ZIPCOIN: KRİPTO PARA İŞLEMLERİ VE HAVALE İŞLEMLERİ DAHA HIZLI VE DAHA GÜVENLİ OLACAK

Bugün ekonomi dünyadaki güç dengelerini belirleyen en önemli etken olarak karşımıza çıkıyor. Ekonomisi en güçlü ülkeler bütün dünyayı yönetiyor. Finans ve bankacılık sektörleri de tamamen onların kontrolü altında bulunuyor. Dünyanın rezerv parasının da Dolar olmasının en büyük sebebi de budur. Dünyadaki para hareketlerinin tamamı da bu güçlü ülkelerin para birimleri ile gerçekleşiyor. Bu da ekonominin bir silah gibi kullanılmasını kaçınılmaz kılıyor. Şuan dünyadaki en büyük savaş ticaret savaşları ve en büyük silahta ekonomik ambargolardır.

Gelişen teknolojinin ve internet sayesinde sınırların da kalktığı bir dijital dünyada yatırım alanında çok büyük gelişmeler yaşanıyor. Şuanda dijital ortamda yapamayacağımız işlem olmadığı gibi dünyanın her yerindeki yatırım alanlarına da kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Ulaşamadığımız haber, bilgi ve üründe kalmadı diyebiliriz.

Blockchain teknolojisi yaklaşık son on yılda bizlere büyük hizmetler sunuyor. Blockchain teknolojisinin sağladığı yüksek güvenlik, şeffaf yapı, merkezi olmayışı hızlı ve aracısız olması gibi avantajları sayesinde çok sayıda projede başarılı bir şekilde kullanılıyor. Bu projeler sayesinde pek çok soruna çözümler geliştiriliyor. Bu başarılı projelerin dijital varlıkları olan kripto paralar da yatırım sektöründe bizlere değişik alternatifler sunuyor. Şuanda FIAT para birimlerinin hakimiyetinde olan finans sektörüne yeni bir nefes aldıracak kripto paralar büyük katkı sağlayacağı kesin olarak görünüyor.

Şimdi sizlere finans işlemlerinde büyük yenilikler sağlayacak ve bu alanda çözümler sunan yeni bir projeden bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı ZIPCOIN. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://zipcx.io/ internet adresinden ya da https://zipcx.io/white_paper/zipcoin_whitepaper.pdf teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

ZIPCOIN, daha güçlü ve uçtan uca havale ve ödeme sistemleri geliştiren bir platform olarak hizmet verecek Blockchain tabanlı projedir. 100 Milyar doların üzerinde bir işlem değerine ulaşan havale sektöründeki olumsuzlukları blockchain güvencesiyle çözecek yenilikçi ve geri dönüşümlü bir platformdur. Müşteriden İşletmeciye (P2P) sistemi ve akıllı sözleşmeler ile bu güven ortamı sağlanmış olacak. Geleneksel ödeme sisteminde, geleneksel ödeme platformundaki işlemlerin onaylanmasını sağlayan bir yabancıya ihtiyaç vardır. ZIPCOIN, blockchain teknolojisini kullanarak acenteler veya üçüncü taraf olarak bilinen bu yabancıları ortadan kaldırarak zaman ve masraftan kazanç sağlanacak.

ZIPCOIN, kripto endüstrilerinde en iyi blok zinciri ağlarından biri olan EOS blok zincirinin kullanımını da benimsemiştir, EOS blok zinciri, yüksek hızda, güvenli, hızlı ve güvenilir işlem sistemi ile tasarlanmaktadır. Platformu iyi kullanıcı arayüzü ile tasarlayarak bu alandaki eksikliği ortadan kaldıracak. Bu platform ayrıca blockchain teknolojisinin istihdamı yoluyla daha da arttırmayı amaçlamaktadır. İyi kullanıcı arayüzüne sahip bir platformla yükselen istihdam uzmanlığı. AI’nın uygulanması, p2p’yi her türlü P2P havalesi ve ticari işletmelerin güvenli, emniyetli, hızlı ve güvenilir bir şekilde kolaylaştırabilen öngörücü güç açısından sonuç seviyesine getirebilir.

ZIPCOIN Blockchain ödeme platformu, tüm dünyadaki korsanların ZIPCOIN platformuna girmesini zorlaştıracak kripto para birimi endüstrilerinde en iyi ve güvenli güvenliği sunar. Diğer emniyet çabaları temel olarak blok zincirin genel gelişimi ve geliştirilmesi ile nasıl iyi bir şekilde kullanılabileceği ile bağlantılı olmuştur. Blockchain teknolojisi ile işlem hızının düşünüldüğü göz önüne alındığında, Zipcoin’in otomasyona geçme teknolojisini benimsemesi ve bunun gibi platformdaki işlem hızını arttırması ile nakit değişimi neredeyse anında gerçekleşecek diyebiliriz.

ZIPCOIN platformunun avantajları;

Tüm müşterilerine kalite ve zamanında destek sağlamak,
Ücretleri azaltmak,
Müşterinizin tam gizliliğini garanti etmek,
Kullanıcının sisteminde kayıt sırasında alınan tüm işlemlerin ve verilerin güvenliğini artırmak,
Sistem genelinde erişilebilir ve anlaşılabilir fonksiyonlar sağlamak,
P2P ilişkilerini sürdürmek,
Herhangi bir dijital para biriminin çevrimiçi ortamdan çevrimdışı ortamına hızlı ve kesintisiz bir şekilde aktarılmasını garanti etmek,
İç sembolünün uçuculuğunu azaltır ve sabit likidite sağlar.
ZIPCOIN Borsasının diğer benzer projeler ile karşılaştırdığımızda ne gibi avantajları olduğunu daha iyi anlarız ve hangi üstünlükleri olduğunu şu tablodan anlayabilirsiniz.

TOKEN ve ICO Bilgisi:

Token Adı: ZIPCO
Token Türü: EOS
Token Fiyatı: 1 EOS = 2.500 ZIPCO
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri: BTC, ETH, EOS, USD
Toplam Tedarik edilen token miktarı: 500.000.000 ZIPCO
Yumuşak Kapak: 3.000.000 USD
Sabit Kapak: 7.000.000 USD

TAKIM:

Kripto paraların artık hayatımızın bir parçası olduğu kaçınılmaz bir duruma geldi. Bu piyasanın gelişmesini ve daha fazla katılımcının katılmasını sağlayacak, güvenlik ve hız alanlarında sisteme büyük katkılarının olacağını düşündüğüm bu projenin başarılı olacağını düşünüyorum. Proje hakkında daha ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşıp kendi araştırmanızı yapabilirsiniz.

Website: https://zipcx.io/
Whitepaper: https://zipcx.io/white_paper/zipcoin_whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/joinchat/HbUtCAuidnSRqGPoHCBmnA
Twitter: https://twitter.com/ZIPCOINexchange
Facebook: https://www.facebook.com/ZIPCOIN-Exchange-2205861812988417/
Linkedln: https://www.facebook.com/ZIPCOIN-Exchange-2205861812988417/
Reddit: https://www.reddit.com/user/ZIPCOINexchange
Instagram: https://www.instagram.com/ZIPCOINexchange/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCu685G0VSk-F07CefsOHyNQ

Bitcointalk Username: bitcether
Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir