TECRACOIN: BİLİM İNSANLARI İLE YATIRIMCILARI BULUŞTURAN PLATFORM

İnsanlık tarihi çok büyük keşifler ve icatlarla sayesinde gelişmiş ve bu günlere gelmiştir. Tekerleğin icadından bugünkü teknolojik gelişmelere kadar bütün gelişmeler insanların hayatında büyük kolaylıklar sağlayıp yaşam standartlarını da yükseltmiştir. Şuanda kullandığımız her şey bundan kısa bir zaman önce imkansızdı, yarın ise eski teknoloji olarak küçümseyip yeni gelişmelere adapte olmuş olacağız. Bizlere bu imkanları sağlayan bilim insanlarını ve mucitleri çoğumuz tanımayız ve bilmeyiz. Bu yaratıcı insanlar sayesinde hayatımız kolaylaşıyor. Onların hangi şartlarda ve olanaklarda bu buluşları yaptığı ve bunu insanlara nasıl kabul ettirdiğini ise çoğumuz için önemsizdir.

Bir fikri ya da ürünü olan insanlar bunun üretimini yapmak için çok zorlanır. Bazen alet ve teçhizat, bazen gerekli ortam ve en önemlisi de gerekli finansı sağlayamazlar. Bilim insanlarının çalışma imkanları verilip gerekli ortam sağlandığı zaman herkes bu işten kazançlı çıkar. Bilim insanları için yapılan bütün yatırımlar fazlası ile geri döner. Bir örnek vermek gerekirse Araştırma – Geliştirme bölümleri şirketler için en önemli kısımlardan oluşuyor ve çok büyük ödenekler ayırıyorlar.

Günümüzün en büyük yeniliklerinden olan Blockchain teknolojisi ile oluşturulan projeler ile pek çok soruna çözüm geliştirdi. Bu platform da bilim insanlarına rahat bir çalışma ortamı ya da buldukları yeni ürünlerden kazançlı çıkması için geliştirilmiş yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı Tecracoin, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://tecracoin.io internet adresinden ya da https://tecracoin.io/files/WhitePaper-TecraCoin.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Tecracoin, finans eksikliğinden geliştirilemeyen ya da gerekli imkanlar olmadan çalışma yapamayan bilim insanları veya araştırmacılara bu imkanı sağlayacak blockchain tabanlı bir platform oluşturmayı hedefliyor. Yatırımcıları, toplulukları ve bilim insanlarını bu amaç doğrultusunda buluşturan bir platform geliştirilecek. Bu ortamda çok sayıda bilim insanı bilimsel çalışmaları için nihayetinde değerli bir başlangıç ​​bularak çalışmalarına başlayıp geliştirecektir.

Blockchain ekosisteminde geliştirilmesinin sağladığı yüksek güvenlik ve tam şeffaflık sayesinde bir projeye dahil olan herkes bütün safhaları güven içinde şeffaf bir ortamda gelişmeleri takip edebilecek. Yatırımcılara, projeyi yönetme, yani akıllı bir sözleşme ile satma veya belirli bir süre için engelleme ve ücret alma hakkı verilir. Yatırım yapılan projenin başarılı olması durumunda kazanç devamlı olacak yani projenin ürünü kullanıldığı sürece kazanç devam edecek.

Tecracoin projesinin Avantajları;

Patentler ve işletme arasındaki doğrudan bağlantı.

Ticarileşme el altında olacak.

Kendisi bir araştırma merkezidir (Burada patentleri kontrol edin)

Tecra’nın geliştiricileri, platformlarını, fantastik keşiflerin güvenilir ve uygun finansman yoluyla gerçekleştirileceği tek yer olarak kullanma niyetinde. Her biri sadece tüm insanlığın büyümesini ve gelişmesini hedeflemektedir.

Bilim adamları için, araştırma için gerekli tüm sermayeyi güvenle kullanabilecekler. Ve her bir keşifle ilgili telif hakları ve diğer ticari detaylar için endişe duymayacak. Her şey güvenli, emniyetli ve en önemlisi şeffaf olacak. Aynı zamanda, Tecra projesi mevcut tüm süreçleri hızlandıracak ve ortaya çıkan keşfi ticarileştirmeye getirecek.

Yatırımcılara için, Tecra’da, düşük kaliteli araştırmalardan korunacak ve tüm yatırım sermayelerini bir veya birkaç güçlü keşifler içinde derhal odaklamalarına izin verecek güvenilir araçlar edinecekler;

Topluluk için, Gelecek vaat eden projelere yatırım yapmak istemeyen veya yaratmak istemeyen insanlar var. Platformun gelişimi için mümkün olan her şeyi yapmaya hazırlar, belirteçlerine sahip olmak için kendinize bir kazanç garantisi vermenizi sağlıyor.

Madencilik çiftliklerinin ilgisi açık olacaktır. Çünkü potansiyel olarak başarılı projelerle doğrudan etkileşime girebilecek ve fikir birliğini gerçek zamanlı olarak geliştirebileceklerdir.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Çok güçlü bir proje olan bu projenin ICO aşamasına varlıklı yatırımcıların katılabileceği bir platform oluşturuluyor yani Asgari yatırım tutarı 25 bin ABD Dolarından olarak belirlenmiştir.

Token Simgesi: TCR

Özellikler: Zerocoin, Masternodes (PoSe)

Konsensüs algoritması: PoW

PoW blok ödülü: 112.5 TCR çok yarı devreyi % 50 düşürdü

Yarım Aralığı: 840000 blok,  yaklaşık 4 yıl

Blok süresi: 2.5 Dakika (DGW3)

Toplam Madeni Para Temini: 210 000 000 TCR

Premin içindeki madeni paralar: 21 000 000 TCR

Token kamu satış fiyatı: 1TCR = 1,75 USD

Tnode gereksinimi: 10 000 TCR

Masternode fiyatı: 1,5 USD

Tnode ödül aktivasyon bloğu: 600

Blok Boyutu: 2MB

Masternode ödül etkinleştirme bloğu: 600

Tavsiye edilen işlem onayı sayısı: 24

TAKIM:

Uygulaması bütün insanlık için faydalı olacak bu projenin temelinde bilime ve yeniliğe yatırım yatıyor. İmkanı olanla fikri ve projesi olanı bir araya getirerek güzel bir çalışma ortamı oluşturmayı hedefliyor. Şeffaf bir ortamda geliştirilecek projeler ile herkes kazanacak. Bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilir ve kendi araştırmanızı yapabilirsiniz. Yapacağınız araştırmalarda sonra projeye katılma kararını kendiniz verebilirsiniz.

 

Website: https://tecracoin.io/

Teknik İnceleme: https://tecracoin.io/files/WhitePaper-TecraCoin.pdf

ICO: https://www.tecracoin.io/ico-tiers

Ann Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5059685

Telegram: https://t.me/tecracoinio

Twitter: https://twitter.com/TecraCoin

Facebook: https://www.facebook.com/tecracoin/

Medium: https://medium.com/@tecracoin

Reddit: https://www.reddit.com/r/TecraCoin/

Discord: https://discordapp.com/invite/zt5Asph

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCJXo9dzVn-R7lphyNa-jVsg

Github: https://github.com/tecracoin/tecracoin

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Tecra wallet Adres: TDCMHBZ8jPcZQoauk6yydBkr2sdQjKgp8r

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir