Uchit: Yeni Nesil İletişim Platformu

İçinde bulunduğumuz zaman diliminde insanların birçok konuda değişti. Daha önceden yaptığımız birçok şey arttık yapılmaz oldu. Mektup yazma, posta kartı gönderme, telgraf çekme, fotoğraf makinesi taşıma, disket yada cd taşıma, walkman den müzik dinleme, araştırma yaparken ciltler dolusu kitap karıştırmak gibi daha pek çok konu. Bunların değişmesinde en büyük etken akıllı cihazlar ve de internet kullanımı. Çocuklar oyunlarını artık dışarıda değil sanal alemde oynar oldu. İnsan toplum içinde yaşamaya odaklı yaratılmış sosyal bir varlıktır. Şuan insanlar birçok haberi ya da paylaşımını sosyal medyada ve haberleşmesini de mail ortamında sosyal iletişim kanallarında yapar oldu. Güvenirliliği artırılmış ve kullanıcılarına ekstra kazançlarda sağlayan küçülen dünyada iletişim alanında blockchain platformu tabanlı yeni ve başarılı bir proje olan Uchit projesinden bahsetmek istiyorum sizlere.
Uchit, insanların birbirleriyle veya izleyicileriyle iletişim kurma ve ekip üyeleri ile işbirliği yapma yollarını geliştirmek için özünde tasarlanmış eşler arası (P2P) dağıtılmış işbirliği ve iletişim platformudur. Başka bir ifade ile farklı geçmişlerden gelen insanların, herhangi bir merkezi müdahale aracı olmadan ortak çalışma, paylaşma ve birlikte çalışmalarına olanak veren etkili bir iletişim platformudur. Uchit aracıyı tamamen kaldırır ve kullanıcıların doğrudan blockchain ağı üzerinden bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlar. Uchit, Ethereum ekosistemini işleme için birincil platformu olarak kullanmaktadır.

Bu platformda tüm araçları tek bir yerde toplanır. Metin, ses, görüntülü, sohbet, dosya paylaşımı, programlama işbirliği, takım tabanlı sohbet veya dosya paylaşımı, web seminerleri gibi birçok şeye ihtiyacınız var. Belirli bir bağlantı oluşturun, insanları bulun, bir ekip oluşturun. Uchit yardımıyla bir organizasyonel çözüm oluşturulyor ve blok zinciri güvenliğini kullanmayı ve kullanıcılarına çok çeşitli yardımcı araçlar sunmayı planlıyor. Uchit de bir partner arayan kişiler için harikadır. Projenizi veya fikrinizi gönderebilir ve potansiyel ortak çalışanların sizinle bağlantı kurmasını bekleyebilirsiniz.
Uchit birçok etkileşim grupları için uygun bir iletişim aracı olabilir,
Arkadaşlarla ve aile üyeleriyle kişisel iletişim
Programcılar, müzisyenler, sanatçılar vb. için profesyonel iletişim
Kendi sosyal eklentilerine sahip olmak isteyen siteler (API)
Yatırımcılar, projeler, serbest meslek sahipleri vb.
Kurumsal müşteriler için kullanılabilir

Şuan kullanılan iletişim ve dosya paylaşım siteleri içinde dünyanın en önemli dosya paylaşım platformu olma amacıyla oluşturulan bu platformda UCHT tokenleri Uchit’in teşvik protokolü olacaktır. Bu UCHT tokenleri ile, insanlar ilgili takımlarına girebilmek için para harcayabilirler. Aynı zamanda insanlar birbirleriyle iletişim kurmak istendiğinde tokenlerle istekte bulunabilir. Platformda dosya talep etmek içinde de formlar olacaktır. Bu şekilde insanlar dosyaları ve şablonları paylaştıklarında daha fazla UCHT tokeni biriktirebilir ve aynı zamanda diğer kişilere iletişim kurabilir veya ekip taleplerine katılabilirler. UCHT tokeni, borsalardan da satın alınabilir ve Ethereum ile değiştirilebilir.
ICO ve Token Bilgileri,
Token: UCHT
Fiyat: 1 ETH = 4500 UCHT
Token Tipi: ERC20
İco Tarihi: 1-30 haziran
Kabul edilen ödeme: ETH
Asgari yatırım: 0.01 ETH
Yumuşak kapak: 5.000.000 USD
Sert kapak: 50.000.000 USD
ICO Dönemi – 1 Mayıs 2018 – 31 Mayıs 2018
Aşama Sayısı – 3
Aşama 1 – Faiz İfadesi, % 50 Bonus
Aşama 2 – Ön ICO,% 20 Bonus
Aşama 3 – Kamu Satışı,% 5 İkramiye
Toplam Arz: 712,350,000 adet

Daha güvenli iletişim ve paylaşım yapabileceğimiz ve aynı zamanda paylaşım yaparken UCHT tokenleri kazanabileceğimiz bu platforma hakkında daha detaylı bilgiye ve ICOya katılmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.
Website: https://uchit.info/
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3167782.0
Whitepaper: https://uchit.info/Uchit-Whitepaper.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/Uchit-207729296639497
Twitter: https://twitter.com/Uchit_coin
Telegram: https://t.me/uchit_coin

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir