YAMMY NETWORK: BLOCKCHAİN TEKNOLOJİSİNİN DAHA İYİ ANLAŞILMASI SAĞLAYAN PLATFORM

İnsanların alışkanlıkları ve yaşam tarzı gelişen teknoloji ile devamlı olarak olumlu yönde değişiyor. Kullandığımız akıllı cihazlar ve internet sayesinde pek çok işlemi dijital ortamda aracısız olarak parmaklarımızla yapar olduk. Başta bankacılık ve finans işlemlerimizi olmak üzere alışverişlerimizi, iletişimi, bilgi paylaşımını ve bilgi depolama gibi pek çok işlemlerimizi dijital ortamda yapıyoruz. Hatta boş zamanlarımızı bile artık sosyal medyada geçirir olduk. Sınırların olmadığı dijital dünyada artık her bilgiye ve ürüne kolaylıkla ulaşabiliyoruz.

Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu en büyük yeniliklerden olan Blockchain Teknolojisi son zamanlarda pek çok sektörde başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu platformun sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı, hızlı ve aracısız olması gibi avantajlardan faydalanan projeler ile pek çok soruna çözüm geliştiriliyor. Blockchain Teknolojisinin geleceğimizin şekillenmesinde çok büyük katkı yapacağını düşünen bilim insanları bu alana ayrı bir değer veriyor. Ayrıca bu platformda geliştirilen başarılı projelerin dijital varlıkları olan kripto paralarda yatırım yapmak için bizlere değişik alternatifler sunuyor.

Kripto paraların ve bu platformun yeni yatırımcılara ve piyasanın içindeki yatırımcılara daha iyi anlatabilecek yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı YAMMY Network. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://yammy.network/ internet adresinden ya da https://yammy.network/Yammy%20Network%20White%20Paper%201.0.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Yammy Network, kripto para birimi veya şifreli alan gerçek dünya yatırımcıları için kullanımı kolay bir servis platformu sağlayacak akıllı çözümler sunan büyük bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek dünya ya da gerçek dünya para yatırımcı kripto para birimi için kullanımı kolay bir servis platformu sağlayacak akıllı bir çözüm olan Yammy Network, dünyanın da dahil olduğu herkes için benzersiz, akıllı ve anlaşılması kolay bir değişim platformu sunacak. dijital varlıklar geliştirmek için dijital alıcılar ve yatırımcılar, geleneksel finans ve dijital varlık depolaması arasında bir köprü olarak deneyimlemek için Exchange ve deneyimli yatırımcı ve yatırımcı yatırımcıları deneyimleyen Yammy Network platformu basit ama şık ve akıllı bir sistem geliştirdi.

Yammy Network ile alıcı ve satıcı arasından doğrudan sadakat temelinde olan güçlü bağ oluşmasını sağlayan bir eşleşme gerçekleştirerek ekonomik olarak gelişmeyi hedefliyor. Bunu da akıllı sözleşmeler aracılığı ile yapmayı amaçlıyor. Yammy Network, tüccarların ve yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılamayan, aynı zamanda likidite sorun olmasa da, herhangi birinin Yammy Network’ün teknoloji geliştirme platformunun bir parçası olmasına izin veren alım satım işlemlerini basitleştiren güçlü ve akıllı dijital para birimlerini birleştiriyor.

Proje üç aşamada gerçekleşecek;

Birinci Aşaması; Yammy Network halka tanıtımı ve YMA madenciliği başlatılması

İkinci Aşama; ayrı bir blok zincir haline dönüşmesini sağlamak için bir proje lansmanı olarak YMM belirteçlerinin piyasaya sürülmesidir.

Üçüncü Aşama; Yammy Network servisinin ve Yammy platformunun pratik uygulaması ile ilgilidir.


TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Adı: Yammy
Tkoen Simgesi: YMM
Coin Simgesi: YMA
Platform: Ethereum
Tip: ERC-20
Maksimum Tedarik: 100 000 000 YMM

Jeton Detaylarının Dağlanması:

Kurucu: 5.000.000 YMM (%5)
Yardım için: 5.000.000 YMM (%5)
Fiyat: 10.000.000 YMM (%10)
Ar-Ge: 50,000,000 YMM (%50)
Pazarlama: 5.000.000 YMM (%5)
Ağ bakımı: 5.000.000 YMM (%5)
Rec Fonu: 10 milyon YMM (%10)
Değişim listesi; 10.000.000 YMM (%10)

TAKIM:

Eric Bloodaxe: UNIX endüstri uygulamalarının 20 yıllık geliştiricisi
Wilson Baker: Python Hırslı Gençlik’in geliştiricisi
Mithridates: Finansal uzman

YOL HARİTASI:
2018 Q4
Teknik Yazı v1.0
Web sitesinin lansmanı
Jeton yapma
Q1 2019
Değiştirilecek YMM’lerin listesi
Teknik Yazı v2.0
Q2 2019
Yammy Coin’in piyasaya sürülmesi
Masternodes
Q3 2019
Smartcontracts
Yammy Platformunun alfa sürümü
Q4 2019
Yammy Platformu beta
Q1 2020
Yammy Platformunun ilk örneği olarak bahis sitesi
Kripto ödemeli küresel pazar
Dağıtılmış kripto değişimi

Kripto para piyasasının daha iyi anlaşılması ve piyasanın gelişmesinde büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. Alıcı ve satıcının daha iyi bir ortamda buluşmasın sağlayıp yatırımcıların işini kolaylaştıran bu projenin başarılı olacağını ve bu alanda büyük katkı sağlamasını bekliyorum. Proje hakkında daha kapsamlı araştırmayı aşağıdaki linklerden yaparak yatırım yapma kararını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Web sitesi: https://yammy.network/
Bitcointalk Thread: https://bitcointalk.org/index.ph
Whitepaper: https://yammy.network/Yammy%20Network%20White%20Paper%201.0.pdf
Twitter: https://twitter.com/NetworkYammy
Reddit: https://www.reddit.com/user/Yamm …
Discord: https://discord.gg/BnkthU
Telegram:
Yammy Ağ Resmi Grubu: https://t.me/Yammynetwork_chat
Yammy Network Resmi Kanalı: https://t.me/yammynetwork
Yammy Network Resmi Ödül: https://t.me/Yammynetwork_Bounty

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Telegram Username: @onderacar

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir