ULTRA: Geleceğin Dijital Oyun Platformu

Günümüzde artık her şey dijitalleşiyor ve tamamen teknolojiye bağımlı hale geldi. Sağlıktan finansa, eğitimden sanayiye, iletişimden bilgi paylaşımı ve depolamaya ve bunlar gibi bütün sektörler teknolojisi yüksek cihazlarla hizmet vermekte. Hepimizin evinde ya da üzerinde olan akıllı cihazlarla her şeye istediğimiz an ulaşabiliyoruz. Cebimizde taşıdığımız akıllı cihazlarla, dünya ile devamlı haşır neşir oluyoruz. Sosyal paylaşımlar yapıp, haberleşiyoruz, video veya televizyon seyredebiliyoruz. Bunlar yetmezse oyunlarla da oynayıp hoş zaman geçiriyoruz. Küçükten büyüğe herkes dijital dünyada oyun oynuyor ve bundan dolayı da oyun piyasası devamlı güçlenerek piyasa değeri artıyor. Çok yüksek market değerine ulaşan oyun sektörü için Blockchain tabanlı bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu proje her yaşta insanın eğlenceli zaman geçirdiği oyun sektöründe yenilikler getiren ULTRA platformudur. Ultra projesi hakkında daha detaylı bilgiye https://ultra.io/ internet adresinden ulaşabilirsiniz.

ULTRA, oyun geliştiricileri ve oyuncular için en iyi çözümleri sunan yeni nesil bir oyun platformudur. Geliştiriciler ve oyun meraklıları arasındaki aracıları kesiyor ve bu nedenle her ikisi için de kârlı bir platform oluşturuyor. EA oyunlarının kullandığı aşamalı yazılım indirme teknolojisiyle güçlendirilmiş, diğerleri arasında, dünya çapında 100 milyondan fazla dosyaya güvenilir bir şekilde hizmet veren bir blockchain temeline sahiptir. Bu platform ile para biriktirirken, aracı olmadan oyun satın almanızı sağlayacak benzersiz bir platformdur. Bu sistemin kalbinde abluka teknolojisi yatıyor. Ultra’nın misyonu, oyunları yaratıcılar ve tüketiciler arasında doğrudan dağıtmak için eşsiz bir mekanizma yaratmaktır.


Ultra, aldığınız ya da oynadığınız oyunları yeniden satmak ve yalnızca platform üyeleri tarafından kullanılabilen yeni AAA oyun kaynakları almak için benzersiz bir fırsat sağlayacaktır. Oyunları Xbox, Playstation ve Steam platformlarından aktarmanıza izin verecektir. Ayrıca, Beta testlerine katılarak, oyunlarda reklam ile para kazanabilirsiniz. Ayrıca, bağlı kuruluş programına göre Ultra’da gelir elde edebileceksiniz. Ayrıca, yeni oyunları, kampanyayı indirmek için özel bir program kullanarak, satın aldıktan hemen sonra anında erişebilirsiniz. Geliştiriciler, çok çeşitli araçları kullanarak, bloglar, forumlar, klüpler ve sohbetler yaparak yeniliklerini tanıtabilecekler. Gelir elde etme geliri, gişe rekorlarına dayalı olarak Ultra’nın ilkel baz da benzer projelere kıyasla 1,5 – 2 kat daha fazla para vermesi nedeniyle mümkün olacaktır.
Ultra’nın tam sürümünün 2019’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyunların hayranları, oyun endüstrisinde lider olabilecek yeni bir platformla ilgili haberleri aktif olarak takip ediyorlar.

YOL HARİTASI

2006-2017 çekirdek, yayıncılık teknolojileri geliştirilmesi
2017 ilk çeyreğinde Ultra proje başlangıcı aşaması
2017 ikinci çeyreğinde Ultra teknik tasarım oluşturuldu
2017 üçüncü çeyreğinde Ultra platform geliştirme ve Patent süreci başlatması yapıldı
2018 ilk çeyreğinde GDC katılımı
2018 üçüncü çeyreğinde Ultra blockchain teknolojisi v1.0 ve Ultra kapalı Beta sürümü, token oluşturma etkinliği, Özel oyun yatırımı planlanmaktadır
2018 dördüncü çeyreğinde Ultra genel beta sürümü, Ultra v1.0 sürümü yapılacaktır
2019 birinci çeyreğinde Ultra yayınlanan ilk özel oyun
2019 ikinci çeyreğinde 3. taraf hizmet araçları sürümü planlanmaktadır.


Token ve ICO Bilgisi
Şu anda ortaklar için kapalı bir satış var. Kamu satışı daha sonra ilan edilecektir. ICO ya katılmak için KYC zorunludur.
Token adı: UTR
Platform: Ethereum
Token fiyat: 1 UTA = 0.1 USD
Amaçlanan finans miktarı: 52.000.000 USD
Satılacak token sayısı: 1.950.000.000 UTA
Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, USD, EUR, DASH

Oyun piyasanın mali değerini hepimiz tahmin edebiliriz. Bu piyasa devamlı genişliyor ve bu alanda yapılan bütün yatırımlar pazarın büyümesine yardımcı oluyor. ULTRA platformu bu alanda yenilikler sunarak diğer projelerden öne çıkıyor. Bu platforma dahil olmak ve daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Websitesi: https://ultra.io/
Whitepaper: https://ultra.io/wp-content/uploads/2018/06/Ultra-Whitepaper-1.03.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4470057
Telegram: https://t.me/ultra_io
Facebook: https://www.facebook.com/Ultra-441139419649279/
Twitter: https://twitter.com/ultra_io

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir