REDCAB: ULAŞIM İÇİN YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER SUNAN PLATFORM

 

 

Kalabalıklaşan dünyada artık birçok şey sorun olmakta. Bunların en başında çevre kirliliği, küresel ısınma, işsizlik oranının yüksekliği veya ulaşım şartları. Şehirler büyüyüp kalabalıklaştıkça bu sorunlar daha da artarak devam ediyor. Ulaşım için bu kalabalık ortamların yanında birde güvensizlik yaratacak bireylerin olması da bu sektörün sorunlarını arttırıyor. Taşımacılık sektöründe aracı olarak hizmet gören ve maliyetleri arttıran birçok kişi ve kuruluş var. Günlük hayatımızın olmazsa olmazı olan ulaşım sektörü için bugüne kadar çok projeler geliştirildi ama hala çözüm aranan konular var bu alanda yenilikçi bir proje olan ve Blockchain platformu ve Akıllı Sözleşmelere dayanan bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı REDCAB. Bu proje hakkında daha detaylı bilgiye https://redcab.co internet adresinden ulaşabilirsiniz.
RedCab, blockchain ve akıllı sözleşmelerle desteklenen merkezi olmayan aracısız bir P2P taşıma çözümüdür. RedCab, etkili ve düşük maliyetli işlemler için Blockchain teknolojisini kullanan bireyler için merkezi olmayan bir ulaşım çözümüdür. Öte yandan, ulaştırma komisyonlarından ekosisteme geri ödüllendirmek için milyarlarca dolar tasarruf, en son teknoloji, performans yönetimi ve müşteri sadakati sayesinde iş sürekliliği ve canlılığı sağlar. İş modelimiz, yalın ve güvenilir bir süreçle sorunsuz bir pazar sağlamak için tasarlanmıştır ve puanlama ve ödül programlarımız, sadık ve üretken bir topluluk sağlar. RedCab firması taşımacılık sektöründe iyi bir deneyime sahiptir. Müşteri ihtiyaçlarını anlamak için yıllarca araştırma yaptı. Bugünün geleneksel ulaşım sistemleri için daha fazla hizmet sunmak için geliştirilmiştir. Bu platform, geleneksel ulaştırma endüstrisi hiyerarşisine ve güçlerin iadesi gerekenlere geri dönüyor. Bunu yaparak, RedCab, birden fazla trafik sisteminin maliyetlerini sınırlamak zorundadır.
RedCab, piyasa koşullarında oluşan arz ve talep arasındaki ölçeği ölçeklendirmek için bir ağ hakimiyeti sağlıyor. Kısaca şunu söyleyebiliriz, RedCab’ın Uber gibi olmasıdır, ama tamamen Uber gibi değil. Uber’in aksine, RedCab, işlemleri ve çoklu kanallarda kesme aralığı için blockchain teknolojisini kullanıyor. Teslim hizmeti verir ve misafirleri, otel ve havaalanı servisi, kargo arabası ve montajı ağırlar.

REDCAB ile Müşterilerin ve Sürücülerin Avantajlarını kısaca sıralarsak,
Müşteriler için,
Bekleme süresini azaltacak
Daha düşük ücretler
Yönlendirme programları insanlar için bir fırsat sunmaktadır
Pazarlama kanıtı ile de token kazanabilecektir
Sürücüler için,
Daha fazla gelir ve kar imkanı
Çok yönlü ulaşım hizmeti
PoD (Proof-of-Sürüş) üzerinden kod kazanma imkanı

RedCab Platformu katılımcılarına bu avantajları sağlarken bu platform tarafından Sunulan Hizmetler,
RedCab LLC, mobil uygulamalarımızda sunulan hizmetlerin% 100’ünü, tüm ulaşım hizmetlerinin ödeme sürecini kolaylaştırmak, kullanımı ve çoklu katmanlı platformların ayrıcalıklarını kolaylaştırmak için her iki mobil mağazada da (App store ve Google play) mevcut olacak.
Hailing Arabalar
Araba Bilardo
Otel ve Havaalanı Taşımacılığı
Teslimat hizmeti
Karşılama hizmeti

Token ve ICO bilgileri ise,

Token Adı: REDC
Token Türü: ERC20
Kabul Para Birimi: Etereum
Ön satış dönemi: 1 – 21 Haziran 2018 (tamamlandı)
ICO dönemi: 22 Haziran – 15 Ağustos 2018
Fiyat: 1 ETH = 2333 REDC
Min Satın Alma: 0.1 ETH = 233.3 REDC
Toplam arz: 100 milyon token
Satılacak token sayısı: % 62
Soft cap: 2.143 ETH
Hard cap: 24.529 ETH

Doğrudan insana hizmeti amaçlayan ve bizlere çok büyük yardımı olacak kazan – kazandır mantığı ile katılan herkesin kazanacağı bir platform yaratan bu proje hakkında daha ayrıntılı bilgiye ve ICO ya katılmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web site: https://redcab.io
Teknik İnceleme: https://www.redcab.io/downloads/Whitepaper_EN_v1.0.pdf
Telegram: https://t.me/redcab_ICO
Twitter: https://twitter.com/redcab_llc
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3834815.0
Facebook: https://facebook.com/redcabeg
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/redcab/
Github: https://github.com/Redcabllc
Reddit: https://www.reddit.com/u/Redcab_io
Medium: https://medium.com/redcab
Instagram: https://www.instagram.com/redcab.co/
IOS App: https://itunes.apple.com/us/app/redcab/id1330160835?mt=8
Android App: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redcab.passenger&hl=tr

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir