ZooomEx: GÜVENLİ VE DAHA AZ MASRAFLI DEĞİŞİM PLATFORM

Yatırım yapmak herkes için birikimlerini değerlendirmek ve geleceğini garanti altına almak için çok önemlidir. Herkes kendi anladığı alanlara yatırım yapar. Gelişen teknoloji ile küçülen dünyada yatırım yapma seçenekleri artıyor. Sınırların olmadığı dijital dünyada finans ve bankacılık sektöründeki gelişmeler çok hızlı bir ivme yaşanıyor. Kişisel bilgilerimizin ve dijital varlıklarımızın güvende olduğu kurumlar aracılığı ile yatırım işlemlerimizi yapmayı tercih ediyoruz. Bu işlemler için de yaptığımız her işleme büyük oranlarda masraf ödüyoruz. Yaptığımız işlem ne olursa olsun kazananlar hep aracı kurumlar oluyor.

Yaklaşık on yıl önce tanıştığımız kripto paralar son yıllarda çok popüler duruma geldi. Blockchain teknolojisinin sağladığı yüksek güvenlik, tam şeffaf yapı, merkezi olmayışı ve hızlı olması gibi avantajlardan dolayı pek çok projede kullanılıyor. Başarılı olan bu projelerin dijital varlıkları olan Kripto paralar da yatırım alanında bizlere büyük avantajlar sağlıyor. Başta Bitcoin olmak üzere diğer bütün altcoinlerin piyasa değeri büyük değerlere ulaştı. Dünyadaki reserv paraların hakimiyetine son vereceği ve geleceğin finans piyasasının temelini oluşturacağına inanların sayısı devamlı artıyor.

Kripto paralar diğer Fiat para birimleri gibi tam olarak gündelik hayatta kullanılmasa da dijital ortamda çok fazla kullanım alanı var. Kripto para ticareti ve ödemeleri yapan pek çok kripto borsası var. Bu borsaların yatırımcılardan kişisel bilgilerini istemesi ve yüksek işlem masrafı alması gibi bazı sıkıntılardan dolayı piyasaya yeni katılımcının girmesinde sorunlar yaşatıyor. Şuanda piyasadaki en düşük işlem masrafından da daha az masraf alan ve daha da yüksek güvenliğe sahip yeni bir platformdan bahsetmek istiyorum sizlere, bu projenin adı ZOOOMEX. Proje hakkında daha detaylı bilgiye https://www.zooomex.com internet adresinden ya da https://www.dropbox.com/sh/4soga73dpsxw849/AAC2xnw5iHpzm2trUZaoM6lqa?dl=0teknik inceleme raporundan ulaşabilirsiniz.

Bu resim için metin sağlanmadı

Zooomex, Blockchain tabanlı kripto para işlemlerinde yüksek güvenlikli ve %0.05 oranında komisyon ile işlem yapabilecek bir değişim platformudur. Dünyanın her yerinden herkes için ticaret yapmak için rahat olacak uygun bir değişim platformu oluşturulacak. Mevcut Borsalarda neler olup bittiğiyle ilgili deneyimleri ve satıcıların karşılaştığı zorluklarla ilgili deneyimleri ile dinamik ve uzman tüccarlardan oluşan yaratıcı bir değişim ortamı sağlanacak. Geleneksel ticaret platformları ile Zooomex platformu arasındaki farkı platforma dahil olduğunuz andan itibaren anlayabileceksiniz. Şu anda ZooomEx, 5 şifreleme para birimi ticareti yapmanızı sağlar: BTC, ETH, LTC, ARCT ve kendi para birimi ZXE.

Ödül programından da bahsetmeden geçmeyelim. Herkesi daha fazla merak uyandırmak için, her hafta çok iyi ödülleri olan yatırımcılar için bir turnuva düzenlemenin planlandığını söyleyeceğim. Katılmak turnuvadaki tüm şartları yerine getirmek için yeterlidir.

Bu resim için metin sağlanmadı

ZooomEx Platformunun Avantajları;

Kullanıcı varlıkları, en yüksek seviyelerde SSL şifreleme güvenliği ile güvence altına alınmıştır.

Saniyede 1.000.000’den fazla siparişi işleme yeteneği

Kullanıcılara, en kısa sürede çeşitli dillerde sunulan her zaman duyarlı müşteri hizmetleri

Proje sahipleri için projenin uygun bir şekilde incelenmesinden sonra uygun liste koşulları

Platformdaki ARCT ve ZXE belirteç sahipleri için daha düşük işlem ücreti ile birlikte çok ucuz işlem ücreti (işlemin % 0.05’i).

Zooomex ekibi yıllarca süren ticaret tecrübesiyle finans ve bilişim uzmanlarından oluşmaktadır.

Zooomex’in özel risk yönetimi ekibi, çok boyutlu güvenlik koruma sistemi ile kullanıcılarının dijital varlıklarının güvenliğini yönetir.

Temiz ve basit ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, kullanıcılar yüksek verimli eşleştirme motoruyla istikrarlı ve hızlı bir ticaret deneyiminin tadını çıkarabilirler.

Kullanıcılar, mükemmel kripto para birimleri likidite ile hızlı ve verimli Fiat – Kripto ve Kripto – Kripto ticareti deneyiminin tadını çıkarabilirler.

Tüm dünyadan seçkin blok zinciri projelerini size bağlamak.

Bu resim için metin sağlanmadı

Kripto para borsalarında işlem yapan herkes için bazı kriterler vardır. Bunlar işlem hızı, güvenlik, işlem komisyonları ve destek gibi konular çok önemlidir ve aynı zamanda belirleyicidir. Bütün bunlar için çözüm geliştiren ZooomEx projesinin başarılı olacağını düşünüyorum. Yeni bir borsa daha mı demeden önce projenin üstün özelliklerini incelemenizi tavsiye ederim. İncelemelerinizi aşağıdaki linklerden yapıp aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabilirsiniz. Projeye katılma karınızı da yapacağınız araştırmadan sonra karar verebilirsiniz.

Website: https://www.zooomex.com

Whitepaper: https://www.dropbox.com/sh/4soga73dpsxw849/AAC2xnw5iHpzm2trUZaoM6lqa?dl=0

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5159081

Telegram: https://t.me/zooomex_en

Twitter: https://twitter.com/zooomexcom

Facebook: https://www.facebook.com/ZooomEx-Cryptocurrency-Exchange-468468037299795/

 

Bitcointalk Username: bitcether

Benim Bitcointalk Url: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2535552

Benim Ether Adres: 0x20719d9C3bF80d81C84B1BA006fcD3e59BA27012

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir