Mycro: HERKESİN KAZANACAĞI İŞ VE İŞÇİ BULMA PLATFORMU

İnsanların yaşam standardı devamlı olarak değişiyor ve de gelişiyor. Bizlerin alışkanlıkları ve davranışları da bunlara paralel olarak değişiyor. Çalışma hayatı şartları ve rekabetçi iş dünyası nedeniyle bu değişimler gerçekleşiyor. Gelişen teknoloji ve internet sayesinde hayatımız kolaylaşsa da ailemiz ve sevdiklerimizle kaliteli zaman geçirme konularında sıkıntılar yaşıyoruz. Bütün bunların dışında yapılacak ekstra bir işlem ya da bir iş olduğu zaman bu bizlere çok büyük bir işlem gibi görülür. Bunun sebebi de gün boyunca yaşadığımız iş temposu ve stresidir. Boş zamanlarımızı da bu küçük işlemlerle geçirmek istemeyiz. Bunun için de değişik çözümler arama yoluna gideriz.

Blockchain teknolojisinin bizlere sunduğu büyük avantajları sayesinde pek çok soruna çözüm geliştiren projeler geliştiriliyor. Merkezi olmayışı, yüksek güvenlikli olması, şeffaf yapısı, hızlı ve aracısız olmasının yanısıra oluşturulan uçtan uca akıllı sözleşmeler ile pek çok proje geliştirildi. Bu platformun çözdüğü sorunların projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda günümüzde büyük bir market değere ulaştı. Geleceğimizin şekillenmesinde de bu platformun büyük bir yer tutacağı uzmanlarca ön görülüyor.

Bu platformda, parası olan ama vakti az olan insanlar ile zamanı olup parası az olan ya da paraya ihtiyacı olan insanları doğrudan buluşturan yeni bir proje geliştiriliyor. Bu proje sayesinde küçük işlemler gözümüzde büyümeden çözülecek. Bu projenin adı Mycro, proje hakkında daha detaylı bilgiye http://www.mycrojobs.io/ internet adresinden ya da https://www.mycrojobs.io/download/Mycro-Whitepaper-EN.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

MYCRO, kullanımı kolay uçtan uca eşler arası iletişim sağlayacak sezgisel bir mobil uygulamadır. Yapmak için uygun ortamımız ya da zamanınız olmayan basit ama önemli işlerimiz için bunları yapacak insanlar bulmamıza yardımcı olacak kendi kendine öğrenen bir algoritma oluşturulacak. parası olanlar zaman kazanacak, zamanı olanlar da para kazanacak ve devamlı olarak büyüyen geniş bir platform meydana gelecek. Bu hizmetlerinin yanında daha büyük bir hizmet verecek insanlara, oda ek iş arayanlara iş imkanı sağlayarak kazanç sağlamalarına katkı sağlayacak.

Mycrojobs uygulaması ile ev işleri, tesisat işleri, bahçe işleri, araba temizliği, cam yıkama gibi işlerimizde bizlere yardımcı olacak kişiler bulup bu işlemlerimizi yaptırabileceğiz. Bunun için oluşturulan akıllı sözleşmeler ile aracısız ve komisyonsuz denecek kadar az bir oranla ödeme ve tahsilat garantisi de verilmiş olacak. Mobil uygulama sayesinde hem Android hem de IOS sürümü için kullanılabilecek.

Mycro ek iş arayanlara ise iş bulma olanağını sağlayacağını söylemiştik bunu yapacak sistem ise; Mycro’nun geliştirdiği özel bir sıralama fonksiyonuna güveniyor. Hem işveren hem de iş sağlayıcı tercihlerini belirleyebilir ve önem derecesine göre sıralayabilir. Sisteme daha önceden belirlenmiş tercihleri, iş geçmişini ve bundan kaynaklanan puanları göz önünde bulundurarak mevcut iş tekliflerini sıralayacak olan akıllı kendi kendine öğrenme eşleştirme algoritması sayesinde. İşveren, Mobil Uygulamada ayrı ayrı sıralanan tüm iş tekliflerini bulur. İşverenin iş tekliflerine göz atması ve uygun bir teklifi araması yeterlidir. İşler, uyumluluk düzeyine bağlı olarak azalan düzende sıralanır.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

ERC-20 tabanlı MYO tokeni bu platformun lokomotifi olacak ve sistemin gelişmesinde ve büyümesinde öncü rol oynayacak. Mycro tokenleri, Mycro ekosistemi ve Mycro mobil uygulaması içinde dağıtılır ve aktarılır. Jetonlar ayrıca ağın dışında ve içinde kayıtlı olan kişilerin bulunduğu çevrenin dışına da yayılabilir.
Token sembolü: MYO
Token tipi: ERC20
Toplam Token sayısı: 100.000.000 MYO
Özel satışta satılacak token sayısı: 26.000.000 MYO
Ana satışta satılacak token sayısı: 40.000.000 MYO
Soft cap: 3.500.000 Euro
Hard cap: 14.000.000 Euro
Ödeme yöntemleri: ETH, BTC, LTC, Banka transferi (EUR, CHF), Kredi kartı
ICO’nun Başlangıcı: 1Q 2019

TAKIM:

YOL HARİTASI:

Herkesin ihtiyacını karşılayacak ve mutlu edecek bir proje. Zamana ihtiyacı olana zaman, paraya ihtiyacı olana para kazandıracak çok ihtiyaç duyulan bir proje. Aracı olmadan komisyonsuz bir ortamda katılımcılarına kazanç sağlayacak bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Aşağıdaki linklerden aklınıza takılan sorulara cevap bularak proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Yapacağınız araştırmadan sonra proje katılma kararını kendiniz verebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.mycrojobs.io/
Whitepaper: https://www.mycrojobs.io/download/Mycro-Whitepaper-EN.pdf
Telegram: https://t.me/mycrojobs
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5008139.0
Twitter: https://twitter.com/Mycrojobs
Facebook: https://www.facebook.com/mycro.jobs/
Reddit: https://www.reddit.com/user/mycro-jobs
Medium: https://medium.com/mycrojobs
Instagram: https://www.instagram.com/mycrojobs/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1Gk4r0HRGFnOMfX3tWEfGw/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/mycrojobs/
GitHub: https://github.com/mycro-jobs/
Steemit: https://steemit.com/@mycro

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir