NESTREE: KATILIMCILARIN DA KAZANACAĞI GÜVENLİ TOPLULUK İLETİŞİM PLATFORMU

Bizlerin yaşam şartları ve kalitesi son 25 – 30 yılda çok fazla değişti. Kullandığımız bütün eşyalar ve cihazlar gelişen teknoloji ile çok kullanışlı hale geldi ve kullanımı daha da basitleşti. Daha önceden yapamadığımız pek çok şeyi kendimiz doğrudan aracı olmadan yapabiliyoruz. En başta bankacılık, finans, alışveriş veya iletişim sektörlerinde bunu çok bariz bir şekilde görebiliriz. Şuanda bu sektörlerde neredeyse bütün işlemleri dijital ortamda yapabiliyoruz.

Bunlardan iletişim sektörünü ele alırsak neredeyse bütün dünyada iletişim ve haberleşme artık sosyal medya ve sosyal iletişim kanallarından yapılıyor. Bugün devlet başkanları bile söylemlerini ya da mesajlarını internet sayesinde sosyal medya üzerinden etkili bir şekilde verir duruma geldi. Dünyanın en etkili ve en zengin insanları arasında sosyal medya şirketi sahipleri de üst sıralarda yer alır oldu. Bundan önce sadece Alo diyerek iletişim kurduğumuz telefonlarımız bugün çok daha fazla alanlarda kullanıyoruz. İletişim, bilgisayar, fotoğraf makinesi, video, saat, banka şubesi, sosyal paylaşımlar, haber edinme, mail gönderme, anlık görüntülü görüşme gibi daha pek çok alanda akıllı telefonlarımızı kullanıyoruz.

Özelikle son 10 yılda çok gündemde olan Blockchain Teknolojisi de bizlere çok büyük olanaklar sağlıyor. Sağladığı büyük avantajlar sayesinde pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Kişisel bilgilerimizin ve mesajlaşmadaki verilerimizin güvenliği blockchain güvenliği sayesinde çok daha güvende olacak bir sistem geliştiriliyor. Şimdi sizlere blockchain tabanlı yeni bir Sosyal haberleşme sistemi olan NESTREE projesinden bahsetmek istiyorum. Proje hakkında daha ayrıntılı bilgiye https://www.nestree.io/ internet adresinden ya da https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Nestree, blockchain tabanlı sosyal iletişim ağı oluşturarak katılımcılarında kazanç sağlayacağı bir platformdur. Şuanda aktif olarak çalışan bu messenger mesajlaşma programı Kore kökenli bir uygulamadır. Bu platform sayesinde arkadaş davet etmek, içerik oluşturmak, gözden geçirmek, reklam izlemek gibi eylemler ile kullanıcılar ödüllendirilecek ve böylece daha etkili yöntemler ile kullanışlı bir mobil sosyal uygulama haline gelmesi sağlanıyor.

Bir topluluk ya da gruba sahip olursanız grup yöneticisi olan kişi tarafından takip edilerek Grup sohbetindeki üye sayısı belirtilen sayının üzerine çıkınca, topluluk sohbetinde reklamlar da yayınlanabilecek ve reklamlardan kazanılan ücret üyelere ödüller olarak dağıtılacaktır.

Nestree uygulaması ayrıca yerleşik bir cüzdanla da tasarlanmıştır; bu, kullanıcıların kazandıkları ödülleri ve diğer kripto para birimlerini cüzdanlarında kolayca saklayabilecekleri anlamına gelir. EGG, Bitcoin, Ethereum, Maker ve BNB gibi belirteçler Nestree cüzdanında saklanabilir. Ayrıca harici kripto para birimi değişimine başvurmadan jetonlarını kendi içerisinde alıp takas edebilirler. Tüm bunlar platformda basit adımlar atılarak yapılabilir.

 

Nestree ödüllendirme sistemi:

Davet Etme; Biri arkadaşını başarılı bir şekilde Nestree kanalına katılmaya davet ettiğinde bu EGG belirteçleri şeklinde bir dizi ödül kazanır.

İçerik Ödülü; İçerik telafisi, yönetici tarafından içerik üreticilerine ödenen bir ödüldür. Basit grup sohbet odalarının aksine, topluluk içerik üreten katılımcılardan ve içerik tüketen diğer üyelerden oluşur. Şu anda, geleneksel mesajlaşma uygulamalarındaki mevcut toplulukların içerik üreticileri için bir ödülü yoktur, bu nedenle çoğu üye kaliteli içerik üretmek veya sunmak için çok pasif hale gelir. Bununla birlikte, içerik üretimi için tazminat ödeyerek, motive olmuş katılımcılar kanala kaliteli içerik sağlar.

Rastgele Ödül; Nestree ayrıca, bir kanal operatörünün istedikleri zaman kanalda ödüller sunmasını sağlayan benzersiz bir sisteme sahiptir. Bu, bir ankete katılmak ya da bir ankete katılmak için bir ödül olabilir.

Nestree platformu şu an hem iOS hem de Android altında uyarlanan tam olarak gelişmiş iki işletim sistemi var.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=chat.nest.messenger

IOS: https://itunes.apple.com/kr/app/nestree/id1463013800?mt=8

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Sembolü: EGG

Token tipi: ERC-20

Token fiyatı: 1 EGG = 0,01 USD

Toplam tedarik: 3.000.000.000 EEG

Soft Cap: 1.000.000 USD

Hard Cap: 6.000.000 USD

Dağılımı yakın gelecekte IEO yardımı ile gerçekleşecek.

YOL HARİTASI:

TAKIM:

Aktif olarak kullanılan mesajlaşma platformu daha bir üst seviyeye çıkararak blockchain güvencesi ile bizlere sunulması çok büyük bir başarı olarak görüyorum. Kullanıcıların da çeşitli yollarla kazanç sağlayacağı bu sosyal proje ile herkes kazanacak. Kişisel bilgilerimizin tam bir güvence altında olan ve güçlü bir ekip tarafından geliştirilen bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Daha ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan soruların cevabını almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca yapılacak olan IEO aşamasını da yakından takip etmenizi öneririm.

 

Websitesi: https://www.nestree.io/

Whitepaper: https://www.nestree.io/whitepapers/Nestree_Whitepaper_EN.pdf

Bitcointalk ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5155135.0

Telegram: https://t.me/nestree_en

Telegram: https://t.me/nestree

Facebook: https://www.facebook.com/nestree.io

Twitter: https://twitter.com/nestree_io

Reddit: https://www.reddit.com/r/nestree_io

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/14630922

Nestree Sohbet Odası: https://ca.me/nestree_en/

Medium: https://medium.com/@social_64337

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir