RENTO: BLOCKCHAİN GÜVENCESİ İLE KİRALANACAK HER ŞEYDEN KAZANÇ SAĞLAYACAĞINIZ PLATFORM

İnsanlar harcamalarından arttırdıkları ile birikim yapar ve bunları kendilerince doğru bildikleri alanlara yatırım yapar. Yatırım yapmanın amacı sonraki zamanlarda ekonomik olarak rahat bir yaşam geçirmeyi amaçlar. Gelişen teknoloji ile dijital dünyada sınırlar kalktı ve herkes artık istediği alana kolaylıkla ülke dışına da yatırım yapabiliyor. Yaptığımız yatırımlar gayrimenkul yani taşınmaz ise bunların işletilmesi de başka bir sıkıntı olarak karşımıza çıkıyor. Evimizi, iş yerimizi, ofisimizi ya da kira getirisi olan başka yatırımlarımızın kira geliri getirmesini isteriz ve bununda en yüksek getiri ve devamlı olmasını bekleriz.

Sınırların kalktığı küçülen dünyada her türlü ürüne, bilgiye, habere ulaştığımızdan tatillerimiz, seyahatlerimiz, rezervasyonlarımız, konut ve araç kiralamalarımızı gibi uluslararası işlemlerimizi de internetten yapabiliyoruz. Şuanda dünya genelinde bu tür hizmetleri veren birçok internet sitesi var ama bunlar içinde güven duyduğumuz sitelerden işlem yaparız. Kişisel bilgilerimizin güvenliği ve alacağımız hizmetin daha sağlıklı olması için komisyon ödeyerek aracı güvenli sitelerden alıp bu sorunu çözmeyi düşünürüz.

Dünyada her alanda büyük gelişmeler oluyor bunların en büyük sebebi de teknolojideki hızlı gelişme, Teknolojideki yeni gelişmelerden biriside Blockchain Teknolojisidir. Sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapısı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlardan dolayı son yıllarda çok kullanılan bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor. Bu platformda oluşturulan başarılı projeler ile pek çok soruna çözüm bulunuyor. Bu projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda yatırım sektöründe bizlere değişik seçenekler sunuyor. Şimdi sizlere kira sektöründe blockchain platformunda çözüm sunan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı RENTO, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://rento-app.io/ internet adresinden ya da https://rento-app.io/assets/whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Rento, sadece belli bir başlıktaki ürün değil yani kiralanacak her hangi bir ürünü kiralanmasında çözüm geliştiren blockchain tabanlı bir platformdur. Konut ya da araç gibi ürünlerin kiralanması konusunda çok alternatife sahibiz ama bu platform ile daha düşük varlıklar gibi her türlü ürünün kiralanması için geliştirilen bir platformdur. Rento, iş sahiplerini müşterilerle ve kiralama hizmetlerini kullanıcılarla birleştiren bir uygulamadır. Rento, oluşturulan akıllı sözleşmeler ile sağlam bir ekonomiyi tanıtmak için blockchain teknolojisini kullanır ve taraflar bir ürünü veya hizmeti dağıtmak ve geri göndermek için birbirlerine güveni sağlanmış olur.

Dünya genelinde atıl durumda olan kullanılmasında sakınca olmayan her türlü eşya, cihaz ve hatta hizmetler bile bu platformda gelir getirici bir Pazar oluşturarak katılımcılarına ek gelir getirmeyi amaçlayan bir platform oluşturuluyor. İnsanların, kolayca paylaşılmayan varlıkların küresel paylaşım ve paylaşma ekonomisinin bir parçası olmalarını sağlar misyonuna uygun bir çalışma ile bu hedef gerçekleştirilecek.

Rento platformunun amaçları;

Güvenlik teminatı için makul sözleşmelerden faydalanmak,
Uluslararası ve yerel işlemleri güvence altına almak,
İşlemler için geri sürtünme ölçeği,
Borç veren, borç alan, hizmet ve şeylerin gerçek ve doğrulanmış olduğunu gözden geçirildiğinden emin olmak,
İşlemlerin kendileri olduğunu doğrulayan ve sözleşmelerin ihlalleri için makul sözleşmeler yoluyla tazminat olarak hizmetlerin ödemesini garanti altına almak.

Pazar hedefi için ilk olarak Avrupa kıtası belirlendi. Avrupa’daki akıllı telefon kullanıcıları, Rento Platformu ve Uygulaması için ilk hedef pazardır. Avrupa’nın yüksek akıllı telefon kullanımı sayesinde, Rento’nun ilk lansmanı için en iyi sunumu bu pazarda olacağını öngörüyor.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Orijinal Rento tokeni ERC 20’ye dayanmakla birlikte, şirket Rento’yu Blockchain Prova of Authority’ye aktarmayı planlıyor. Tüm Rento uygulamaları akıllı sözleşmelere dayalı olacak ve tüm para birimleri (kripto ve fiat), işlemler ve işlemlerde işlem ve mevduat icra edebilecektir. Sadece Rento kartına dahil olacaksınız.

Token Adı: Rento
Token Sembolü: RTO
Standart: ERC20
Tip: Ethereum
ICO Tarihi: 16.10.2018 – 28.02.2019
Kabul Edilen Para: ETH
Toplam tedarik: 600.000.000 RTO
Satılık Token: 264.000.000 RTO
Token Fiyatı: 0,01 – 0,12 USD

YOL HARİTASI:

TAKIM:

Kiralamak ya da kiraya vermek konusunda her türlü ürüne uluslararası alanlarda da olmak üzere çözümler sunan bu proje herkes için büyük avantaj sağlayacak. Aracısız yapılan işlemlerden dolayı extra bir komisyon olmadığından kazançlar artacak. Projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Web Site: https://rento-app.io/
Teknik İnceleme: https://rento-app.io/assets/whitepaper.pdf
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5074644.0
Telegram: https://t.me/rentoapp
Twitter: https://twitter.com/Rento_app
Facebook: https://www.facebook.com/rentoapp/
Instagram: https://www.instagram.com/rento.app/
Reddit: https://www.reddit.com/r/Rento/
Medium: https://medium.com/app-rento

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186229
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir