SESSIA: SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN HEM KAZANACAĞIZ HEM DE KAZANDIRACAĞIZ

Bizlerin yaşam standardı ve kalitesi devamlı olarak gelişen teknoloji ile olumlu yönde değişiyor. Bundan önce yaptığımız pek çok işlemi artık zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde dijital ortamda yapabiliyoruz. Bankacılık ve finans işlemlerimizi, alışverişlerimizi, iletişim ve bilgi paylaşımını, habere ve her hangi bir ürüne ulaşmak gibi daha birçok işlemimizi internet sayesinde aracısız olarak kendimiz rahatlıkla yapabiliyoruz. Sınırların olmadığı dijital dünyada neredeyse bütün işlemlerimizi güvenlik zafiyeti yaşamayacağını düşündüğümüz platformlarda rahatlıkla yapıp sosyal hayatımıza daha fazla zaman ayırabiliyoruz. Hatta boş vakitlerimizin çoğunu da mobil cihazlarımızın başında sosyal medya, oyun oynama, ya da video izleme gibi aktiviteler ile geçiriyoruz.

Sosyal medya o kadar gündelik hayatımıza girdi ki hepimizin bir sosyal medya hesabı muhakkak vardır. Şuanda yaklaşık Dört Milyar kişinin internet kullandığı bir dünyada sosyal medyanın gücüne hepimiz daha iyi anlarız. Hatta şunu da söyleyebiliriz ki dünyanın en değerli şirketleri ve en zengin kişiler arasında muhakkak sosyal medya sitesi sahipleri vardır. Sosyal medya sitelerinin en büyük gelir kaynağı olan reklam sektörü de dijital dünyada kendine büyük bir Pazar yeri buldu. Bir ürünün hedef kitleye ulaşmasının en etkili yolu olan reklam artık en çok dijital ortamda yapılır oldu.
Teknolojinin bizlere sunduğu büyük hizmetlerden olan Blockchain Teknolojisi de yine bizlere büyük hizmetler sunuyor. Sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlarından dolayı geliştirilen projeler ile pek soruna çözüm geliştirildi. Geliştirilen bu projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda bizlere yatırım alanında değişik alternatifler sunuyor.

Şuanda sosyal medya kullanıcıları şirket sahiplerine Milyarlarca Dolar kazandırırken katılımcılar ise herhangi bir kazanç sağlamaz. Sosyal medyanın gücü ile Blockchain Platformunu birleştirerek hem katılımcıların hem de şirket sahiplerinin yaptığı paylaşımlar ile kazanacağı bir platform oluşturan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı SESSIA. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://sessia.com internet adresinden ya da https://sessia.com/stasic/doc/wp_eng-2018.compressed.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Sessia, sosyal Pazar diyebileceğimiz bir platform geliştirecek. Firmaların ya da markaların yalnızca tüketicilerin satın alımlarını Dostları ve takipçileri ile paylaşarak etkili tanıtım araçları geliştirecek ve uygulayacakları bir ekosistem. Bizler için ihtiyacımız olan her şeyi satın alabileceğimiz ve bunu yaparak para kazanabileceğimiz bir sosyal ağdır. Diğer sosyal ağların aksine, Sessia platformu size arkadaşlarınızla ve ailenizle yapılan alışverişlerle ilgili bilgileri paylaşma imkanı sağlayacak. Bu paylaşımdan aynı yelerden alışveriş yapanlar sayesinde sizde ödüllendirilmiş olacaksınız. Her satın alımdan sonra, geri ödeme alırsınız ve arkadaşlarınız Fişinizi makbuzda görebilir. Dahası, aynı mağazadan tüm alımlarından geri tepme elde edersiniz.

SESSIA, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı işletme modelleri için aracıları elimine ederek işletmelerin müşterileriyle doğrudan etkileşimde bulunmalarını sağlar. Bu işletmeler ve girişimciler markalarını popülerleştirebilir ve insanları geri ödemeleri sağlayarak ürünlerini satın almaya teşvik edebilir. Son yıllarda Cashback’ler dünyadaki diğer sadakat modellerinden daha popülerdir çünkü Cashback’ler müşterileri daha fazla ürün almaya teşvik etmek ve motive etmek için en iyi yöntemdir. Bu yöntem satıcılar ve alıcılar arasında sağlıklı bir ilişki yaratır. Alıcılar, geri ödemeler olarak bilinen alımlarının her biri için bir miktar değer alır.

Sessia platformu güvenlik için de bilgileri saklamak ve korumak için blockchain teknolojisini kullanır. Tüm kişisel bilgiler, makbuzlar, yorumlar, incelemeler ve müşteri yapısı değişmeden kaydedilir ve taklit edilmesi imkansızdır. Sessia’daki tüm geri ödemeler ve komisyonlar tek bir para birimi olarak geri verilir. Geri iade edilecek paraları alabilmek için, her kullanıcının bir dijital cüzdanı olması gerekir.

Sessia platformunun yenilikçi ve etkili bir dizi özellik tüm katılımcılara ve kullanıcılara sağladığı avantajlar:

Markalar, satıcılar ve mağazalar, içinde kripto para biriminde bir geri ödeme sistemi bulunan çevrimiçi bir mağaza oluşturmak için kullanışlı bir mobil çözüm sunar. İnternet üzerinden ticaret yapmayan mağazalar da müşteri tabanını artırmak için geri ödeme kullanabilecekler. Ayrıca, reklam ve pazarlama hizmetlerinden tasarruf ederler.

Katılımcılar ve Alıcılar, ürün ve mal alımı yapabilecekleri ve karlı bir geri ödeme alabilecekleri karlı bir platform elde eder. Ek olarak, arkadaşlarının mallar hakkındaki gerçek yorumlarını okuyabilirler.

Sessia ile işletmeler kendi e-ticaret mağazalarını oluşturabilir. Deneyimli veya deneyimsiz kullanıcılar bile mal ve hizmetleri kolayca yönetebilir ve siparişleri kontrol edebilirler.

Ayrıca bir tane yeni platform kullanıcısı kategorisi var. Kendine özgü bir kripto parası var, Kickers. Sessia platformunu dünyaya yaymak isteyen insanlar. Sessia ile çalışmak üzere yeni marka ve şirketleri ve yeni müşterileri çekmek için KICKS kripto parası şeklinde ek ödüller alırlar.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token adı: KICKS
Platform: ERC-20
Toplam token miktarı: 100 milyon KICKS
Token Fiyatı: 1 KICKS=1.5 USD

TAKIM:


YOL HARİTASI:

Hepimizin kullanmayı çok sevdiği sosyal medya kullanarak değişik kazanımlar elde edeceğiz. Yani firmalar için reklam bizler için kazanç sağlayacak bir platform olan bu projenin başarılı olması hepimiz için önemli bir yer tutuyor. Kazan kazandır mantığının öne çıkacağı bir ortam yaratılıyor. Bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Bu platform hakkında daha ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linklere ulaşarak elde edebilirsiniz. Ulaşacağınız bu bilgiler ışığında projeye dahil olma kararını kendiniz verebilirsiniz.

Web sitesi: http://sessia.com/
Teknik İnceleme: https://sessia.com/stasic/doc/wp_eng-2018.compressed.pdf
BTT Konu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5118670
Telegram: https://t.me/sessiaeng
Facebook: https://www.facebook.com/sessiaapp/
Twitter: https://twitter.com/sessia_clients
Reddit: https://www.reddit.com/r/SESSIANetwork
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/sessia
Instagram: https://www.instagram.com/sessia.usa/
IOS: https://itunes.apple.com/app/sessia/id1220488838?mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sessia&hl=tr
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCag7teHP8kIAG_G8S_wVJvQ

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir