WEIDEX: GÜVENLİ VE ARACISIZ KRİPTO PARA PİYASASI

Dünya artık her açıdan küçülüyor. İnsanlar gelişen teknoloji sayesinde uzakları yakın, ulaşılması imkansız olanları bazı şeyleri de da ulaşılır hale getirdi. Haberleşmeden ulaşıma, sağlıktan eğitime, sanayiden finansa kadar birçok konu artık yüksek teknoloji bizlerin hayat kalitesini arttırdı. Bugün artık evimizden, işimizden ya da cebimizdeki akıllı cihazlardan anlık istediğimiz her şeyi takip eder olduk. İnsanların yatırım alanlarını da sağlıklı ve güncel bilgiye ulaştıkça genişledi. Şuanda internetiniz varsa dünyanın her yerindeki finansal verileri takip edip yatırım yapabilir ya da al-sat yapabilirsiniz. Şuan rezerv paralar ve emtiyalar da dahil değişik yatırım alanlarında aracı kurumlar veya kişiler vasıtasıyla işlem yapabilirsiniz. Blockchain Platformunun bize sağladığı yeni ve başarılı bir piyasanın yapı taşları olan kripto paralarda artık yatırım seçenekleri arasına girdi. Başta Bitcoin olmak üzere birçoğu sağlam temellere dayanan başarılı birer proje olan kripto paralar günümüzün ve geleceğin finans sektörünün baş aktörleri olacak. Merkezi olmayan ve aracı kullanılmadan yapılan işlemler yüksek güvenlikli ortamlarda yapılarak piyasa değerini devamlı arttırıyor. Şimdi sizlere kripto para piyasasına kendine has yenilikler ve çözümler getiren bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere. Bu projenin adı WEIDEX.
WeiDex, merkezi olmayan, şeffaf ve yüksek güvenlik içinde, üçüncü bir kurum yada kişiye ihtiyaç duymadan kripto para işlemi yapmaya olanak sağlayan bir platformdur. Bu platformda yapılan işlemler akıllı sözleşmeler sayesinde doğrudan alıcı ve satıcı arasında yapılır. Bu merkezi olmayan değişim sayesinde yüksek düzeyde güvenlik, tam bir şeffaflık sağlanmış olur. Müşterilerinin kripto varlıklarını tutmak için dışarıdan birisine yani üçüncü taraflara veya bir hizmete güvenmek zorunda bırakmayan bir döviz piyasasıdır. Bu platformun diğer piyasadaki rakiplerine göre farkı, e-posta, isim veya kimlik numarası gibi kişisel verilerinizin toplanmasına gerek yoktur. Bütün süreçler akıllı sözleşmeler tarafından yürütülür. Başka bir farkı da WeiDex, tüm Ethereum tabanlı tokenlerI desteklemekle beraber yılsonuna kadar Neo tabanlı tokenları da destekleyecektir.

WeiDez platformunun bizlere sağladığı avantajları kısaca sıralarsak;
REDDEDİLMİŞ YÖNETİM: Blok zincirinde depolanan tüm varlıklar ve alım satım mantığı içerisinde hiçbir manipülasyon mümkün değildir.
REFERANS SİSTEMİ BONUSLARI: Bir arkadaşınızı davet edin ve döviz kurunuzun% 20’si cüzdanınıza gider.
OPEN API: Uzak sistem özelliklerimizi bağlayın ve kullanın.
DÜŞÜK FİYATLAR: Piyasa değerlerinin çok daha altında % 0,1 ile% 0,2 arasında olacaktır. Ayrıca, yeni ERC20 jetonları için ucuz listeleme oranları.
YÜKSEK KULLANILABİLİRLİK: 24 saat, yılda 365 gün çalışıyoruz. Hizmet dışı kalma süresi veya sistem bakım periyodu yok.
MESLEKİ DESTEK: 24 saat destek ve herhangi bir soruna hızlı yanıt.

Ticari faaliyet alanlarını ana başlıklar halinde incelersek;
REP: Augur, kullanıcıların tahmin pazarlarını güvenle oluşturmasına izin veriyor.
0x: 0x, ERC20 belirteçlerinin blockchain Ethereum’da anlaşılmasına izin veren açık, yetkisiz bir protokoldür.
STORJ: Yeni nesil merkezi olmayan nesne depolama uçtan uca şifreli.
OMG: OmiseGO, merkezi ademi merkeziyetçi OMG ağı aracılığıyla finansal katılımı ve birlikte çalışabilirliği sağlar.
BAT: Jeton, reklam ve ilgi alanlarına dayalı çeşitli hizmetler almak için kullanılabilir.
GNT: Ethereum tabanlı CPU güç kiralama ağı

Token ve ICO Bilgileri;
ICO ve Token ile ilgili daha fazla bilgi almak ve teknik özellikleri incelemek için web sitesini https://weidex.market ve teknik raporuna https://weidex.market/images/whitepaper.pdf göz atabilirsiniz.
Token İsmi: WeiDex
Token Sembolü: WDX
Toplam Token Miktarı: 50.000.000 WDX
Token Tipi: ERC-827 (Genişletilmiş ERC 20)
Sert Kap: 15.000.000 USD
WeiDex, her bir potansiyel kullanıcının ihtiyaç duydukları tahsisatı almaya hazır olduğunu garanti edemez. Satış Jetonu, en fazla 15 milyon dolar ile sınırlıdır.

YOL HARİTASI:


TAKIM:

Başarılı olacağını düşündüğümüz proje oluşturan tüm takım ile ilgili daha fazla bilgi almak ve teknik özellikleri incelemek için web sitesini https://weidex.market ve teknik raporuna https://weidex.market/images/whitepaper.pdf göz atabilirsiniz.

WeiDex platformunun, Kripto paraların işlemlerinde kolaylık ve aracısız işlem yapabilmeyi olanak sağlayan bu proje ile piyasaya yeni yatırımcıların girmesinde ve piyasanın daha da genişleyip güçlenmesinde doğrudan katkı yapacağı kesin. Projeye destek vermek ICO’ya katılmak veya daha fazla ayrıntılı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.
İnternet Sitesi: https://weidex.market
Teknik İnceleme: https://weidex.market/images/whitepaper.pdf
Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4638484.0
Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4591905.0
Telegram: https://t.me/joinchat/IvU-mxJSkHeHzcms-S1ZYQ
Facebook: https://www.facebook.com/WeiDex-163716047661387/
Twitter: https://twitter.com/weidex2

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

#WeiDex #IEO #TokenSale #startup #BountyCampaign #Investment#Cryptocurrency #Blockchain #Exchange #Crowdfunding

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir