Sidera: Kripto Para Taşıma ve İşlem Yapmada Pratik Çözüm

Bundan yaklaşık 30 yıl önce yani 1990’lı yılların başında hayatımıza giren internet kelimesi artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Kullandığımız akıllı cihazlarla bağlandığımız internet sayesinde hayatımız çok daha kolay bir duruma geldi. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan iletişime, bilgi paylaşmaktan bilgi depolamaya, finanstan bankacılık sektörüne, sanayiden otomotive ve daha aklınıza gelen bütün sektörlerde internet ve teknolojik gelişmelerle dijitalleşen bir dünya oluştu. Bütün bunların sayesinde dünya küçüldü ve globalleşti. İnsanların alışkanlıkları da buna paralel olarak dijital dünyaya kaydı. Alışverişlerimiz, bankacılık işlemleri, iletişim araçlarımız tamamen dijital ortamda yapar olduk. Finans sektörü dijital ortamdan en çok yararlanan sektörlerin en başında gelen sektör olarak durmadan kendini geliştirir duruma geldi. Yine teknolojinin bizlere sunduğu büyük hizmetlerin başında gelen Blockchain Platformu da bu alanda çok kullanılır duruma geldi. Bu platformun sağladığı yüksek güvenlik, tam şeffaf bir yapı, hızlı ve aracısız işlem olanağı ve merkezi olmayışının avantajlarından dolayı özellikle finans sektöründe sıkça kullanılır hale geldi. Blockchain Platformu ile oluşturulan Kripto paralarda birer yatırım aracı olarak işlem görmekte. Kripto paraların ticaretinde ve saklanmasında oluşabilecek sıkıntılardan bizleri koruyucu çözümler üreten bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı SIDERA. Bu proje hakkında daha detaylı bilgiye https://sidera.io/ internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
Sidera, akıllı saatlerin veya bileziklerin yardımıyla, kripto para varlıklarını kullanarak alışveriş yapabilmeyi sağlayarak gündelik hayatta kripto para harcama imkanı sağlayan bir platformdur. Smartwatch syesinde temassız smartband’ı kullanarak Satış Noktası (POS) perakende satışında tüketicilere fayda sağlayan yeni bir kripto para birimi ile oluşturulan platformudur. Sidera, ilk merkezi olmayan giyilebilir cihazı kullanan ilk blockchain teknolojisidir.
yüksek güvenli bir ortam olan ve bitsmart DWD teknolojisi ile oluşturulan ve giyilebilir cihazlardan olan bu akıllı saatler ve akıllı bantlar sayesinde artık kolumuzdaki cihazların yardımı ile kripto paralarımızı depolayabilecek, alıp satıp transferler yapabileceğiz. Buradaki teknoloji sayesinde, kripto paralarınızın bileklik işlemlerine ve diğer devrimsel özelliklere izin vererek üst düzey bir şifreleme ile bileğinizin etrafında sabitlenmesini sağlayacaktır.

Sidera’nın gelişmiş özellikleri kısaca anlatırsak;
Mobil bildirimler: Otomatik hayalet modu diğer cihazlarla, watchfaces, QR ve diğer birçok fonksiyonları tarafından algılanmayan cüzdan yardımcı olur, işlemlerini, fiyat uyarıları günceller. Hayalet Modu işlevi, kripto cüzdanınızı ve onunla ilgili her şeyi gizlemeye yardımcı olur. İşlemlerinizde uyarı alabilirsiniz.
BitSmart sabit diski, Blockchain ile, ademi merkeziyet biçiminde tamamen gizlidir ve bileğinize takarak yanınızda taşıyabilirsiniz.
Güvenli hırsızlık sistemini destekler: depolama ve güvenlik koruması çoklu katmanlar sayesinde, paranız kaybedecek ya da özel anahtar BitSmart kaybetseniz bile çalıntı olamaz Sidera platformunda depolanan
Sensör sistemleri ile Tanımlama sistemi smart izle desteklenir: tanımlama sayesinde kullanıcının ellerini, ter ya da her kişinin diğer faktörler hareket oluşturulur, cihaz yardımcı olacaktır Kullanıcılar sabit sürücünüze gizlenebileceğinden çok daha güvenli bir şekilde erişirler.
Sidera, global olarak uygulanabilir, ölçeklenebilir ve tamamen hiyerarşiktir.
TAKIM:

TOKEN ve ICO Bilgisi:
Token Sembolü: eQUOS
Token Standart: ERC20
ICO Tarih: 1 Ağustos 2018 – 31 Ağustos 2018
Jeton Fiyatı: 1 $ = 0,5 eQUOS
Toplam Token Arzı: 51.000.000 eQUOS
Sof Cap Miktarı: 1.500.000 ABD Doları
Hard Cap Miktarı: : 15.000.000 ABD Doları

YOL HARİTASI:

Kripto para varlıklarının güvenle yanında taşıma ve alışverişlerde kullanma özelliği sağlayacak bu projenin ICO aşamasına katılmak ve proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesi: https://sidera.io/
Teknik İnceleme: https://sidera.io/docs/v1.0/Sidera_Whitepaper.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/siderablockchain/
Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4756894.0
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/sidera-blockchain-technologies
Twitter: https://twitter.com/siderabc
Telegram: https://t.me/sideraofficial
Reddit: https://www.reddit.com/user/SideraBlockchain?st=JIRSDIAI&sh=dd548a81
Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4770011.0

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636
Benim Ether Adres: 0xd60Ee9b62F11EA6B2c5e40c5966A94e9078f10Cd

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir