SECURIX: DAHA VERİMLİ VE ÇEVRE DOSTU MADENCİLİK PLATFORMU

Bizlerin yaşamı gelişen teknolojiye paralel olarak devamlı modernleşiyor ve dijitalleşiyor. Kullandığımız eşyalar ve aletler sürekli olarak dijital bir yapı alıyor. Birçok işlerimizi de dijital ortamda yapar duruma geldik. Kullandığımız akıllı cihazlar ve internet sayesinde dijital dünyada sınırları kaldırdık. Şuanda dünyanın her yerindeki ürüne ve habere tek tuşla ulaşıp inceleyip satın alabiliyoruz. Yatırım alanında da ülke sınırları dışında yatırım yapıp kazançlarımız arttırma fırsatına sahip olduk. Alışverişlerimizi online olarak yapıp, bankacılık ve finans işlemlerimizi aracı olmadan internet ortamında rahatlıkla yapabiliyoruz. Bunlar gibi pek çok alanda dijital ortamı kullanıp işlerimiz kolaylaştırıyoruz. Bu gelişmelerin ışığında bizlerin yaşam kalitesi de yükseliyor. Dijital dünyada kişisel bilgilerin ve finansal varlıkların kötü niyetli kişilere karşı korunmasında devamlı olarak kendini yenilemesi ve olabilecek tehditlere karşı her zaman hazır olması gerekir.

Günümüzün teknolojisinin bizlere sunduğu en büyük yeniliklerden olan Blockchain Ekosistemidir. Bu Ekosistemde oluşturulan pek çok başarılı proje sayesinde çok fazla soruna çözümler oluşturulmuştur. Bu platformun sağladığı yüksek güvenlik, tam şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olmasının avantajları büyük tercih sebebi olmuştur. Bu projelerin kripto paraları da son zamanda çok popüler olmuş yatırım alanında bizlere güzel ve değişik alternatifler sunmuştur. Bu dijital varlıkların oluşturulması ve piyasanın genişlemesi için yeni yatırımcılara destek olacak birçok proje var oluşturuldu. Şimdi sizlere kripto para yatırımı ve üretimini basitleştirip bu piyasanın genişlemesinde etkin bir rol oynayacak yeni bir projeden bahsetmek istiyorum. Bu projenin adı SECURIX, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://securix.io/ internet adresinden ya da https://securix.io/wp/Securix_Whitepaper_onepager_GB.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Securix, en gelişmiş teknolojik gelişmeleri birleştiren ve tamamen güvenilirlik ve koruma sağlamanın kendisini kanıtlayan popüler blockchain programını birleştiren, kripto para birimi değişiminin işlevini yerine getiren yeni, merkezi olmayan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Operasyonel olarak hazır bir kripto para birimi madenciliği çözümüdür. Hollanda’da yerleşik bir dijital para madenciliği düzenlemesidir, madencilik (mining), dijital ortamda kripto para üretimi işine denir. İklim olarak oldukça ideal konumda olan Hollanda hava sıcaklığının yüksek olmaması ve nemin az olması sebebiyle madencilik için oldukça elverişlidir. Bu iklim özellikleri sayesinde madencilik cihazlarını soğutmak için ayrı bir ekipmana ihtiyaç duyulmamakta nem sebebiyle cihazlarının elektronik aksamlarının bozulmasının önüne geçilmektedir.

Sektördeki en iyi personele sahip olduğumuzdan emin olmak için gerekirse kiraya genişleteceğiz. Ekibimiz en verimli madenciliğe sahip olduğumuzu garanti edecektir. Tam şeffaflık için de çalışıyoruz ve firmamızın yapısını bulacaksınız. Securix’in merkezi Dubai’de bulunuyor. Birleşik Arap Emirlikleri, 2020’de blok zincirini destekleyen ilk devlet olmayı hedefliyor, burada vergiden muaf bir bölgede yer almaktadır. Tüm yasal faaliyetler ve pazarlama ile kalabalık satış ve sözleşme jetonları ve akıllı nesiller, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri yetkisi altında ve Dubai’de Securix FZ LLC tarafından yönetiliyor. Hollanda’da bulunan ve Fintech Capital BV Fintech Capital BV tarafından işletilen ve maden işletmemiz madencilik faaliyetlerinden sorumludur ve Securix FZ LLC, Fintech Capital BV’nin %100 sahibidir. Profesyonel ekibimiz Fintech Capital BV ve Securix için çalışmaktadır.

Şirket, yenilikçi varlık destekli SRXIO jetonu, çevreye duyarlı güç üretimi ve kullanımı kolay Mega Vault Cüzdan uygulaması ile cryptocurrency’da yatırımları basitleştirmeyi taahhüt ediyor. Securix’in madencilik işletmesi, Hollanda’daki eski bir şeker fabrikasında yer alacaktır. Bu site, dört temel gereksinime göre seçilmiştir: stratejik yerleşim, güvenlik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik. Fabrika 10.500 metre kare, 3 kat yüksek ve 24.000 madencilik birimine ev sahipliği yapacak kadar büyük. Bu altyapının tamamı ile Securix, günlük olarak 24,5 Bitcoin’e kadar yükleyebilecektir.

Securix’in Özellikleri:

SRXIO tоkеn tarafından% 45 aylık brüt gelir paylaşımı

EAN to EAN sürdürülebilir elektrik yani EAN to EAN platformu, daha az sayıda tarafın yer aldığı merkezi olmayan bir platformdur. Aracılar olmadan doğrudan yeşil jeneratörden satın alıyoruz.

Tоkеn geri alma ve yakma programı

Donanımda yeniden yatırım

Gerçekçi projeksiyonlar ve YG

Platformun ekibinin kendi üreteceği telefon uygulaması ile kullanıcılar doğrudan madencilik cihazlarının üretim gücünü ve hızını gözlemleyebilmektedir. Aynı zamanda ortaya çıkarılacak e-cüzdan ile kullanıcılar beklemeden ya da minimum ödeme tutarı gibi sınırlara takılmadan kazançlarını nakit paraya çevirebileceklerdir.

Tüm kripto para birimleri madencilik süreçleri, istatistikler, analiz merkezi kontrol odasında özel programlar ile izlenecektir. Teknik departman ekibi, ekipmanın çalışması ile ilgili herhangi bir soruna hızlı bir şekilde cevap verebilecek.

Güvenlik ve yangın güvenliği konularına çok fazla önem verilmektedir. Tesis modern güvenlik sistemlerine sahiptir ve güvenlik personelinin gözetimi altında saatlerce kalacaktır. Modern yangından korunma sistemleri de mevcuttur ve birçok nesne için yangına dayanıklı malzeme kullanılacaktır.

Geliştiriciler bize tüm verilerin güvende olacağına dair söz veriyor. Bunun için, ekibin hem bilgi hem de ekipman madenciliği sistemlerine erişimi kötü niyetli programlardan ve olası hacker saldırılarından sınırlandıracak uzmanları var.

Ömür Boyu Zaman sözleşmesi yok

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Adı: Securix
Token Sembolü: SRXIO
Platform: Ethereum
Türü: ERC20
Token fiyat: 1 SRXIO = $ 1,00 USD
Toplam Token Sayısı: 35,000,000,000
Kabul edilebilir para birimleri: BTC, BCH, ETH, XMR, Fiat
Minimum yatırım: $ 100 USD
Yumuşak kap: 3.000.000 USD
Sert kapak: 55.000.000 USD
Ön ICO Zamanı: 04 Ağustos 2018 – 06 Eylül 2018
ICO Zamanı: 07 Eylül 2018 – 31 Ekim 2018
Ülke: Hollanda

YOL HARİTASI:

TAKIM:

Yüksek maliyetli ekipman ve enerji ile oluşturulan madencilik donanımına yeni bir yaklaşım getiren, madencilik sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla bir çok yönden farklı ve üstün bir proje olarak görüyorum. Bu projenin ekip, ülke ve merkez seçiminden de anlaşılacağı gibi başarılı olacağını düşünüyorum. Projenin ICO aşamasına katılmak ve proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.securix.io/
Teknik İnceleme: https://securix.io/wp/Securix_Whitepaper_onepager_GB.pdf
ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4744419
Telegram: https://t.me/securixio
Github: https://github.com/SRXIO
Instagram: https://www.instagram.com/securixio/
Facebook: https://www.facebook.com/securixmarketing
Twitter: https://twitter.com/securixio
Medium: https://medium.com/@securixio
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/securix-io/
Steemit: https://steemit.com/@securixio/feed
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC6NbXR12fV5YVYS1wTf1GYA

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636
Benim Ether Adres: 0xd60Ee9b62F11EA6B2c5e40c5966A94e9078f10Cd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir