Rally: BLOCKCHAİN TABANLI İÇERİK PAYLAŞMA İLE KRİPTO PARA KAZANMA PLATFORMU

Yaklaşık 25 yıl önce hayatımıza giren internet sayesinde bizler çok şeyler kazandık. Bundan önce yapamadığımız ya da yapmak için çok zaman ve para harcadığımız pek çok işlemi kolayca yapar olduk. Herhangi bir konuda araştırmalarımızı, bankacılık ve finans işlemlerimizi, haberleşme ve bilgi paylaşımını, sağlık ve eğitim işlemlerimizi, alışverişlerimizi ve bunlar gibi daha birçok işlemlerimizi internet ortamında yapar olduk. Dijital dünyada her türlü ürüne ve habere de sınırlarımızın ötesinde de olsa ulaşmak artık mümkün. Boş zamanlarımızı da artık sosyal medya sitelerini takipte geçirir olduk. Bu denli çok kullanılan internet ortamı pazarlama ve reklam sektöründe de çok fazla kullanılır duruma geldi. En iyi pazarlama stratejisi olan reklam da dijital dünyada kendine çok rahatlıkla yer buldu. Reklamlarım etkili olması için hedef kitleye ulaşması şart çünkü yanlış kişilere ulaşırsa boşa giden bir çalışma olur. Şuanda insanlar cihazlarında reklamları kapatıyor ya da reklam göstermesini engelleyen programlar yüklüyor bunun sebebi de hedef kitleye değil gereksiz ekranlar çıkması ve daha da önemlisi reklama tıklayanın herhangi bir kazancının olmaması.

İnternetin bizlere sunduğu dijital dünyanın bizlere sunduğu diğer bir teknolojide Blockchain teknolojisidir. Bu platformun sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olmasının avantajlar sayesinde pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu platformda oluşturulan projeler ile birçok soruna çözüm bulundu. Bu başarılı projelerin kripto paraları da yatırım sektöründe bizlere değişik alternatifler sunuyor. Yapılan akıllı sözleşmeler ile aracı olmadığından verimliliğin ve kazançların artması sağlandı. Blockchain platformunda oluşturulmuş reklamların hedef kitleye ulaşmasını sağlayarak yapılan reklam masraflarının karşılığının alınmasını sağlayacak yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı RALLY. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.rallyairdrop.com/ internet adresinden ya da https://www.rallyairdrop.com/assets/docs/RallyWhitePaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Rally, dijital ortamda reklamlara tıkladığımızda reklam verenler tarafından ödül verilen blockchain tabanlı bir platformdur. Yani kullandığımız bilgisayarda ya da akıllı cihazlarımızda sıradan yaptığımız işlere arasında reklamların bizlere bir faydası yoktu bu platform sayesinde hem reklam veren hem de kullanıcılar kazanç sağlayacak. Reklam verenlerin kazancı verdikleri reklamların hedef kitleye ulaştığını anlayarak reklamın boşa gitmediğini anlayacak. Ayrıca kullanıcılar elde ettikleri kazançtan dolayı da çevrelerine reklamı verilen ürünü tavsiye ve öneride bulunacağı için de bizim fısıltı gazetesi dediğimiz kulaktan kulağa reklam zincirini de başlatmış olacak.

Rally platformu sayesinde reklamla ilgili iki her tarafında çıkarlarını koruyan, fikir ve düşüncelerin paylaşılmasına olanak tanıyan güvenli ve aracısız bir topluluk ortamı oluşturmayı hedeflemektedir. Rally, sosyal medyayı kullanıcılar tarafından hızlıca büyüyen güçlü bir ekonomi konumuna getirerek bu alanda herkesin kazançlı çıkmasını sağlayacaktır. Reklam verenlerin ve kullanıcıların çıkarlarını ön planda tutarak kazançlarını arttırıp yüksek düzeyde kazanç sağlamalarını hedeflemektedir.

Bu sistemin çalışma yöntemi de, sistemin bir parçası olarak, her zaman istediğiniz şekilde kazançlar elde edeceksiniz. Kişisel iletişim yollarında veya kendi sosyal ağlarında paylaşım yapar ve bunun için ödüllendirilir. Reklam verenin içeriğini, reklamlarını, deneyiminizi, geri bildiriminizi ve önerilerinizi paylaşmanız için ödüllendirilirsiniz. Bunu şuanda ücretsiz olarak istesek de istemesek de zaten yapıyorsunuz. Şimdi ise bu platform sayesinde bu yaptıklarımızın karşılığında da kazanç sağlayacağız. Reklamcılara yönelik akış artacak ve ödülleriniz artacaktır. Rally, bizleri teşvik etmek için kendi kripto para birimine dayalı pazar oluşturdu.

Rally’in ödül sistemi için kullanılan kripto para birimi veya jetonu “Rally Token” kullanıcısı, reklam verenlere reklamlarını yapmak için jetonlarını talep edecek ve karşılığında onlara jetonu veya hizmetlerini vereceklerdir. Yani her iki tarafta kazan ve kazandır durumu aktif hale gelecek. Ama şimdi daha önce hiç bir şey kazanmadan uzun zamandır yaptığınız bir şey için ödüllendirilip kazanç sağlayacaksınız.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Airdrop;
Katılımcılar Rally uygulamasını indirip ve hesabını doğrularsa 500 Rally coin miktarında bir kazanım sağlayacaklardır. Şu anda, Rally Coin’e katılan veya satın alan herkes için geçerli olan % 15’lik bir bonus mevcut. Reklam verenler Rally Coin’in her birini 0,05 dolar karşılığında satın alabilirler. Yine katılımcılar, referans oldukları her yeni kullanıcı için 100 Rally Coin miktarında kazanım sağlayacaklardır. Rally, Akıllı telefonlara indirilebilen kullanıcılar için kullanıcı dostu bir uygulama oluşturdu. Hem iOS hem de Android sürümleri şuanda aktif olarak kullanımda ayrıca sahip olunan Airdrop coinler Rally platformunun uygulamasındaki ERC 20 uyumlu rally cüzdanına aktarılır.

Token Adı: Rally Token
Token Simgesi: Rally
Toplam Token Miktarı: 5.000.000.000 Rally
Token Tipi: ERC 20

TAKIM:

Reklam verenlerin kısmen kazandığı, reklamın hedef kitlesi sıfır kazanç sağladığı ama aracıların çok kazandığı şuan ki reklam sektöründe devrim yaratacak bir proje. Reklam verenlerin ve reklama tıklayanların kazanacağı bir platform oluşturacak proje hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://www.rallyairdrop.com/
Whitepaper: https://www.rallyairdrop.com/assets/docs/RallyWhitePaper.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5032410.0
Telegram: https://t.me/rallyairdrop
Twitter: https://twitter.com/rallyapp_com
Facebook: https://www.facebook.com/rallyapps

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636
Benim Ether Adres: 0xd60Ee9b62F11EA6B2c5e40c5966A94e9078f10Cd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir