı ekibi, kampanya için yeterli miktarda yatırım topladı. Mixin projesi güçlü bir blockchain zinciridir ve varlığın amacı, cüzdanlar arasındaki kripto para biriminin transfer oranını sistematik olarak arttırmaktır.

Mixin Ağı, çeşitli uygun kayıtlar üzerinden çevrimiçi kaynaklar arasındaki borsaların hızını, korunmasını ve güvenliğini iyileştirmek için geliştirilmiş çok katmanlı bir çerçevenin tanıtımını yapmaktadır. Bu nedenle, bir başka blok zincirleme atamasının çoğu zaman, en iyi 100 ticari merkezin en üstündeki yıkıntıda ortaya çıkmaktadır ve bayiler, kümelenmiş kişiliğini, nereden geldikleri ve doğru bir şekilde verdikleri yere çizmektedir.

Şuanda varlıkları ile doldurulan 40’dan fazla kripto para cüzdanı entegre ediyor. Cüzdanlara erişim altı haneli bir PIN kodu girerek elde edilebilir. 6 haneyi hatırlamanız gerekiyor, cüzdanlarınıza mixin messenger’da erişmek için tek seçenek. Mixin Messenger, Google Play’de veya AppStore’da bulunabilir. Mixin uygulamasının boyutu 11 MB’ye ulaşır. Mixin’i yapılandırmak ve kurmak 7 dakikadan daha kısa sürer. Bu uygulama sayesinde akrabalarınıza ya da akıllı telefonlarında Mixin Messenger uygulaması olan herkese mesaj gönderebilirsiniz. Tüm mesajlar kapalı bir şifre ile şifrelenir.

Bu platform da, kullanıcılara eşler arası ağlarda çeşitli kripto para birimleri ticaretini yapabileceği, alışverişini yapabileceği, alabileceği veya satabileceği güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Bu şirket farklı para birimleri, diller ve sözleşmeler ile çalışır.

YOL HARİTASI:

Blockchain teknolojisini geliştirerek başarılı bir ICO dan sonra kendini güncelleyip daha iyi hizmet için hazırlanan bir platform. Mixin proje ekibi, büyük şirketlerde geniş deneyime sahip kalifiye profesyonellerden oluşmaktadır. Ekip mükemmel blockchain uzmanlarına, programcılara, pazarlamacılara, tasarımcılara, akıllı sözleşmelerin geliştiricilerine sahiptir. Bu başarılı proje hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://mixin.one/
WhitePaper: https://mixin.one/assets/Mixin-Draft-2018-07-01.pdf
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5028456.0
Twitter: https://twitter.com/Mixin_Network
Facebook: https://www.facebook.com/MixinNetwork
Telegram: https://t.me/MixinCommunity
Github: https://github.com/MixinNetwork
Reddit: https://www.reddit.com/r/UNetwork/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCg67cC-GO8wNEOdgGH5IRew

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636
Benim Ether Adres: 0xd60Ee9b62F11EA6B2c5e40c5966A94e9078f10Cd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir