Multiven: Kripto Para Koruma ve Açık Pazar Yeri

İnternet ortamında hepimiz bir şekilde işlemler yapıp bu sürece katılmışızdır. İnternet ortamında işlemlerimizin ve bilgilerimizin güvenliğini çeşitli yazılımlarla ve programlarla sağlanır. Blockchain Ekosisteminde yüksek güvenlikli ve şeffaf bir ortamda bu kaygılar giderildi ama her geçen gün sanal alanda güvenlik tedbirlerinin güncellenmesi ve kendini yenilemesi gerekir. Bu alanda faaliyet gösteren Blockchain tabanlı bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu proje MULTIVEN. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://multiven.io internet adresinden ulaşabilirsiniz.
Multiven, dünyanın internet ağını oluşturan tüm blok zincir düğümleri ve donanımları için dünyanın ilk ve tek bağımsız, merkezi olmayan ve politik olarak tarafsız yazılım bütünlüğü bakımı ve siber savunma hizmetleri sağlayıcısıdır. 2005 yılında bir silikon vadi tabanlı bulut bilişim işi olarak başlamış ve şu anda internet altyapısını oluşturan IP destekli cihazların merkezi olmayan siber savunma hizmetleri ve yazılım bütünlüğü bakımı sağlamaktadır. 55 ülkede 1.200 kalifiye ağ uzmanı, güvenlik araştırmacısı ve şifreleme uzmanları topluluğu tarafından oluşturulmuş ve mySolvr olarak adlandırılan yapay zeka motoru tarafından destekleniyor ve bu da dünya çapında bir milyonun üzerinde ağ cihazının güvenliğini sağlamasına yardımcı oluyor.
Multiven projesi, siber saldırıdan Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini korumak için AI’yı kullanmayı amaçlamaktadır. Blockchain Ekosistemi dışındaki ağlarla ilgili yazılım bütünlüğünü korumak internetteki her cihazı sistem haritasına ekleyerek, blockchain tabanlı P2P pazarı oluşturur ve global düğüm ağının dokunulmaz bir uzantısı olarak yörüngede (NiO) bir Bitcoin düğümleri oluşturulur.
Multiven, Cyberdefence programını genişletmek için Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimi ağ düğümlerini güçlendirmek için, dünya çapındaki 3 trilyon dolarlık global dünyanın ilk blockchain tabanlı pazar yeri olan Multiven Open Marketplace (MOM) ‘dan işlem ücretleri ile harcanıyor.

Multiven çalışma sistemini sıralarsak,
Multiven açık pazar yeri. Açık ticaret IT için hem donanım hem de yazılım ve diğer hizmetler için oluşturulmuştur. Bilgisayar ağlarının yanı sıra düğümlerin satın alınması ve çalıştırılmasının maliyetleri düşürmeye yaramaktadır.
Dağıtılmış bir siber düğüm. İnternet uzmanlarından oluşan merkezi olmayan bir küresel havuzu koruyor ve sürdürüyorlar. Halka açık blockchain düğümleri için ücretsizdir.
NIO, Uzay kaynaklı ağ platformları ve kendilerini hem doğal hem de insani tehditlere karşı savunabilen platformlar yaratmak için çoklu planlar. Blockchain düğümlerini uzaya fırlatmak için özel bir programdır ve onları yeryüzündeki düşmanların erişemeyeceği bir yerlere dağıtmaya yaramaktadır.

YOL HARİTASI,

Multiven platformu 2005 yılında piyasaya sürüldü ve 2007’de ilk büyük müşterisi olarak Lucent Technologies’i kazandı. 2008 ile 2014 arasında Cisco’yla ilgili olarak Multiven’i tercih eden çeşitli yasal savaşlar yapıldı.
Multiven HQ, 2015 yılında Hollanda’ya taşındı ve 2016 yılında Paris merkezli bir satış ofisi kuruldu. Multiven pazarının gelişimi sırasında başlatıldı. Gelecekteki kilometre taşları şunları içerir:
Q1 2018: ICO Kamu Satışı
Q2 2018: CyberDefense ve cryptocurrency düğümlerinin izlenmesi başlatılıyor
Q2 2018: Nod-in-Orbit (NiO) projesi başlatıldı
Q3 2018: MOM Test ve Güvenlik Denetimi
Q4 2018: MOM’un Alfa lansmanı
Q1 2019: MOM’un kararlı sürümü
Q1 2019: MOM Cüzdan lansmanı
Q2 2019: MOM Platformu ve Ticaret lansmanı
Q2 2019: Harita-İnternet projesi başladı
Q3 2022: Bitcoin-in-Orbit (NiO) düğümlerinin lansmanı

Token ve ICO detayları ise,
8 Mart’ta jeton satışına başladı ve 9 Ağustos 2018’e kadar devam edecek
Token ismi: MTC
Token tipi: ERC-20
Token fiyatı: 0.50 €
Hardcap: 100.000.000 Avro
Toplam yoken sayısı: 2.000.000.000 MTC
ICO’da satılan token sayısı: 200.000.000 MTC
Satılmamış tokenler: Yakılacak
Kabul edilebilir para birimi: ETH
Ön satış 1. Tur: 6 Haziran – 30 Haziran (%50 Bonus)
Ön Satış 2. Tur: 1 Temmuz – 8 Ağustos (% 40 Bonus)
Ön Satış 3. Tur: 9 Ağustos – 8 Eylül (% 30 Bonus)
Ön Satış 4. Tur: 9 Eylül – 9 Ekim (% 20 Bonus)

2005 yılından beri faliyette olan ve güvenirliliğinden şüphe duyulmayacak bir ekip tarafından oluşturulan bu proje desteklemek ve ICO ya katılmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://multiven.io/
Whitepaper: https://www.multiven.io/wp-content/uploads/2018/06/MultivenWhitepaperv1.4-July2018.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3075298.0
Telegram: https://t.me/MultivenOfficialGroup
Twitter: https://twitter.com/multivengroup
Facebook: https://www.facebook.com/MultivenGroup/
Medium: https://medium.com/multivengroup
LinkedIn : https://www.linkedin.com/company/multiven/

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir