WPP ENERJİ: ÇEVRE DOSTU ENERJİDE KÜRESEL ÇÖZÜM

Dünyada artık sınırlar sadece harita üzerinde bir çizgi olarak görünür durumda çünkü gelişen teknoloji ile artık dünya globalleşiyor ve sınırlar kalkıyor. Teknoloji sayesinde dünyanın her noktasına ulaşmak çok kolay oldu. Sanal alemde yada gerçek dünyada insanlar rahatlıkla istedikleri bilgiye ve konuma ulaşır oldular. Bizlerin yaşamındaki bütün aletler ve eşyalarda artık elektronik oldu. Bundan dolayı ve genişleyen insan populasyonu ve ekosistemide yeni ihtiyaçlar üretir oldu. Bu ihtiyaçların neredeyse tamamı da enerjiye bağımlı ürünlerden oluşur durumda. Kullandığımız enerjiyi daha çok fosil yakıtlardan elde ediyorduk. Bu yakıtların sonunun olması ve çevre kirliliği yarattığından insanları başka enerji kaynaklarına itti. Nükleer enerjide çevre ve insanlar için yüksek risk teşkil ettiğinden artık fazla tercih edilmiyor. İnsanlar bu noktada geri dönüşümlü ve çevre dostu enerji kaynaklarına yöneldi. Bunlar güneş ışınları, rüzgar, akarsular, ve atık yakıtlar gibi çevreye zarar vermeyen enerji kaynakları oldu.
Blockchain Platformuda bizlere teknolojinin sunduğu son gelişmelerden. Bu platformda merkezi olmayan, yüksek güvenlikli, tam şeffaf ve aracısız işlemler yapıldığından katılımcılar için hızlı ve güvenilir bir ortam sağlıyor. Pek çok sektörde kullanılan bu platform sayesinde başarılı birçok proje geliştirildi ve geliştirilmeye de devam ediliyor. Bu projeler tarafından oluşturulan kripto paralarda artık birer yatırım aracı olarak bizlere hizmet ediyor. Şimdi sizlere yeşil enerji çalışmalarına büyük katkıda bulunacak Blockchain tabanlı yeni bir proje hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu projenin adı WPP Enerji. Bu proje hakkında daha detaylı bilgiye https://wppenergy.io internet adresinden ulaşabilirsiniz.
WPP Enerji, dünyanın birçok yerinde kullanılan yeşil enerjinin maliyetini azaltabilmeyi kendine bir amaç olarak belirlemiştir. Platform bunu başarmak için de dünya çapında bütün yenilenebilir enerji üreticilerinin enerji üretim verilerini platforma aktarmayı planlamaktadır. Dünyanın En Ekonomik ve Verimli % 100 Temiz Enerjisini Üretmek ve Sağlamak için Yenilikçi ve Yıkıcı Teknolojileri kullanmaktır.
WPP’nin teknolojileri, ortaklıkları, lisansları, iştirakleri ve üçüncü taraf ilişkilerinin kullanımı yoluyla yeşil enerjinin maliyetini azaltmak için yaratılmış bir İsviçre menşeili bir enerji projesidir. Projenin bağlı olduğu şirket olan WORLD POWER PRODUCTION ENERGY CORPORATION, 2009 yılından bu yana sektörde 30 yılı aşkın tecrübesi ve uluslararası Yeşil Enerji Zirvelerinde konuk konuşmacı ve öğretim görevlisi olan Başkan Rafael Ben tarafından yönetilen küresel yenilenebilir enerji sektörünün liderleridir.

WPP, birçok ülkede çeşitli hükümetlerle yenilenebilir enerji sözleşmelerinin 50 milyar doları aşmasıyla başlıyor ve 2018 Aralık ayında başlayacak olan 6 milyar dolarlık başlangıç odağından başlıyor. WPP ENERGY, dünya genelinde birçok ülkede federal düzeyde yeşil enerji üretmek için sözleşmeler imzaladı. Üst üste 35 yıl.
PPA (Güç Satın Alma Anlaşması) da dahil olmak üzere sözleşmeler, MSW’yi (Belediye Katı Atıklarını) elektriğe dönüştürür ve yerel pazar için kullanılacak bir ürün haline gelir. WPP hükümeti sözleşmesi işi genişliyor ve önümüzdeki yıllarda yeşil bir köyün yaratılması ve sadece iki yıl içinde inşa edilen şehirde 200.000 kişi ve dikey tarımsal sera kuleleri de dahil olmak üzere bir dizi alanda yeni duyurular içerecek.
WPP ENERJİ, ikinci ve üçüncü dünya ülkelerini destekleyen, gelişmiş konut ve enerji sorunlarına yönelik yeni fırsatlar sunan, en gelişmiş küresel ileri teknolojiyi kullanacaktır. WPP, WPP TOKEN karlarının toplam yüzdesini, en çok talep gören ülkelere insani yardım olarak artan elektrik üretimini kolaylaştırmak için önemli bir adım atmaktadır.

WPP Değişiminin Avantajları ve WPP’nin bizlere sunmaya hazırladığı faydalar hakkında biraz daha detaya girersek;
Gelecekte uzmanlar, enerji endüstrisi ile ilişkilendirilecek en az 20 para birimi vermeye hazırlar.
Temsil edilen tüm para birimlerinin likiditesinde önemli artış.
Borsalar arasında en düşük komisyon.
Yeni para birimleri piyasaya sürüldüğünde, daha fazla sorundan kaçınmak için bir denetim yürütülecektir.
Değişim optimize edildi, bu yüzden tüm siparişlerin hızlı bir şekilde yürütülmesini beklemeniz gerekir.
Bir mobil uygulama ve kullanışlı bir cüzdanın varlığı.
Genişletilmiş hesap koruması.
YOL HARİTSI:

TOKEN ve ICO Bilgileri:
Token: WPP
Platform: Eteryum
Tip: Erc-20
Satış Öncesi Fiyat: 1 WPP = 0,16 $
Fiyat ICO: 1 WPP = 0.20 $
Kabul: Eteryum
Yumuşak kapak: 5.000.000 $
Sert kapak: 50.000.000 $
Toplam arz: 5.000.000.000 WPP

Tabiatın ve biz insanların hayat kaynağı olan enerji ve aynı zamanda doğayı korumak amaçlı olan yeşil enerji üretiminin desteklenmesi ve geliştirilmesi için oluşturulan bir platformun Blockchain tabanlı oluşumuna destek verip ICO aşamasına katılmak ve proje hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.
İnternet Sitesi : https://wppenergy.io
Teknik İnceleme: https://wppenergy.io/pdf/Whitepaper.pdf
Facebook: https://www.facebook.com/WPP-Energy-575263249486648
Twitter: https://twitter.com/wppenergycoin
Telegram: https://t.me/WPPEnergy
Bitcointalk Ann: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4449273.0
Bitcointalk Bounty: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4518298.0

Benim Bitcointalk adım: atima
Benim Bitcointalk url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1434636

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir