STELLERRO: GÜVENLİ KRİPTO PARA YATIRIM BANKACILIĞI

Hayatımıza teknolojinin etkisini hepimiz çok yakından görüyoruz. Yaşam standartlarımız ve kalitemiz de olumlu yönde devamlı artıyor. Başta finans ve bankacılık sektörü bu gelişmeleri çok yakından takip ederek neredeyse bütün işlemleri dijital ortamda yapar duruma geldi. Gerekli güvenlik önlemlerinin alındığı kurum ve kuruluşlar aracılığı ile finansal işlemlerimizi internet ortamında yapabiliyoruz. Güvenlik ve şeffaflık alanında son gelişmelerden olan Blockchain Teknolojisi bu alanda çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Bu platformda geliştirilen projeler ve bunların dijital varlıkları olan kripto paralar da finans alanında son yıllarda kendine çok sağlam bir alan oluşturdu. Pazar payı devamlı artan kripto paralar bugün herkesin ilgi odağı duruma geldi.

Kripto paraların dijital ortamda işlem görmesi ve gündelik hayatta çok kullanılmaması piyasanın gelişmesinin önündeki engel olsa da piyasa devamlı olarak gelişiyor. Kripto paraların işlem gördüğü ve saklandığı platformlar devamlı olarak yatırımcılara daha iyi hizmet vermek için çalışmalar yapıyor. Piyasanın daha iyi anlaşılması ve gelişmesi için yeni projeler geliştirilse de bu alanda tam bir çözüm geliştirilmiş değil. Yatırımcılara kripto paraların bir Fiat para birimi gibi bir yatırım aracı olduğunu ve güvenli ortamlarda saklanması gerektiğini anlatabilmek için geliştirilen yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı STELLERRO. Kripto para bankacılığı hizmeti verecek bu Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.stellerro.com internet adresinden ya da https://drive.google.com/file/d/13vuc3B1gAP7VNbhZ8rfR_EUsv3NkWtZJ/view teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

STELLERRO, Kripto para yatırım bankacılığı ile piyasaya likidite sağlayan otomatik ölçekli bir çözüm sunan yeni ve başarılı bir platformdur. İsrail kökenli bu şirket sayesinde kripto para piyasasının gelişmesi ve katılımcıların daha güvenli ve yasal bir ortamda işlem yapabilmesi sağlanacak. Stellerro platformu, geleneksel sermaye piyasaları ile blockchain teknolojisine dayanan yenilikçi değer dünyası arasında bir bağlantı sağlayacak. Proje, şirketlerin doğru uyumluluk gereklilikleri ile çok sayıda düzenlenmiş yargı sistemine uymalarını sağlar. Stellerro, dünyanın önde gelen yatırım fonları ve finansal kurumları ile birlikte çalışmaktadır. Aynı zamanda, Stellerro saygın ve tanınmış bir finansal kurumdur.

Stellerro, kendilerine ait özel Güvenlik Simgesi Teklifi (STO) teknolojisi ve güvenlik belirteçlerini güvenli bir şekilde ihraç etmek, satın almak ve sıvılaştırmak için yayıncılara, aracılara ve yatırımcılara yasal olarak uyumlu çözümler ile desteklenen tamamen özelleştirilmiş bir platform vardır. Güvenlik belirteçleri, blok zinciri ve ilgili halka açık defter kullanımı sayesinde geleneksel kağıt stoklarına karşı şeffaflık avantajı sağlar. Güvenlik belirtecinin yapısı, yatırımcıları etkileyebilecek dağıtım veya değişiklikler artık blok zinciri aracılığıyla herkes tarafından erişilebilir durumda.

Stellerro, katı bir KYC, AML ve Akreditasyon onboarding işlemleri kullanarak aile ofisleri, risk sermayesi şirketleri, yatırım bankaları, yasal firmalar ve yüksek networth bireyleriyle işbirliği yapar. Yatırımcıların Stellerro’nun dijital hisselerini alabilmesi için KYC ve AML işlemlerinden geçmeleri gerekiyor. Akıllı sözleşmeler ihracı, KYC ve AML, Siber Güvenlik Denetimi, Yatırımcı Onboarding panoları, yenilikçi Tokenomics modelleri, pazar analizi ve karar geliştirme protokolleri gibi en yeni blockchain teknolojilerini kullanımı ile de diğer projelerden ayrılacak.

 

Stellerro aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek;

Zorunlu yasal mimariyi kullanmak, projelere yatırım fonu çekiyor

Akıllı sözleşmeler ve tokenizasyon kullanılarak varlıklar küçük işletmelere ayrılır.

Dijital menkul kıymetler sorunu kullanılarak yeni yatırım yöntemleri geliştirilmektedir.

 

 

ICO ve TOKEN Bilgisi:

ERC777 veya ERC20 standardının diğer şifreli simgelerinden farklı parametrelere sahip olan ERC1400 belirtecinin uygulandığı Ethereum platformu kullanılacaktır.

Token Simgesi: STRO

Toplam token miktarı: 8.000.000 STRO

Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, USD, EUR

Ana Satış Tarihleri: 1 Haziran 2019 - 1 Ağustos 2019

Softcap: 500.000 EUR

Hardcap: 5.000.000 EUR

Minimum Yatırım miktarı: 500 EUR

Maksimum Yatırım miktarı: 100.000 EUR

Halka Açık Satış Token Fiyatı: 1 STRO = 0.86 EUR

Not: Satılamayan tokenler imha edilecek.

TAKIM:

YOL HARİTASI:

 

Kripto para piyasasındaki güvensizliği ortadan kaldıracak ve güvenli bir kripto yatırım bankacılığı hizmeti verecek bu projenin piyasaya çok büyük katkı sağlayacağını kesin olarak görüyorum. Güvenli bir ortamda likidite sorununun ortadan kalkması ile birlikte yatırımcılara güven geleceğinden bütün yatırımcılara katkı sağlayacak bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında aklınıza takılan bütün soruların cevabını aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Devam eden ICO aşamasına katılma kararını da yapacağınız araştırmadan sonra kendiniz karar verebilirsiniz.

 

Website: https://www.stellerro.com 

Whitepaper: https://drive.google.com/file/d/13vuc3B1gAP7VNbhZ8rfR_EUsv3NkWtZJ/view

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5148631 

Telegram: https://t.me/stellerro 

Twitter: https://twitter.com/stellerro 

Facebook: https://tr.facebook.com/Stellerro 

Medium: http://medium.com/stellerro 

Reddit: https://www.reddit.com/r/stellerro

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/stellerro-ltd/

Instagram: https://www.instagram.com/stellerro_sto/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7c_4UMVPM-DTVoWynr9fdA 

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir