ShareMeAll: BLOCKCHAİN TABANLI ÜRÜN VE HİZMET DEĞİŞİM PLATFORMU

İnsanlık tarihinin en eski para kazanma ya da ihtiyaçlarını giderme şekli ticarettir. Şuanda insanların, şirketlerin hatta ülkelerin bile en büyük gelir kaynağı ticarettir. Üretimini veya doğal kaynağını satıp bunun parası ile ihtiyaçlarını almak hayatın devamı için olmazsa olmazıdır. Son zamanlarda gelişen teknoloji ile internet sayesinde sınırlar kalktı ve dünyanın her yerindeki ürüne ve bilgiye çok rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Bizler için dünyanın bütün nimetlerinden faydalanmak artık çok daha kolay bir duruma geldi.

Dünya finans sektörü çok hızlı bir şekilde gelişiyor. Dijital ortamda bilgi güvenliği ve dijital varlıklarımızın güvenliği sağlandığı zaman bütün işlemlerimizi kolaylıkla yapabiliyoruz. Karmaşık ve çok aşamalı olan finansal işlemler için bilgi ve deneyim gerekebilir. Ticaretin temelini oluşturan çok eski bir sistem olan ürün ve hizmet değişimi here zaman işe yaramıştır. Yani parasal işlem olmadan ürün ya da hizmet değişimi her iki tarafında ihtiyacını en basit yoldan gideren başarılı bir sistemdir.

Teknolojinin bizlere sağladığı yeni gelişmelerden olan Blockchain Teknolojinin sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajları sayesinde pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Finans sektöründe bu avantajlarından dolayı çok fazla bir şekilde kullanılarak pek çok proje geliştirildi. Bu sektörün ve başarılı diğer projelerin dijital varlıkları da yatırım sektöründe kripto para olarak bildiğimiz alternatif bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor.

Blockchain platformunda oluşturulan ürün ve hizmet değişimi sistemine dayanan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı ShareMeAll. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://sharemeall.io/internet adresinde ya da https://sharemeall.io/wp-content/uploads/2018/12/White-Paper-Easy-Free-Sharemeall-eSwitch-EN.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

ShareMeAll, Blockchain tabanlı sahip olunan son teknoloji yardımı ile başarılı bir finans uygulaması olan ürün veya hizmet değişimi platformu oluşturmak. İki tarafın katılımcıları arasında şeffaf, güvenli ve güvene dayalı bir ilişki ile sistemde yer alan bilgiler, bilgi yolunu izlemek için eşsiz bir fırsata sahip oldukları için, tüm kullanıcılar için vazgeçilmez bir avantaj olan herhangi bir değişikliğe ve daha fazla silinmeye tabi değildir. Bu platformu kullanarak daha basit ifadeler ile küçük hizmetlerden, emlak, araba ve diğer ürünlere kadar her şeyi paylaşabilirsiniz.

ShareMeAll kullanıcıları, dünyadaki diğer üyeler tarafından sunulan hizmetlerden, nesnelerden, konaklama yerlerinden vb. faydalanmalarını sağlayacak eSwitch alacaklardır. eSwitch, insanların ve bu evrensel değerlerin merkezde olacağı yeni bir mal ve hizmet alışverişi ve paylaşım sisteminin şifresidir. Herkesin, bugün değiş tokuş edilmesi veya paylaşılması mümkün olan, hayal edebilecekleri her şeyi paylaşmasına ve kullanmasına izin verecektir.

ShareMeAll projesi ile borsalar için sanal bir pazar oluşturmayı amaçlayan Easy Free şirketi tarafından oluşturuldu. Şirket, kullanıcıların hizmetleri, tesisleri ve başka herhangi bir şeyi paylaşabilecekleri bir paylaşım sistemi sunuyor. Şirketin kullandığı prensip, şeffaf ve basittir, her şey pratik ve deneyime dayanacaktır.

ShareMeAll platformunun çalışma prensibi bir servis nesnesi almak için bir eSwitch kazanmaktır. Bu eSwitch’leri, e-cüzdanlara, Bitcoin ya da başka bir kripto para birimine dönüştürmek mümkündür. Bunu yapmak için, ShareMeAll, ShareMeAll.com’un müşteri hesapları ile mevcut çeşitli portföyler arasında bir köprü oluşturdu. Ayrıca modül eSwitch’i yabancı para birimine (euro / dolar veya başka bir para birimi) ve diğer elektronik paralara dönüştürecek şekilde yapılandırılacaktır.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Adı: eSwitch
Token simgesi: ESW
Token Protokolü: ERC20
Ön ICO Fiyat: 1 eSwitch = 0,5 EUR
ICO Fiyat: 1 eSwitch = 0,8 EUR
Toplam Token Sayısı: 60.000.000 ESW
Satılacak Token: 15.000.000 ESW
Softcap: 2.000.000 EUR
Hardcap: 7.500.000 EUR
Kabul edilen ödeme yöntemleri: Btc, Eth, Visa ve Mastercard ile ilişkili banka, kredi kartlarının kullanımı ve doğrudan banka havalesi.
Ön ICO Tarihi: 15 Ocak 2019 – 14 Mart 2019
ICO Tarihi: 15 Mart 2019 – 15 Mayıs 2019
Ülke: Fransa
Beyaz liste / KYC: KYC
Yasak alanlar: Yok

TAKIM:
Easy Free şirketinin Blockchain teknolojisi ve finans ile pazarlama konularında deneyimli bir ekip tarafından geliştirildi.

YOL HARİTASI:

Dünya finans sisteminin temeli olarak niteleyebileceğimiz değişim platformu insanlık tarihinden beri kullanılan başarılı bir sistemdir. Bu sistemin teknolojinin son olanaklarını da kullanılarak oluşturulmuş ve aynı zamanda da başarılı ve deneyimli bir ekip tarafından geliştirildiğini de düşünürsek başarılı olacağını düşünüyoruz. Devam eden ICO aşamasına katılmak ve daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki linkleri ziyaret edip kendi fikrinizi oluşturabilirsiniz.

Web sitesi: https://sharemeall.io/
Whitepaper: https://sharemeall.io/wp-content/uploads/2018/12/White-Paper-Easy-Free-Sharemeall-eSwitch-EN.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5093638.0
Telegram: https://t.jo/joinchat/JoZUJRHeHI-rZgSzRPvsXg
Twitter: https://twitter.com/sharemeall
Facebook: https://www.facebook.com/sharemeall
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/sharemeall/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCrsGfZPQ7LTEVe2iXJnedZQ

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1186229
Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir