SWIPE: MOBİL REKLAM UYGULAMALARINDAN HERKES KAZANACAK

Teknoloji bizlerin yaşam standartlarını hangi yönde etkilediği konusunda hepimiz aynı fikirdeyiz. Tabi ki olumlu yönde ve etkileri her geçen günde artı yönde artmakta. Gündelik hayatımızda teknolojinin etkilemediği sektör kalmadı diyebiliriz. Teknoloji sayesinde hayatımız kolaylaştı ve dünyadaki sınırlar kalktı. Dijital ortamda artık dünyanın her yerindeki bilgiye ve ürüne kolaylıkla ulaşabilir duruma geldik. Dijital dünyada internet ve akıllı cihazlarımız sayesinde nerdeyse bütün işlemlerimizi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmekteyiz. Ulaşımdan iletişime, eğitimden sağlığa, bankacılık işlerinde finans sektörüne, bilgi paylaşımından bilgi saklamaya, video seyretmekten oyun oynamaya, alışverişten araştırmaya gibi pek çok sektörde dijital ortamda işlemlerimizi aracı olmadan kendimiz yapabiliyoruz. Firmalar ve şirketlerde artık yatırımlarında araştırma ve geliştirme alanlarına daha fazla bütçe ayırmak zorunda çünkü teknoloji devamlı değiştiği için gelişen teknolojiyi takip etmeleri gerekir. Yine firmaların klasik ticaret mantığı da dijital ortama doğru gidiyor.
Dünyada şuan en değerli şirketler artık teknoloji ve e-ticaret şirketleri olmuş durumda. Buradan da anlaşılacağı gibi artık enerji ve sanayi gibi alanların yanında teknoloji ve online ticaret yapan şirketler de çok değerli bir konuma geldi. E-ticaret yaparken en önemli nokta doğru ürünü alabilecek hedef kitlesine ulaşmak. Bunun da en etkili yolu reklamdan geçiyor. Klasik reklam anlayışı da yerini dijital ortamda reklam vermeye doğru yöneldi. Dijital ortamda reklam verdiğinizde hedef kitleye ulaşmak için müşteri verilerinin doğru bir şekilde incelenmesi gerekir. Şuan arama motorlarından ya da sosyal medyadan yaptığımız aramalar kaydedilip bizim haberimiz ya da onayımız alınmadan ilgi alanımız kaydediliyor. Bu çok değerli verilerin bize bir getirisi olmadığı gibi akıllı cihazlarımızda devamlı bu arama kayıtlarına bağlı reklam karşımıza çıkıyor. Değerli olan arama verilerimiz ya da diğer verilerimizi değerlendirebileceğimiz Blockchain tabanlı SWIPE platform gerçekleştirildi. SWIPE projesi hakkında daha detaylı bilgiye https://swipecrypto.com/ internet adresinden ulaşabilirsiniz.
SWIPE, kullanıcılar ve uygulama geliştiricileri için kullanılabilen ortak bir platformdur. Kullanıcıların veri alıcılarıyla hangi bilgilerini paylaşacaklarına, hangi bilgilerin dağıtılabileceğine ve kullanıcıların kişisel bilgilerini paylaşmaları durumunda nasıl ödüllendirileceğine karar vermelerine izin veren devrimsel bir platformdur. Kullanıcılara istatistiklerine ilişkin hakları iade edecek ve kullanıcılara kendilerine gelir sağlayacaktır. Böylece, kullanıcılardan garantili güvenilir bilginin istikrarlı bir şekilde gelişmesini sağlamak. Ayrıca kullanıcı, gerçek olan uygulamaları indirebilecek ve böylece sahte uygulamadan kurtarılacak. Ayrıca bu uygulama yardımıyla veri kullanım sorunu da çözülecektir. Bu portalda yapılan tüm işlemler portalın kendisi olan Blockchain şifrelemesi üzerinden yapılacak ve herhangi bir yerde kullanılması da mümkün olmayacak.
Mobil cihazların ekran kilidi açıldıktan sonra reklam görüntüleyen android uygulaması olan SwipeRich adlı projeye geliştirdi, yani ekran koruyucunuzu kilit ekranında değiştirir. Şimdi Swipe ekibi, kullanıcı istatistiklerinden para kazanmak için bir blockchain platformu oluşturdu. Şuan ki durumda kullanıcı verileri, sahiplerine herhangi bir gelir getirmiyor, bunları toplayan, herhangi bir kullanıcı tazminatı almadan yeniden satılıyor ve para kazanıyorlar. Bu modeli değiştirecek, kullanıcı haklarını koruyarak onlara kazanç sağlayacak. İstatistikleri yani verileri, kullanıcılarına gelir sağlayacak. Böylece, kullanıcılardan garantili güvenilir bilginin istikrarlı bir şekilde gelişmesini sağlanmış olacak. Swipe, çeşitli uygulamalardaki verileri birleştirir ve analiz ederek daha da değerlenmesine katkı sağlayacak.

Swipe platformunun hedefini kısaca şu şekilde anlatabiliriz,
Kullanıcıları ve uygulama geliştiricilerini yüksek kaliteli istatistiklerini paylaşmaları için teşvik etmek.
Akıllı sözleşmeler yoluyla güvenilir bir veri yönetim sistemi sağlamak. Daha sonra bu verilerin temsilcileri, hangi bilgileri paylaşmak istedikleri, mülkiyet hakları, bu verilerden para kazanma politikası ve gelir dağılımı üzerinde kontrol sahibi olacaktır.
Gizlilik ve güvenlik.
Verilerin şeffaflığını sağlar. Mevcut dünyada, böyle bir şeffaflık yoktur. Forester çalışması, 10 ticaret sitesinden 8’inin istatistiksel veri kaynaklarının opaklığına olumsuz bir etki yaptığını rapor etmiştir. Bu problemin üstesinden gelmek ana görevlerden biri haline geldi, çünkü bu veriye dayanan ticaret platformlarının% 72’si müşterileriyle etkileşimler kurdu.

Swipe, tüketici geri bildirimlerine açıkça bağlı olan veya daha fazla büyümeye ihtiyaç duyan bazı branşlarda uzmanlaşacaktır. Bunlardan bazıları,
Pazarlamanın optimizasyonu. Kendi içinde yer alan bütçe analizi, ürün karması ve analiz verimliliği.
Tüketici davranışı. Bu, tüketici tercihlerinin ve demografik değişimin analizinin bir analizidir.
Mobil platformların iç istatistikleri. Mobil cihaz türü, kullanılan ağ türü ve frekansı vb.
Reklam, kullanıcı profiline ve kitle bilgilerine dayalı olarak hedef kitle için geliştirilmiş arama.

SWIPE yaklaşımı, uygulama etkileşimini ve kullanıcı korumasının daha fazla iyileşmesine yardımcı olabilmek için pazarlama araçları ve yazılım geliştirme kitlerinden oluşan bir paket oluşturmuştur. Bunları sıralayacak olursak;
SWIPE Push: Kullanıcılar, kişiselleştirilmiş içeriklerini kilitli mobil ekranda gerçek zamanlı olarak çalıştırabileceklerdir.
SWIPE Reklamları: Swipe yaklaşımı, videolar içinden uygulama içi reklamlardan para kazanmayı imkânı sağlamakla birlikte, duvarlar, afişler ve geçiş reklamları da sunabilecektir.
SWIPE Misyonu: Swipe, anket sahiplerinin anketlere katılma ve özellik oluşturma, uygulamaları yükleme ve platforma katkıda bulunmalarından dolayı ödüller almalarına imkân da tanıyacaktır.
SWIPE Pazar Alanı: Burada kullanıcılar için uygulama yüklemeleri, içerikler ve uygulama içi satın alma işlemlerine izin vermek için çapraz tanıtım platformu sunulacaktır.
SWIPE Beyin: Swipe kombine veri süreci, mobil reklamcılığa yüksek kaliteli analizler üretmek için en son analitik motor kullanarak çalışacak SWIPE Brain mekanizmasına dayanacaktır.

TOKEN ve ICO Bilgisi:
Token adı: SWIPE
Token Simgesi: SWC
Platformu: Ethereum
Tabanı: ERC20
Kabul: ETH
Toplam Token Miktarı: 100.000.000 SWC

TAKIM:

YOL HARİTASI:

Reklamcılık için kullanılan verilerin sahiplerine de kazanç sağlayacak böylelikle verilerin güvenirliliği de sağlanmış olacağından reklam verenlerinde doğru kitleye reklam verip verdikleri reklamlarının başarı oranı artacak. Yani herkesin kazanacağı bir mobil reklam ağı oluşturacak bu proje hakkında daha detaylı bilgiye ve ICO aşamasına katılmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Web sitesi: https://Swipecrypto.com
Teknik Rapor: https://swipecrypto.com/docs/SWIPE_whitepaper_rev1.0.pdf
Telegram: https://t.me/swipecrypto/
Twitter: https://twitter.com/swipecrypto
Medium: https://medium.com/swipecrypto
Redit: https://www.reddit.com/r/swipecrypto/
BTT: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4583211.0
GitHub: https://www.github.com/swipecrypto

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir