Skynet: Blockchain Tabanlı Nesnelerin İnterneti ve Yapay Zeka Bileşeni

Teknoloji, bütün insanlığa hizmet edecek yeni ve devamlı artan yeniliklerle gelişiyor. Biz insanlar için zamandan, mekandan, iş gücünden, paradan, eğitimden, ve hatta sağlıktan kazançlar sağlayacak gelişmeler devamlı hayatımıza giriyor. Bundan yaklaşık 30 yıl önce hayatımıza giren bilişim teknolojileri ve internet artık hayatımızın vazgeçilmezleri arsında ilk sıralarda yer alıyor. Kullandığımız akıllı cihazlarla internet ortamında pek çok şeyi yapar olduk. Eğitimde, sanatta, finansta, sanayide, iletişimde, ulaşımda, alışverişte, sağlıkta ve daha aklınıza gelen bütün alanlarda internet bizlere çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu gelişmelerin ışığında bizlerin hayat standartları daima iyi yönde gelişiyor. İnternetin hayatımızda bu kadar öne çıkmasının sonuçlarından biride artık kullandığımız eşyalarında internet üzerinden sevk ve idaresinin yapılabilir olması. Televizyon, elektronik cihazlar ve hatta klimalar bile artık uzaktan internet bağlantısı aracılığı ile ayarlanıp çalıştırılır hale geldi.
Teknolojinin bizlere sunduğu diğer bir yenilikte Blockchain Platformudur. Bu platform merkezi olmayan tam şeffaf ve yüksek güvenliği ile oluşturulan akıllı sözleşmelere dayanan bir Ekosistemdir. Bu platformlarda oluşturulan bir çok başarılı projeye dayanan kripto paralarda artık hayatımızın bir parçası oldu. Kripto paralarla işlem yapabildiğimiz gibi bir yatırım aracı olarak da kullanabiliyoruz. Market değeri devamlı artan bu piyasada başarılı olacağını düşündüğüm projeleri sizlere tanıtmaya devam ediyorum. Nesnelerin interneti üzerine yenilikler getiren bu projenin adı SKYNET.
Skynet, bu alanda ilk olarak geliştirilen blockchain çipini ve yüksek ölçeklenebilirlik özelliğine sahip IoT Blockchain Ağını üreterek bunlardan elde edilen verileri kendi ağı üzerinde organize etmeyi kendine hedef olarak belirleyen bir platformudur. Nesnelerin İnterneti (IoT) işlevselliğinde karşılaşılan sorunlar için sürekli bir sistem sağlayan ve dünyanın ilk Blockchain yongası olarak IoT Blockchain’in hiper uyumlu bir ağını içeren Blockchain teknolojisinin benimsenmesini sağlayan bir ağdır. Tüm dünyadaki altyapının Blockchain teknolojisini kullanması ve Skynet’i en çok kullanıcı tarafından benimsenen tutarlı bir ekosistem haline getirmesi için dünyanın her yerinden milyarlarca cihazda kullanılan ücretsiz Blockchain çiplerini birleştirecek.

Milyonlarca ücretsiz blockchain cips lisansı, dünya genelinde cihazlara dağıtılacak ve Skynet Network’ün blok zinciri teknolojisine gerçek zamanlı bir altyapı oluşturacak olan Skynet ekosistemini daha verimli hale getirecek olan blockchain ağına bağlanacaktır.
Skynet Core, Skynet çekirdeği, mevcut bir işlemcinin bir şeylerin Internet ve blok zincirleme teknolojisi için optimize edilmiş bir çekirdeği ile değiştirilebilen bir RISC-V blockchain çiptir. RISC-V yongaları blockchain İnternet ve teknoloji lisansı blockchain için optimize edilmiş bir çekirdek ile mevcut işlemci yerini alabilir. Ayrıca 8 bit hassasiyetli aritmetiğe odaklanmış olan tensör işlemcileri içeren robotlar, sensörler ve dronlar gibi nesnelerin interneti (IoT) artık daha gelişmiş sinir ağlarını öğrenebilecek ve neredeyse insan seviyesinde performansa sahip olacak kadar gelişecektir.
Open Singularity, yapay zeka ve IoT alanındaki çalışmaların ve sunulan çözümlerin amacı, insan müdahalesi ve kontrolü olmadan cihazların öğrenebildiği, bilgi transfer edebildiği ve diğerleri ile iletişim kurabildiği bir model ortaya koymak. Buna hizmet edecek şekilde ilk blockchain çekirdek işlemcisi ve ağını oluşturmayı hedefliyorlar.

Token ve ICO Bilgileri
Token Adı: Skynet
Token Simgesi: SON
Token Fiyatı: 1 SON: 0.0035 USD
Platform: Ethereum
Kabul: ETH
Soft Cap: 3.000.000 USD
Hard Cap: 38.000.000 USD
Toplam Token Miktarı: 1,000,000,000,000 SON

Geleceğimizin şekillendirilmesinde bizlere yol gösterecek projeler arsında yerini alacak olan bu projenin ICO aşamasında katılmak ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

İnternet Sitesi: https://skynet.co
Teknik İnceleme: https://skynet.co/img/lightpaper.pdf
BTT ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4641725
Telegram: https://t.me/SkynetOpenNetwork
Facebook: https://www.facebook.com/OpenSingularity
Reddit: https://www.reddit.com/r/SkynetProject
Twitter: https://twitter.com/OpenSingularity
Medium: https://medium.com/skynetproject
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/opensingularity-foundation

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir