SOVREN: GELENEKSEL VARLIKLARI BLOCKCHAİN TABANI İLE BİRLEŞTİREN TİCARET PLATFORMU

Şuanda oturduğumuz yerden yapabileceklerimiz o kadar geniş alanlara yayıldı ki yakın bir geçmişte kimse bunu tahmin bile edemezdi. Kullandığımız akıllı cihazlar ve internet sayesinde yapabileceklerimiz neredeyse sınırsız hale gelmiş durumda. İnternetle bağlandığımız dijital dünyada alışverişlerimizi, bankacılık ve finans işlemlerimizi, iletişim ve bilgi paylaşımımızı, istediğimiz araştırmayı ve habere ulaşmayı ve daha bunlar gibi pek çok işlemimizi çok rahatlıkla yapabiliyoruz artık. Hatta sınırların kalktığı dijital ortamda ülke sınırları dışına yatırım yapma imkanına da sahip olduk. Başta finans işlemlerimizi ve alışverişlerimizi yaparken şube ya da mağazaya gitmek yerine dijital ortamda yapmayı çok daha fazla kullanıyoruz. Finans sektöründe yatırımlarımızı aracı olmadan yapıp, anında müdahale ederek kar veya zarar dengesini kendi lehimize düzenleyebiliyoruz.

Kişisel bilgilerimizin ve dijital varlıklarımızın güvende olduğundan emin olmamız durumunda finans sektöründe çok daha rahat hareket edebilmemiz sağlanmış olacak. Son yıllarda Blockchain teknolojisi, Yapay Zeka (AI), Nesnelerin İnterneti (IoT), Robotik Teknolojisi (RPA) gibi teknolojik gelişmeler bizlere yeni fırsatların kapısını açtı. Blockchain platformunda bu teknolojik gelişmeleri kullanarak pek çok soruna çözüm geliştirildi. Bu platformun sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlar sayesinde geliştirilen projelerin kripto paraları da finans sektöründe yatırım için değişik alternatifler sunuyor.

Başta Bitcoin olmak üzere kripto paralar yaklaşık on yıldır hayatımızın içinde ve son yıllarda bunlara olan ilgide devamlı olarak artıyor. Henüz tam olarak gündelik hayatta diğer para birimleri gibi işlem göremese de dijital ortamda işlem görerek büyük bir piyasa değerine ulaşmıştır. Yeni yatırımcılar için çok karışık ve güvensiz gibi görülen kripto para piyasasının bu sorunları aşarak devamlı güçlendiğini ve genişlediğini görüyoruz. Kripto paraların işlem gördüğü borsaların güven, bilgilendirme ve destek eksikliğini aşmaları durumunda herkesin işlem yapacağı bir platform oluşturulmuş olacak. Bu sayede yatırım yapanların sayısı ve işlem hacimleri de artmış olacak.

Bugün sizlere yukarıda anlattığım teknolojik gelişmeleri birleştirerek oluşturulmuş yeni bir projeden bahsetmek istiyorum. Finans sektöründeki büyük bir eksikliği dolduracağını inandığım bu projenin adı SOVREN. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://sovren.app/ internet adresinde ya da https://drive.google.com/file/d/1-rEsxRMToPVxQBnqgwlPYO4irCawNPT8/view teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Sovren, taşınabilir değerli şeyler yani hisse senetleri, altın gibi menkul kıymetleri blockchain ekosisteminde birleştiren bir yatırım platformudur. Sovren platformu geliştirilirken blockchain teknolojisi ile birlikte yapay zeka ve robotik süreç otomasyonu gibi iki önemli teknolojiden de faydalanarak tüm müşterilerine sorunsuz ve kaliteli hizmet vermeyi planlıyor. Karışık olan borsa işlemlerini anlaşılır bir seviyeye indirerek işlemleri basitleştirmeyi hedefleyen bir platform olacak.

Klasik borsa işlemlerindeki sıkıntılaraı tespit ederek bunlara çözüm getirecek bir varlık platformu olarak hizmet verecek. Sovren iki tür ticarete yani piyasa emirlerine ve limit emirlerine izin verecek. Kullanıcı ticaret seçenekleri, kullanıcıların Trailing-Stop ve Stop-Loss emirleri oluşturmalarını ve ikisini birleştirmek ve karları maksimuma çıkarmak ve kayıpları en aza indirmek için gerekli şartları oluşturacaktır.

SOVREN platformunun diğer borsalara göre sağladığı avantajlar;

Komisyon Yok
Sovren uygulaması ile kesintisiz 7*24 ticaret.
Sovren uygulamasından mallar için ödeme yeteneği.
Sovren uygulamasında borç verme.
Aylık ücret yok
Özel donanım gerektirmez
Kesinlikle güvenli
Otomatik destek için AI chatbot + RPA

Sovren, diğer büyük avantajı ise yerel yasal düzenlemeler ve vergi makamları için gerekli belgelerin hazırlanmasında müşteri desteği sağlamasıdır. Ayrıca diğer geleneksel aracılık hizmetleri de bu ekosistemde sağlanacaktır. KYC ve AML gibi konularda müşterilere yardım edilecektir.

Sovren platformunun en önemli hizmetlerinden birisi ise cüzdan hizmeti olacak. Sovren cüzdanı kullanıcıları cüzdanda bulundurdukları dijital varlıkları ile kolaylıkla ve güvenle alış veriş yapabilecekler. Bunların yanında kendi portföyünüzden borç alabilirsiniz ve tüm bu işlemleri komisyon ücreti ödemeden masrafsız bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca tüm önemli kripto paralar ve Bitcoin, Ethereum, Ripple & Bitcoin Cash dahil olmak üzere tüm ticaret Sovren tüccarlar sabit bir ticaret ücreti ile altcoinler fiat döviz karşı büyük kripto para kazanmak mümkün olacak listelenecek.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Adı: SVRN
Platform: Ethereum
Token fiyatı: 1 SVRN = 1 USD
ICO başlangıç tarihi: 14 Ekim 2018
ICO bitiş tarihi: 17 Şubat 2019
Toplam Token: 500.000.000 SVRN
Satılacak Token: 275.000.000 SVRN
Kabul Edilen Para Birimi: BTC, ETH
Yumuşak kapak: 5.500.000 USD
Sert kapak: 46.000.000 USD

Token Dağılımı;
% 55 – Topluluğa
% 10 dağıtıldı – Ödül ve Pazarlama
% 5 – Danışmanlar
% 10 – Kurucu ve Ekip
% 20 – Rezerv

YOL HARİTASI:

TAKIM:

İngiltere kökenli, iki eski bankacı tarafından geliştirilen bu önemli projenin lider kadrosu,

Son teknolojiyi kullanarak kripto para varlıklarını menkul değerler gibi anlaşılır bir seviyede ticaretini yapılmasını sağlayacak yeni bir platform. Masrafsız, devamlı ve üstün müşteri desteği sağlayarak piyasadaki eksiklikleri tamamlayıp piyasanın genişlemesine tam destek verecek çözüm platformu sizleri de bu projeyi detaylı bir şekilde incelemeye davet ediyoruz. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Başarılı olacağını düşündüğümüz bu projenin devam eden ICO aşamasına da katılmak için bu incelemeden sonra karar verebilirsiniz.

Web Site: https://sovren.app/
Teknik İnceleme: https://drive.google.com/open?id=1-rEsxRMToPVxQBnqgwlPYO4irCawNPT8
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5063455.0
Telegram: https://t.me/joinchat/HSoaZks3YowN9CfjisDAng
Twitter: https://twitter.com/SOVREN_STX
Facebook: https://www.facebook.com/sovrenSTX/
Medium: https://medium.com/@SovrenSTX
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/sovrensecurities
Reddit: https://www.reddit.com/r/SovrenSTX
Bounty: https://bountyhive.io/browse/Sovren

Benim Bountyhive Url: https://bountyhive.io/r/atima
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636
Ether Adres: 0xd60Ee9b62F11EA6B2c5e40c5966A94e9078f10Cd

1 thought on “SOVREN: GELENEKSEL VARLIKLARI BLOCKCHAİN TABANI İLE BİRLEŞTİREN TİCARET PLATFORMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir