THE SUITE: ALIŞVERİŞLERDEN KAZANACAĞIMIZ ÖDÜLLER DAHA DEĞERLİ OLACAK

İçinde bulunduğumuz çağın teknoloji çağı olduğunu hepimiz kabul ediyoruz. Gelişen teknoloji sayesinde bizlerin yaşam standartları ve kalitesi de olumlu yönde değişiyor. Daha önce çok zorlanarak yaptığımız pek çok şeyi şimdi kolaylıkla yapabiliyoruz. En başta bankacılık ve finans sektörü ile alışveriş sektörleri olmak üzere bütün sektörler dijital ortamda neredeyse bütün işlemlerini yapar duruma geldi. Yapacağımız araştırmalarımız ve alışverişlerimiz ya da diğer işlemlerimizi dijital ortam da kolaylıkla yapabiliyoruz. Bir ürün alacağımız zaman çok değişik platformlarda ürün kalitesi ve fiyatları karşılaştırmalı olarak anında listeleyebiliyoruz veya bankaya gitmeden bütün işlemlerimizi mobil cihazlarımızdan yapabiliyoruz. Bunlarda bizlere hem zaman hem de ucuz alacağımız için para kazandırıyor.

Alışverişlerimiz bizlere ödül de kazandırıyor ama bunun için değişik sitelere ya da mağazalara üye olmanız ya da kayıtlı olup kart almanız gerekir. Biriken ödülleri de yine o üye olduğumuz alanda geçerli olur. Kazandığımız ödülleri kullanmak için yine aynı yerden alışveriş yapma zorunluluğu var.

Teknolojinin bizlere sunduğu en büyük hizmetlerden olan Blockchain Teknolojisi son yıllarda bizlere büyük hizmetler sunuyor. Sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlar sayesinde pek çok projede başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu projelerin gelişmesi ile pek çok soruna da çözüm geliştiriliyor yine bu başarılı projelerin dijital varlıkları olan kripto paralar da yatırım sektöründe bizlere büyük fırsatlar yaratan değişik alternatifler sunuyor.

Blockchain platformunda geliştirilen yeni ve başarılı bir proje ile ödül ve sadakat konularında devrim niteliğinde yenilikler sunan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı Fidelity Suite, proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.fidelitysuite.com/ internet adresinden ya da https://www.fidelitysuite.com/wp-content/uploads/2018/11/WHITE-PAPER_THE-SUITE_ENG_ONLINE.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Fidelity Suite, bu platforma dahil olan bütün mağaza ve işletmelerin yapılan alışverişlerden kaynaklanan ödülleri ayırım olmadan yine bu platforma dahil olan istediğin yerde kullanabilme imkanı tanıyan büyük bir ekosistemdir. Ödülleri kazanmak için ayrı ayrı ödül kartı toplamamıza da gerek kalmayacak. Projenin temel amacı, mevcut tüm sadakat programlarını müşteriler için tek bir yerde, yani tek bir merkezi ağda kullanmaktır. Bu platformun en iyi yönü de sadece puan biriktirmenin yanın da istediği yöne harcayabileceği bir ortam olmasıdır.

Kazanılan ödülleri Suite Credits (SCT) ve token (STK) kullanarak hizmet veya paraya dönüştürme imkanı sağlayacak bir platform olarak geliştirildi. Sadakat kartlarını tek bir sadakat kartına toplayıp kullanarak SCT’yi güvenilirlik sigortası yapacak. STK belirteçlerinin ve SCT belirteçlerinin birleşimi, gerçek piyasada hibrit blockchain tabanlı uygulama sistemlerinin kullanılmasını sağlayacaktır. SCT; Fidelity Suite platformunun değişik katılımcılar arasında toplanan ve takas edilebilen puanlardır.

The Suite platformunun katılımcılara sağladığı avantajlar;

The Suite platformu ile geleneksel sadakat programları için piyasada daha önce mevcut olmayan bu tür yenilikçi hizmetlere erişim sağlayacak.

Bu uygulamanın kendisinin basitliği ve kullanım kolaylığı, kripto para birimlerinin belirli hizmetler için bir ücret olarak geliştirilmesine ve daha da benimsenmesine katkıda bulunacaktır.

Blockchain üzerinde geliştirilen bir proje isteyen herkes, kullanıcıya hizmetlerini sunmak ve ek müşteri puanları vermek için The Suite’e katılabilecek.

Girişimci ve müşteri arasındaki etkileşimin basitleştirilmesine olanak sağlanacak.

Sadakat puanlarını kullanmak ve saklamak için uygun fiyatlı mobil uygulama ve web kaynağı sağlanacak.

 

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Adı: STK

Platform: Ethereum

Türü: SecuritySTO

Ön ICO Fiyatı: 1 STK = 0,18 USD

ICO Fiyat: 1 STK = 0,24 USD

Satılık Token Miktarı: 60,000,000 STK

Kabul edilen para birimi: ETH

Softcap: 600.000 USD

Hardcap: 12.000.000 USD

Ön ICO Tarihi: 30.03.2019 -29.06.2019

ICO Tarihi: 30.06.2019–31.10.2019

Ülke: İtalya

 

TAKIM:

Francesco Napoletano – CEO (kurucu ortak) & Geliştirici

Patrizia Amoruso – CFO ve kurucu ortağı

Simone Di Francia – CIO – Ortak Kurucu Topluluk Yöneticisi

Roberto Bersezio – Avukat

Carlo Denaro – Geliştirici ve güvenlik uzmanı

Cinzia Ronco – Röportajcı

Maria Sole Ferrero – Yaratıcı Yönetmen ve web tasarımcısı

Stefania De Lucia – Web tasarımcısı

Jan Emil Christiansen – Topluluk yöneticisi

Elia Esposito – Crypto360 CEO’su – Escrow

Dario Moceri – Geliştirici – CEO 0xlab.it

Jaber Ahmed – Topluluk yöneticisi / sosyal medya yöneticisi

Bharat Gandass – Etkileyici – Fintech

Lalit Bansal – ICO Danışmanı STO – Kurucu ve CEO – EIY SYS – Direktör – Revinfotech

Danışmanlar:

Florian Rézeau

Guillaume Micouin

Quentin Herbrecht

Bryan Blaevoet

YOL HARİTASI:

Yapacağımız alışverişlerden kazanacağımız ödüllerin değerlendirilmesinde kısıtlama olmadan daha kullanışlı bir ortamda kullanma olanağına sahip olacağız. Blockchain güvencesiyle sağlanacak bu ortama katılmak hepimize avantajlar sağlayacak. Bu projenin başarılı olması hepimizin faydasına olacak. Bu sebepten bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Aşağıdaki linkleri ziyaret ederek proje hakkında daha detaylı araştırma yapabilirsiniz. Yapacağınız araştırmadan sonra devam eden Ön ICO ve indirimli satışlardan faydalanma kararını kendiniz verebilirsiniz.

Website: https://www.fidelitysuite.com/

Whitepaper: https://www.fidelitysuite.com/wp-content/uploads/2018/11/WHITE-PAPER_THE-SUITE_ENG_ONLINE.pdf

Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5102915.0

Telegram: https://t.me/FidelitySuite

Twitter: https://twitter.com/FidelitySuite

Facebook: https://www.facebook.com/FidelitySuite

Medium: https://medium.com/@FidelitySuite

Reddit: https://www.reddit.com/r/FidelitySuite

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir