Spotcoin: Kripto para ile gündelik hayat

İnsanlar milli paralarının ve döviz denilen geçerli uluslararası para birimlerini kullanımı çok basit bir döngü içinde kullanmaktadır. Paranızı bankada bulundurup gündelik hayatta çok rahat bir biçimde harcamalarınızı finanse edecek kartlarla ya da nakit olarak yaparsınız. Birikimlerinizi de bu para cinsi üzerinden yaparsınız. Yaklaşık on yıl önce insanlar kripto para ismiyle tanıştı. Yüksek güvenlikli, merkezi olmayan, şeffaf bir şifreleme platformuna dayanan Blockchain ekosistemi ile oluşturulan bu paralar yeni bir piyasa oluşturuyor artık. Şu an Beş Yüz Milyar Doların civarında bir piyasa değerine ulaşan kripto paralar çok sağlam projelere dayanan temelleri olan bir platformdur. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple ve daha niceleri bu paralara örnektir. Blockchain platformu temeline dayanan bu para birimleri şu anda katılımcı ve kullanıcı açısında tam gelişmiş durumda değil. Bunun sebebi sistemin karışıklığı ve yeni başlayanlar için yeteri bilgilendirme yapılamaması. Klasik para birimleri gibi cebimizde ya da kartlarımızda taşıyıp gündelik hayatta kullanma olasılığı olmamasıdır. Bu kripto paralarla işlem ve transfer yapmak için oluşturulan bir çok seçenek var artık ama gündelik hayatta kullanabileceğimiz çözümler ise hala tam olarak oluşturulamadı. Kripto paraları gündelik hayata adapte edecek yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı Spotcoin. Kısaca anlatacağımız bu proje hakkında daha detaylı bilgiye https://spotcoin.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Spotcoin en kısa ifade ile anlatırsak, kripto para piyasasının oluşturduğu dijital varlık ekosistemleri ile mevcut finansal piyasalar arasındaki boşluğu doldurmak için tasarlanmış ekonomik bir platformdur. Spotcoin, kripto para piyasasındaki karmaşık işlemleri hızlı ve şeffaf bir şekilde gerçekleşmesini sağlayıp kullanıcılara yardımcı olacaktır. Katılımcıların dijital varlıklardan tam olarak yararlanmasına aracılık edecektir.

Spotcoin, dünyadaki herkes için bankacılık hizmetlerini erişilebilir kılmak için kullanılacaktır proje aynı zamanda hükümetlerle işbirliği yapmayı hedeflemektedir. Şirket şuanda 10 ülkeyi destekliyor ve 10 milyon Doların üzerinde işlem hacmine sahip. Gün geçtikçe spotcoin başarıya gidiyor ve hiç şüphesiz bu, kriptopara tarihinde devrim olacak

Karadeniz bölgesinde blok zincirleme teknolojisinin artan ilgi ile bu alanda kariyer yapmak isteyenlere eğitim veren bir alan oluşturmayı da hedefliyor. Bu nedenle Spotcoin, kayıtlı bir mesleki, teknik yüksekokul olan, resmi olarak Gürcistan Eğitim ve Bilim Bakanlığı ile Yüksek Öğrenim Akreditasyonu Konseyi’ni tanıyan Karadeniz Blokaj Enstitüsü’nü (BSBI) kuruyor. BSBI, Öğrenciler, Geliştiriciler, İcra Yönetimi ve Hükümet yetkilileri için akredite kurslar ve sertifika programları sunacak.

Takım,

 

Token ve ICO bilgileri ise,

 

Token sembolü : SPOT

Token Fiyatı : 1 SPOT : 0,5 USD

Geçerli para birimleri : GAS, NEO, BTC, ETH, USD, EUR, ve VİSA – MASTERCARD

Softcap : 5.000.000 USD

Hardcup : 30.000.000 USD

 

SPOT özel satışı 10 Nisan 2018’de saat 18: 00’de (GMT + 4) başlıyor ve 1 Haziran 2018’de saat 18: 00’de (GMT + 4) sona erecektir. Özel satışta 16.000.000 SPOT jetonu satışa çıkıyor. Özel satışta SPOT fiyatı (USD) aşağıdaki gibi bir programı takip edecek.

  1. Hafta (10–16 Nisan) $ 0.25
  2. Hafta (17–23 Nisan) $ 0.31
  3. Hafta (24-30 Nisan) $ 0.33
  4. Hafta (1–7 Mayıs) $ 0,35
  5. Hafta (8–14 Mayıs) $ 0.38
  6. Hafta (15-21 Mayıs) $ 0.45
  7. Hafta (22-28 Mayıs) $ 0.45
  8. Hafta (29 Mayıs – 1 Haziran) $ 0.45

SPOT kamu satışı 1 Mayıs 2018’de saat 18: 00’de (GMT + 4) başlar ve 1 Haziran 2018’de saat 18: 00’de (GMT + 4) sona erer. Kamu satışında, 50.000.000 SPOT jetonu, 0,50 dolarlık bir fiyata satılıyor. Minimum yatırım 50 SPOT olduğunda, maksimum yatırım ise 1.000.000 SPOT olarak sınırlandırıldı. Ayrıca satılmayan Tokenler yakılacak.

 

Kripto para piyasası ile klasik piyasa arasında köprü görevi yaparak bu pazara katılımı arttırmayı kendine hedef olarak belirleyen bu proje ile karmaşık konulara çözüm bulacak. Piyasanın gelişmesi konusunda çözüm sunan bu projeyi çok iyi incelemenizi ve de katılmanızı sağlayacak ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Website : https://spotcoin.com

Whitepaper : https://www.spotcoin.com/whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3173859.0

Telegram : https://t.me/spotcointeam

Twitter : https://twitter.com/therealspotcoin

Facebook : https://www.facebook.com/spotcoin

LinkedIn : https://www.linkedin.com/company/18247336/

 

Benim Bitcointalk url : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir