ORBIS: FİNANSAL İŞLEMLER VE MODERN BANKACILIĞIN GELECEKDEKİ ADRESİ

İçinde bulunduğumuz yüzyılı teknoloji çağı olarak nitelendirebiliriz. İnsanlık tarihinin teknolojik gelişimi her geçen gün tam hızla devam ediyor. Dünyanın en büyük şirketleri önceden enerji şirketleriydi ama artık teknoloji şirketleri oluyor. Dünyadaki şirketler hangi sektörde olursa olsun teknolojiyi kullanmak zorunda. Bizlere daha iyi hizmet verebilmek ve rekabete dayanabilmek için buna mecbur. Globalleşen ve sınırların kalktığı dünyamızda akıllı cihazlar ve bilgisayarlarla istediğimiz her konuda bilgi sahibi olabilir istediğimiz her alanda yatırım yapabiliriz. Finans sektörü teknolojiyi en yakından takip eden sektörlerden. İnternete bağlı bir cihazla finans sektörünü anlık takip edip bütün yatırım birimlerine yatırım yapabiliriz. Finans sektöründe bugünlerde Blockchain Platformu ile geliştirilen kripto paralarda kendine geniş bir Pazar buldu. Market değeri her geçen artan bu piyasa için yeni geliştirilen projelerden ORBIS projesini kısaca tanıtmak istiyorum sizlere ama daha detaylı bilgiye https://orbistransfer.com/ internet sitesinden ya da https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf teknik raporu inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Orbis, Blockchain tabanlı hızlı, basit ve ucuz finansal işlemler, yatırımlar ve pazarlama hizmetleri geliştiriyor. Para transfer yaklaşımı devrimsel bir şekilde kripto para dünyası ile ilgili iş ve işlemleri çok daha basit ve kolay adımlarla çözmeyi amaçlıyor. Worldwide Para ve Yatırım Transferi, tüm sosyal sınıflardaki akıllı pazarlama ile Kullanıcı Dostu hizmet sunan finansal işlemleri ve yatırımlarıyla Modern Bankacılığın geleceğidir. Aracılık hizmetlerini, maliyetli engellerin ve yüksek ücretlerin kaldırılması, bürokrasinin ve istenilen diğer karmaşık evrakların ortadan kaldırılması, herhangi bir gecikme veya aksaklık olmadan işlemlerin işlenmesi, verilen sınırların ve diğer basit yaklaşımların ortadan kaldırılması yoluyla işlemleri hızlandırılacak.

Şu anki finansal sistem yatırım yapabilmek için çok fazla seçenekler sunmasına rağmen işlem komisyonları ve işlem detaylarından dolayı ve aynı zamanda fazla karışık olmasından herkes şikayetçi, bir başka endişede sahtekarlık ve dolandırıcılık korkusu, bütün bunların çözümü bu proje ile çözülecek. Bu sorunlara çözüm ORBIS, ORBIS Desktop, ATM ve her yaştan insan tarafından kolaylıkla kullanılabilen mobil platformlar sundukları blok zincir tabanlı merkezi olmayan teknolojiyi tasarlıyor. Bu hizmetler aracılığıyla, üçüncü taraf aracıları kaldırarak daha yüksek erişim ve giriş engellerini ortadan kaldırırlar. İşlemler anında olmalı ve karmaşık evrakları da kaldırmalıdır.

Orbis’in diğer bir hizmeti de sadece online olarak değil, aynı zamanda geleneksel bankacılık sistemi benzeri şeklide de ulaşılabilecektir. Dünya geneline yayılmış şubeleri self servis ATM makineleri ve AI Sanal Yardım ile donatılacaktır. Orbis şubeleri, ödemeler, transferler, para çekme, para yatırma ve yatırım hizmetleri de dahil olmak üzere her türlü finansal hizmeti sağlayacaktır. Bu şubeler bizzat şirketin kendisi tarafından açmayacağı, ancak franchise olarak bu hizmeti başkalarına yaptıracağıdır. Böylece bu sistemde kullanıcılar, bir şubeyi bağımsız olarak açabilecekler ve bundan istikrarlı bir kar elde edebileceklerdir.

YOL HARİTASI:

1 Şubat 2017: Orbis projesinin başlangıç proje tasarım ve ekibi işe alım – 1 Mart 2017
1 May 2017: Orbis gişe konseptinin başarılı test
1 Temmuz 2017: ICO ve proje pazarlama
16 Nisan 2018: Ön-ICO’nun başlangıcı
30 Nisan 2018: Ön-ICO’nun
1 Mayıs 2018’in sonu –
29 Temmuz 2018 tarihli ICO’nun başlangıcı – ICO’nun
1 Ağustos 2018-Sonrası Orbis masaüstü / mobil platformu, ORBS ve ORBSi, Orbis cüzdanı ve mobil uygulamalar ORBIS
15 Ağustos 2018 –
1 Eylül 2018: büyük borsalarda liste ve işlem sayfaları ve ORBS ORBSi – Orbis müşterileri için banka kartları banka kartları
1 Ekim 2018: Orbis Invest
1 Kasım 2018: projenin tanıtımı Orbis şubeleri (self servis ATM’ler)
1 Aralık 2018: Orbis franchise
1 Temmuz 2019: kamu alımının serbest bırakılması – Orbis yardım projelerinin sunumu

TAKIM:

Orbis projesini oluşturan ekip bankacılık, teknoloji, endüstri, web geliştirme, ve pazarlama konusunda uzman bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Takım ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://orbistransfer.com/ internet sitesini veya https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf teknik raporu inceleyebilirsiniz.

TOKEN ve ICO Bilgileri

Token ve ICO bilgilerini tablo halinde gösterelim ama bu konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için https://orbistransfer.com/ internet sitesini veya https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdfteknik raporu inceleyebilirsiniz.


Geleceği şimdiden gören ve finansal konularda ve kripto para yatırımlarını insanlara basitleştirerek izah eden. Gereksiz ve abartılmış işlemlerden ve komisyon ücretlerinden yatırıcılarını koruyarak işlemleri hızlandıran bu proje herkese hizmet etmek için geliştirildi.

Bu projeye katılmak ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

İnternet Sayfası: https://orbistransfer.com/

Teknik İnceleme: https://orbistransfer.com/downloads/Orbis-White-Paper-2.pdf

Telegram: https://t.me/orbisgroup

Twitter: https://twitter.com/OrbisToken

Facebook: https://facebook.com/orbistoken

Instagram: https://www.instagram.com/orbis_token/

BTT Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4003970

BTT Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3844192.0

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir